999 rezultate për

zhgenjyer

Marina Fara e zhgënjyer: A ka fund dhimbja ndonjëherë? (FOTO LAJM) Marina Fara është padyshim një nga vajzat më të komentuara në media. Fotot provokuese dhe linjat trupore e kanë bërë
Qytetarët shumë të zhgënjyer nga zbatimi i Marrëveshjes së Ohrit 16 vjet pas nënshkrimit të Marrëveshjes së Ohrit, qytetarët e anketuar nga Alsat M shprehen të pakënaqur për moszbatimin
Xhihadistët nga Ballkani rikthehen të zhgënjyer nga ‘Kalifati’ i ISIS-it Disa xhihadistë nga Ballkani që shkuan në zonën siriane të konfliktit për të mbështetur Shtetin Islamik thonë se u rikth
Delawie, i zhgënjyer me dështimin e konstituimit të Kuvendit Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Greg Delawie, ka shprehur zhgënjimin me zhvillimet në seancën
SFIDA apo LIBRA, kush i mori të zhgënjyerit? SFIDA e udhëhequr nga Gjergj Bojazhi dhe LIBRA e Ben Blushit ishin risitë e kësaj fushate dhe pati jo pak prej tyre, të
Rama ka një mesazh për socialistët e zhgënjyer: Më votoni prap… (VIDEO) Vetëm pak orë na ndajnë nga mitingu i madh që pritet të mbahet sot në Tiranë, ndërkohë kryeministri Edi Eama ka një mesa
"Jam i zhgënjyer nga Donnarumma, tani dyshoj për karrierën e tij" Ish-trajneri i Milanit dhe i kombëtares italiane, Arrigo Sacchi në një koment të publikuar sot në të përditshmen italian
Lezhjani gris teserën e PD: Basha m’ka zhgënjyer, do të votoj… Kryeministri Edi Rama ka postuar në Facebook një video ku shihet një person i cili deklaron se është demokrat por nuk do
Ahmeti: BDI nuk është zhgënjyer asnjëherë nga ndërkombëtarët Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka zhvilluar takim të përbashkët pune sot në ambasadën amerika
Danjeli i zhgënjyer nga Lupçe: Me Katerinën i bashkon dobësia Danjeli i shprehet Fiorentinës se ai ndihet shume i zhgënjyer nga Lupçia, sepse u tregua shumë i keq pasi është bërë xhe
Braho i zhgënjyer me Komisionin e Sigurisë: Asnjë kontroll në 4 vite! Komisioni i Sigurisë Kombëtare mbylli sot seancën e fundit për këtë legjislaturë. Gjatë fjalës së kryetarit të këtij
Delawie, i zhgënjyer që Kuvendi nuk votoi projektligjin për sanksionet penale Ambasadori amerikan në Kosovë, Greg Delawie ka reaguar pasi Kuvendi nuk arriti të miratojë ligjin për ekzekutimin e sank
Fleckenstein: Jam i zhgënjyer me zhvillimet në Maqedoni Deputeti nga radhët e Partisë së Social-Demokratëve në Parlamentin Evropian, Knut Fleckenstein, ka thënë sot se është i
Prifti katolikë i zhgënjyer nga Lila: Nuk e prisja nga ty! Prifti katolik i Dioqezës së Rrëshenit, Dom Agustin Bardhi ka mbetur i befasuar nga talljet e mbrojtësit të kombëtares A
Gjermania, e zhgënjyer me Hashim Thaçin Propozimi i Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, për transformimin e FSK-së në ushtri, rrezikon raportet e Kosovës me N
SHBA e zhgënjyer: Ivanovi të rishikojë mandatin Ambasadori amerikan Xhes Bejli, është shprehur i shqetësuar lidhur me situatën aktuale në Maqedoni, pasi presidenti Gjor
Conte: Jam i zhgënjyer me barazimin e Chelsea Trajneri i Chelsea, Antonio Conte, ka thënë se ndihet i zhgënjyer për barazimin e skuadrës së tij me Burnleyn. Chelse
Dreçun i zhgënjyer nga deklarata e ministrit amerikan për Kosovën I ashtuquajturi "kryetar i këshillit të Kuvendit serb për Kosovën", Milovan Dreçun, ka thënë se ndihet i zhgënjyer pas d
Xhaka: Jam i zhgënjyer pas kartonit të kuq Granit Xhaka ka thënë se ndihet shumë i zhgënjyer pas kartonit të kuq ndaj Burnleyt Arsenal ka fituar 2:1 ndaj Burnle
Charlton i "zhgënjyer" nga rekordi që u thye nga Rooney Wayne Rooney dje realizoi golin e 250-të personal me fanellën e Unitedit duke u bërë kështu futbollisti që ka shënuar më