999 rezultate për

ziadin

30 ditë paraburgim për katër nga sulmuesit e Ziadin Selës Me propozim të prokurorit kompetent publik nga Prokuroria Themelore Publike Shkup, gjykatësi i procedurës paraprake u ca
Zbulohen emrat e të burgosurve që tentuan të vrasin Ziadin Selën Janë zbuluar emrat e autorëve të dyshuar si bashkëpuntorë në tentativën për vrasje të deputetit Ziadin Sela me 27 prill
Ziadin Sela takohet me Bilall Kasamin (FOTO) Ashtu sic edhe paralajmëroi kryetari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami, së bashku me Zeqirja Ibrahimi, sot ka takuar kryeta
Kasami: Sot do të takoj Ziadin Selën dhe të konkretizojmë bashkëpunimin Pas takimit me kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama, kryetari i Lëvizjes BESA, Billall Kasami i pyetur në lidhje me koali
Policia gjen provë të rëndësishme në shtëpinë e sulmuesit të Ziadin Selës Policia e Maqedonisë, me urdhër të Prokurorisë Themelore Publike mbrëmë ka bastisur shtëpinë e sulmuesve të Ziadin Selës
Arrestohen pesë persona për sulmin ndaj Ziadin Selës Prokuroria Publike ka dhënë urdhër në lidhje me ngjarjet e 27 prillit në kuvend dhe sulmin mbi deputetin dhe liderin e A
Ziadin Sela voton në Livadhi në vendlindjen e tij (VIDEO) Kandidati per kryetar te Struges si dhe kryetar i Lr-PDSh sot ka votuar ne vendlindjen e tij ne Livadhi te komunes se St
Ashpërsohen akuzat mes Ziadin Selës dhe Ali Ahmetit Fushata elektorale tanimë nga nesër po hy në javën e tretë të saj, por me një intensitet edhe më të lartë sa ato dy jav
Ziadin Sela me çdo kush synon fitoren në Haraçinë Në Haraçinë po zhvillohet një garë politike e jashtëzakonshme mes Aleancës për Shqiptarët dhe LSDM-së. Atmosfera duke
Sela: Ku ishin Ahmeti dhe Thaçi kur u zgjodh kryetari i parlamentit shqiptar? Lideri i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela sot në Konventën zgjedhore të zgjedhjeve lokale, bëri një retrospetktivë të
Sela ndez motorët në Strugë, rinia e Aleancës mobilizohet Kreu i Aleancës për Shqiptareit, njëherit edhe kandidat për kryetar komune në Strugë, Z.Ziadin Sela ia ka nisur furishëm
Gjykata Administrative refuzon Selën Gjykata Administrative njoftoi se ka refuzuar si të pabazë padinë e Aleancës për shqiptarët të Ziadin Selës, kundër vend
Bexheti: Fitorja në Strugë e padiskutueshme Anëtari i Kryesisë qëndrore të Aleancës për Shqiptarët Flakron Bexheti në emisionin debativ Zig Zag në TV Art, foli për
Arrestohet Igori një nga dhunuesit në Kuvend me 27 prill Sot në Kumanovë rreth orëve të mëngjesit është arestuar Igor Jug njëri nga dhunuesit që hyrë në kuvendin e Maqedonisë me
Ziadin Sela, zyrtarisht kandidat për kryetar të Komunës së Strugës Ziadin Sela, kreu i Aleancës për Shqiptarët ka shpallur zyrtarisht kandidaturën e tij për kryetar të komunës së Strugës.
Aktivisti nga Kumanova surprizon Ziadin Selën (FOTO) Mbrëmë në kuvendit zgjedhor të APSh në Kumanovë aktivisti i LR-PDSH Xhemail Ajdini, i bëri një dhuratë të veçantë për l
Ziadin Sela: Ju bëjë apel gjithë shqiptarëve të përkrahin Fatmir Deharin (VIDEO) Lideri i ASH-së, Ziadin Sela sot theksoi edhe një herë se kandidatin e BDI-së, Fatmir Deharin për Kërçoven e përkrah per
Sot në orën 13:00 mund të ketë “tërmet” në BDI ?! Sot në orën 13:00 lideri i ASH-së Ziadin Sela do të dalë publikisht për të folur në lidhje bashkëpunimin e Lëvizjen BESA
Promovohet libri për Ziadin Selën Në promovimin e librit ”Dhoma 334”që i kushtohet ngjarjeve të dhunshme në parlamentin e Maqedonisë të 27 prillit të auto
Sela i përgjigjet Gruevskit: Sukseset tona do t'i ndjekësh nga Shutka! LR-PDSH, më në të një komunikate i është përgjigjur kryetarit të VMRO-DPMNE-së, duke i bërë të ditur lajmin se veten do