999 rezultate për

zhgenjyer

Edhe Redon Makashi i zhgënjyer prej Festivalit: Nuk marr kurrë më pjesë Redon Makash me këngën e tij “Ekziston” doli i dyti në këtë garë, por zhgënjimi i tij ka qenë i madh përsëri pasi ai pr
Këngëtarja e përlotur dhe e zhgënjyer nga Festivali: Më vjen të shaj Nje tjetër artiste e cila nuk është kualifikuar në finalen e Festivalit të Fundvitit është edhe këngëtarja Xhesika Polo.
Ahmeti: Jam i zhgënjyer nga deklarata e Selës Lideri i BDI-së Ali Ahmeti mbrëmë në emisionin "ClickPlus" në Tv 21 ka folur rreth përplasjeve të fundit që partnerët e
Floriana Garo e zhgënjyer me Tv Klan: Isha unë autorja e programit Floriana Garo nuk e priste që emisioni “Jo vetëm modë” do të vazhdohej edhe pa të. Në një intervistë të fundit për “B
Jam vërtet e habitur dhe shumë e zhgënjyer es shumë këngëtarëve të njohur që nuk u bënë pjesë e finales së Këngës Magjike këtë edicion, ishte edhe Çiljeta Xhilaga,
Pjanic i zhgënjyer pas barazimit, shpreson shmangjen e këtij klubi në Champions Mesfushori i Juventusit, Miralem Pjanic, është shprehur shumë i zhgënjyer për barazimin 0-0 me Interin. Gjithashtu gj
Conte: Startimi i ndeshjes ishte keq, por sot kemi luajtur pak të lodhur Antoni Conte në përfundim të ndeshjes ka dalur në konferenc për shtyp me atë humbje kundër West Hamit në "London Stadium
Demokratja e zhgënjyer: Sot fëmijët e komunistave janë ministra! Ditën e djeshme rinia e viteve 90 festuan festën e tyre, festën e rinisë. Dje ishte 27-vjetori i fillimit të lëvizjes st
Al-Kelaifi: Ne nuk luajtëm mirë dhe jam i zhgënjyer me rezultati Presidenti i PSG-së, Nasser Al-Khelaifi nuk është i kënaqur me paraqitjen e skuadrës së tij në humbjen 3:1 ndaj Bayern M
Gjoka i zhgënjyer që kundër Laçit nuk arritën të merrnin pikë Ernest Gjoka nuk e kishte menduar se ndaj Laçit, në “Loro Boriçi”, Vllaznia e tij nuk do të merrte pikë. Sipar trajnerit
Wenger: Jam vërtet i zhgënjyer Arsene Wenger në deklaratën e tij pas ndeshjes dukej i zhgënjyer për ndeshjen dhe për skuadrën e tij. "Jam vërtet i z
Rrëfehet Adelina Ismaili : Kam zhgënjyer nga Kosova Prej më shumë se 1 viti, Adelina Ismaili ishtë tërhequr nga muzika dhe nga mediat me intervista apo dalje të ndryshme, p
Adelina Ismaili: Jam e zhgënjyer nga vendi im, plot me njerëz mendjembyllur Prej më shumë se 1 viti, Adelina Ismaili ishtë tërhequr nga muzika dhe nga mediat me intervista apo dalje të ndryshme, p
Conte: Jam i zhgënjyer nga barazimi i sotëm Në intervistën e tij Antonio Conte thotë se është i lumtur me paraqitjen e djemëve të tij, si dhe rezultati është i drej
Dolën zbuluar për shkak të vdekjes së Maestro Lalos, fansat të zhgënjyer me C’est La Vie Tv Klan ka ndërprerë transmetimin e emsionit "C’est la vie" pasi në mediat online u përhap lajmi se kreu i jurisë, i cil
"Bella ti je?", modelja e njohur zhgënjen fansat me pamjen e saj të vërtetë (FOTO LAJM) Padyshim që Bella Hadid është një nga modelet më të paguara të momentit dhe më të vlerësuara në të gjithë botën. Edhe
Rudina Dembacaj e zhgënjyer: S’ma bëjnë kurrë qejfin! Moderatorja dhe aktorja e njohur, Rudina Dembacaj ka treguar marrëdhënien e saj me nënën në ‘Why Not’ nga Roza Lati.
Ambasada Amerikane: Jemi të zhgënjyer me komisionin e Shpejtim Bulliqit Ambasada e Shteteve të Bashkuara me anë të një komunikatë për media ka theksuar se është zhgënjyer nga raportimi i djesh
Lufta Rama-Krasta, gazetari tregon a ndihet i zhgënjyer nga Kryeministri Gazetari i njohur Adi Krasta i ftuar në “Neës 24” ka folur për deklaratat e Kryeministrit Rama i cili i ka quajtur medi
Albana e zhgënjyer: I kam ndarë nga rroga këto shpenzime, do përballeni me ligjin Të gjithë e njohin tashmë lulediellin e Albana Osmanit. Ato janë vendosur kudo në rrugët apo ndërtesat e Tiranës dhe