999 rezultate për

ziadin

Ziadin Sela heq dilemat se a do të jetë në qeveri Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela deklaroi në intervistën e mbrëmshme në Alsat M, se BDI dhe Funksionarët e
Sela: Ministria e Shëndetësisë i takon Aleancës për shqiptarët Kryetari i Aleancës për Shqiptaret, Ziadin Sela pas mbledhjes së Kuvendit Qendror të parisë tha se ata kanë pasur diskut
Sot takohen Ziadin Sela dhe Zoran Zaev Sot pritet që të takohen lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela me liderin e LSDM-së dhe kryeministrin Zoran Zaev
Grubi: Qeveria mund të qëndrojë edhe pa Ziadin Selën Zëvendësministër i Arsimit dhe Shkencës do të jetë Arbër Ademi, ndërsa Aleancës të Shqiptarëve i është ofruar që të udhë
Sela merr garancinë nga Zaev, ministria e Shëndetësisë do të mbetet te Aleanca Aleanca për Shqiptarët nuk do të heqë dorë nga Ministria Shëndetësisë dhe ky dikaster do t’i takojë kësaj partie. Kë
Foto e papublikuar më parë, Ziadin Sela pas dhunës në Kuvend Kryetari i LSHB-së, Tahir Veliu, ka publikur një fotografi me kryetarin e Aleances për Shqiptarët, z. Ziadin Sela, gjatë
Ziadin Sela t'i kërkojë falje Ali Ahmetit Kriza ndër partnerët e koalicionit që u nxit nga fushata e ashpër zgjedhore dhe në veçanti vrazhdësia e deklaratave të Z
Pas BDI-së, as Vesel Memedi nuk e voton Ministrin e Aleancës Deputeti dhe lideri i RDK-së, Veseli Memedi i cili ishte bashkë me Ziadin Selën në zgjedhjet parlamentare të dhjetorit 2
BDI nuk voton ministrin e propozuar nga Aleanca BDI nuk do të votojë për ministrin e ri të Shëndetësisë nëse ai do të jetë nga radhët e partisë së Ziadin Selës, pasi Al
Ahmeti kushtëzon Zaev me largimin e Aleancës nga qeveria Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti është ndjerë shumë i nervozuar pas intervistës së mbrëshme të kryetarit të Aleancës për Shqipt
Ziadin Sela: Kryeministri është ai që krijon vonesa Lideri i ASH Ziadin Sela në emision e mbrëmshëm "Rruga drejt" ndër të tjera u pyet se pse nuk emërohet ministri i shënde
Sela: Jemi të robëruar, duhet të presim edhe më keq! Veprimtari Kërçovar, Gafurr Adili është vizituar në shtëpinë e tij nga kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Zijadin Sela,
Ziadin Sela ministri i ri i Shëndetësisë? Mësohet nga burime të Aleancës për Shqiptarët se Ziadin Sela mund të bëhet Ministër i ardhshëm i Shëndetësisë, transmeto
Këto qendra votimi mund t'i kthejnë fitoren në Strugë Ziadin Selës Në këto tre vendvotime, Aleanca me Besë në Strugë ka ankimuar rezultatet. Dallimi mes Merkos dhe Selës në këto vendvo
Me sa vota e humbi Ziadin Sela, Strugën Ramiz Merko nga radhët e BDI-së arriti që t'ia merrte Ziadin Selës, Strugën me një diferencë prej 791 votash. Albeu.c
Fotografia e Ziadin Selës që tronditi kongresin në SHBA (VIDEO) Një fotografi e liderit të ASH-së, Ziadin Sela pasi u keqtrajtua nga huliganët maqedonas natën e përgjakshme të 27 prill
Ahmetin e shqetësojnë deklaratat e Ziadin Selës Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti, në një takim me mediat shprehu zhgënjimin e tij për veprimet që kryetari i Aleancës për Shqip
Sela takohet banorët e Livadhisë Ziadin Sela ka qëndruar sonte në Livadhi të Strugës ku ka takuar banorët e kësaj ana në kërkim të votës për të menaxhuar
Në përkrahje të Selës, biznesmeni nga Struga i paguan udhëtimin votuesve të tij Kompania ISOMAT GMBH me seli në Zvicër në pronësi të një biznesmeni nga Velesha e Strugës ka bërë të ditur se do të mbul
Taravari do të kërkojë dorëheqjen e Selës Duke parë rezultatet e rrethit të parë të zgjedhjeve lokale të 15 tetorit, kandidati i LR-PDSH-së në Gostivar Arben Tara