999 rezultate për

zhgenjyer

Hamsik: Jemi të zhgënjyer Marek Hamsik ndjeu se Napoli ishte superiore, por nuk ishte e mjaftueshme për të mundur Sassuolo. Sassuolo dhe Napoli
Mustafi: Jemi të zhgënjyer Mbrojtësi shqiptar, Shkodran Mustafi, thotë se janë të zhgënjyer, pasi objektivat në fillim ishin shumë më të mëdha. Sid
Low: Jam i zhgënjyer nga skuadra, por jemi në fazën e përgatitjeve Trajneri Joachim Low ishte shumë i zhgënjyer pas ndeshjes së humbur ndaj Brazilit në Berlin. Trajneri gjerman kishte bër
Delawie: U ktheva në Kuvend, jam i zhgënjyer Ambasadori i SHBA-ve në Kosovë, Greg Delawie është kthyer sërish në ambientet e Kuvendit të Kosovës. Tha se është i zhgë
Këngëtarja e zhgënjyer nga Ardit Gjebrea: S’do merrja kurrë pjesë në Këngën Magjike Duket se këngëtarja e talentuar Kamela Islamaj ka një hatërmbetje të madhe me festivalin Kënga Magjike. Kjo e fundit,
Mourinho: Jemi të zhgënjyer nga ky eliminim Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho e pranon se është shumë i zhgënjyer nga eliminimi i UEFA Champions League
Conte: Ekipi duhet të menaxhojë rezultatin e lojës Trajneri i Chelseat, Antonio Conte, u shpreh i kënaqur me paraqitjen e lojtarëve, por ka kërkuar më shumë përqëndrim në
Montella: Jemi të zhgënjyer që nuk fituam Vincenzo Montella u shfaq i lumtur me ekipin pas barazimit të Sevillas kundër Manchester United, megjithëse duket pak i
Ze Maria i zhgënjyer nga episodet me Kukësin Tirana nuk arriti të bëjë dot më shumë sesa të administrojë humbjen 1-0 ditën e sotme nga Kukësi. Por humbja i latë dorë
Artistët shqiptarë të zhgënjyer dhe poshtëruar: Pa na trajtojnë si skllevër! Lëvizja e Teatrit Kombëtar është aktualisht një nga cështjet më të nxehta në botën e artit. Të gjithë artistet kanë
Wenger flet pas humbjes në derbi: Jemi shumë të zhgënjyer Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, ka folur pas humbjes në derbi ndaj Tottenhamit. Spursat fituan me rezultatin min
Pioli i zhgënjyer me VAR-in që po i lehtëson punët Juventusit Juventus triumfoi me rezultat të pastër 2-0 kundër Fiorentinës, ku në takimin vëmendjen shumë të madhe e mori anulimi i
Mahrez i zhgënjyer nga kërkesat e Leicesterit për të Mahrez ishte objektiv i liderit aktual të Premier Leagues, Manchester City për afatin kalimtar të janarit. City ofro
Pacolli flet për takimin me Lavrov: Diplomatë rusë janë të zhgënjyer me Serbinë Ministri i Punëve të Jashtme, Begjet Pacolli gjatë raportimit në Komisionin për Punë të Jashtme ka folur rreth një takim
Të zhgënjyer nga shitjet? Apple mund të heqë iPhone X IPhone X, smartphone inovativ me të cilin Apple festoi 10-vjetorin e telefonit, po regjistron shitje shumë poshtë pritsh
Këngëtari i njohur shqiptar tregon pse është zhgënjyer nga Nora Istrefi Në emisionin "Shiko Kush Luan" në Top Channel, në rubrikën "Ndaje ose pije", Jul Deda e ka pyetur Ylli Limanin se cila n
Këngëtari i njohur e thotë troç: Nora më ka zhgënjyer Nën presionin e lojës, këngëtari i njohur shqiptar është detyruar të tregojë se përse është zhgënjyer nga Nora Istrefi.
Dështimet më të mëdha në në Seria A, mes tyre renditet edhe një lojtar shqiptar Në futboll ndodh shpesh që një futbollist të pritet me entuziazëm te një klub i caktuar e më pas të dështojë nga. Se
Dardan Molliqaj: Mbrëmë Albin Kurti më zhgënjeu Njëri nga grupi i të pakënaqurëve deputeti Dardan Molliqaj e ka mirëpritur iniciativën për takim të përbashkët me grupin
Conte: Ne duhet të jemi të zhgënjyer, pasi kemi pasur një shans të madh për të fituar Trajneri i Chelseat ndihet i zhgënjyer nga skuadra që nuk arriti dot të fitone, pas gjithë atyre shanseve që pati. "M