999 rezultate për

zhgenjyer

Piaktek: I lumtur për golin i zhgënjyer me gjithçka tjetër Sulmuesi i Milan, Krzysztof Piatek ia ka besuar llogarisë së tij në "Instagram" komentin për humbjen e pësuar me përmbys
Zeneli: Jemi të zhgënjyer dhe të dëshpëruar Arbër Zeneli, anësori i Kosovës që shënoi golin e një pike për Kosovën në barazimin 1-1 me Bullgarinë, ka folur dhe ka t
Shala: Zhvilluam një ndeshjë të mirë të zhgënjyer për rezultatin Herolind Shala, mesfushori i Kosovës, ka mbetur i kënaqur me paraqitjen e Kosovës, por jo edhe me rezultatin – edhe pse
Prindërit e Marvit me lot në sy janë zhgënjyer nga drejtësia shqiptare Është zhvilluar këtë të martë seanca e rradhës gjyqësorë kundër 4 të pandehurve që akuzohen për vrasjen dhe përfshirjen
“Nuk i ndrin ylli”, Olta Boka e zhgënjyer nga deklarata e Kejsi Tolës Olta Boka duket paksa “e zhgënjyer” nga deklarata e Kejsi Tolës pak kohë më parë në “Shiko Kush Luan”. Gjatë programi
Zëvendësuesi i Ramos: Jemi të zhgënjyer Eleminimi e sotshëm ishte i papritur për kampin madrilen, shkruan Albeu.com Pas ndeshjes Nacho lojtari i cili zëvendë
Mbrojtësi i Kombëtares Gjermane i zhgënjyer me mënyrën e largimit I zhgënjyer pasi do të preferonte një lamtumirë ndryshe, shkruan Albeu.com Jerome Boateng nuk e ka pritur mirë laj
"Jam i zhgënjyer nga kryetarja e LSI-së", Kryemadhi i përgjigjet Flackenstain Monika Kryemadhi ka reaguar pas deklaratave të Knut Flackenstain se ishte i zhgënjyer nga kryetarja e LSI-së. Status
Fleckenstein: U çudita dhe jam i zhgënjyer nga kryetarja e LSI-së Delegacioni i PE ka dalë në një konferencë për mediat pas takimeve me krerët e politikës shqiptare. Raportuesi për S
Shehi: Jam i zhgënjyer me skuadrën Erges Shehi është shprehur i pakënaqur për këtë humbje kundër Flamurtarit me rezultatin 2-0. • Sa i zhgënjyer je për
NATO: Ushtria e Kosovës nuk mund të hyjë në Veri Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, në një adresim për media në Bruksel, ka thënë se NATO-ja është e zh
SHBA: Jemi zhgënjyer nga mbështetja e Erdoganit për Maduron Shtetet e Bashkuara të Amerikës (SHBA) kanë paralajmëruar Turqinë se po e vëzhgojnë në tregtinë e saj me qeverinë e dikt
Shkëmbi: Jam i zhgënjyer me skuadrën Trajneri i Teutës, Blegi Shkëmbi është shprehur i mërzitur në fund të ndeshjes, pasi skuadra e tij nuk arriti të fitonte
Calja: Jam shumë i zhgënjyer nga shteti Sportisti më i suk sesshëm shqiptar për vitin që lamë pas, pa dyshim që ishte peshëngritësi Briken Calja, i cili u shpal
Gracioni i zhgënjyer nga Albi Nako: Është i paplotësuar me veten Balerini i njohur Graciano Tagani ka treguar se është larguar nga trupa e Albi Nakos në një mënyrë krejt të çuditshme.
Icardi në mbështje të Koulibalys: Ti themi STOP racizmit Mbrojtësi enegalez, Kalidou Koulibaly ishte subjekt i koreve raciste gjatë ndeshjes së mbrëmshme, me napolitanët që kanë
Shqiptarët më të zhgënjyerit dhe të pakënaqurit me arsimin në Europë Shqiptarët janë më të pakënaqurit në Europë me arsimin dhe janë njerëzit më të ardhura të ulëta të cilët e vuajnë më shu
Allegri i zhgënjyer me skuadrën: Çdo gjë shkoi keq Trajneri Massimiliano Allegri u shpreh aspak i kënaqur me ekipin e tij pas humbjes me Young Boys, por tashmë e hedh të g
Reperi shqiptar shfaqet i zhgënjyer: Do heq dorë nga muzika Mc Kresha është një nga reperët më të dëgjuar shqiptarë. Ai jo pak herë ka lënë mbresa tek publiku me tekstet e tij drit
Griezmann i zhgënjyer: Kupa e Botës vlen më shumë se Topi i Artë Antoine Griezmann ndihet i zhgënyjyer teksa nuk e fitoi dot Topin e Artë, shkruan Albeu.com. 27 vjecari fitoi Euro