999 rezultate për

zhgenjyer

Hahn: Jemi zhgënjyer për taksën ndaj Serbisë Bashkimi Evropian ishte i befasuar dhe zhgënjyer me vendimin e Qeverisë së Kosovës për vendosjen e tarifave doganore, ka
I mohuan kombëtaren, Balliu: Jam totalisht i zhgënjyer Një neglizhencë në dërgimin e ftesës bën që skuadrat të kenë shans të bëjnë kapriço. Me gjithë dëshirën e vetë futbollis
Fajon godet BE-në: Më keni zhgënjyer për liberalizimin e vizave Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Tanja Fajon, ka thënë se është e zhgënjyer me zhvillimet rreth liberali
Modric: Jemi të zhgënjyer Mesfushori i Real Madridit, Luka Modrici, e ka pranuar se disfata e mbrëmshme në Champions League i erdhi si befasi skua
Ancelotti i zhgënjyer, lë në stol edhe Hysajn Napoli u nda vetëm me një barazim në Beograd në ndeshjen e parë të Champions Leagues kundër Crvenës së Zvezdës. Por p
Ronaldo bën gjestin e turpshëm, ndëshkohet me të kuq (VIDEO) Po luhen në këto momente ndeshjen e Ligës së Kampioneve. Pritej me interes debutimi i Ronaldos me Juventusin, por ka
Pochettino: Jam i kënaqur me performancën e ekipit, por i zhgënjyer për rezultatin Edhe pse doli i mundur nga “San Siro”, trajneri i Totenhemit, Mauricio Pochettino, është mëse i kënaqur me paraqitjen e
Rrëmuja me listat, veteranët e vërtetë të zhgënjyer e të fyer Erdhi nga Bosnja për t’iu bashkuar luftës së UÇK-së, por edhe pse ishte pjesë e saj, emri i tij figuron si veteran i rre
Paul Pogba i kërkon falje tifozëve Ylli francez i Manchester Unitedit, Paul Pogba, i ka kërkuar falje tifozëve të Kombëtares së Francës pasi që ata ishin a
De Laurentis: Jam i zhgënjyer nga shorti, se kutpoj pse Liverpooli ndodhej në vazon e tretë Napoli ka pësuar mbrëmjen e djeshme një humbje turpëruese përballë Sampdorias me rezultatin 3-0, duke vënë në dyshim pro
Rossi: Nuk duelojmë dot as për podiumin Edhe pse 40 vjeç dhe ka fituar shumë në karrierën e tij, Valentino Rossi nuk i pëlqen të mos duelojë për titull, për fit
Luiza Gega e zhgënjyer: Doja zonën e medaljeve Atletja Luiza Gega për vetëm 32 të mijëtat nuk ia doli mbanë që të ishte një nga fitueset e medaljeve në garën e 3000 me
Cungu: Jemi të zhgënjyer Trajneri i Kukësit, Armando Cungu, është shfaqur i pakënaqur me lojtarët e tij në përfundim të ndeshjes me Torpedon, e c
Tifozët e Kukësit të zhgënjyer pas turpërimit në Gjeorgji (FOTO LAJM) Humbja e thellë me 5 gola në ndeshjen e parë ndaj Torpedos, i ka lënë një shije të hidhur tifozëve të Kukësit. Shpresat
I zhgënjyer, këngëtari shumë i dashur braktis Shqipërinë Endri dhe Stefi Prifti janë kthyer në një nga dyshet më të dashura për publikun shqiptar. Ata me këngët e tyre kanë
U mposhtën nga Molde, Prenga: Në ndeshjen e kthimit duhet të japim 200% nga vetja Laçi u mposht nga Molde me rezultatin 3-0 në sfidën e parë të zhvilluar në Norvegji. Në një deklaratë pas ndeshjes, tekn
Gianni De Biasi tepër i zhgënjyer që nuk u emërua trajner i Polonisë Edhe pse De Biazi e kishte mohuar një ofertë për të qenë trajner i Polonisë, është ish-trajneri i Shqipërisë, që shprehe
E braktis e fejuara, Stresi më i zhgënjyer se kurrë (FOTO LAJM) Stresi disa muaj më parë zyrtarizoi me fejesë lidhjen e tij të dashurisë me Kejsin. Një veprim ky që i befasoi të gj
Sergio Ramos: Jemi shumë të zhgënjyer Spanja është jashtë Botërorit. Në goditjen e 11-metërshave, rusët u treguan më të saktë duke i çuar spanjollët në shtëpi
Sampaoli: Jam i zhgënjyer për këtë eliminim nga Botërori Trajneri i Argjentinës, Jorge Sampioli ka folur pas eliminimit nga Kupa e Botës, ku tha se është i trishtuar, dhe se i v