999 rezultate për

zhgenjyer

Klopp largon dy lojtarë, afron një (FOTO LAJM) Jurgen Klopp do të bëjë disa ndryshime në skuadrën e Liverpoolit në sezonin e ardhshëm. Humbja në finalen e Capital Cupe
Wenger i zhgënjyer për humbjen, por ende shpreson për më tej Tekniku i Arsenalit, Arsene Wenger, mendon se gjëja më e mirë është që lojtarët të harrojnë humbjen ndaj Manchester Unit
Zbogar: BE është e zhgënjyer pse palët nuk gjetën zgjidhje me dialog Përfaqësuesi i BE-së në Kosovë, Samuel Zhbogar lidhur me këtë ditë të rëndësishme ka thënë se vazhdojnë të jenë të shqet
Van Gaal: I zhgënjyer për barazimin Tekniku i Manchester United, Louis van Gaal pas ndeshjes deklaroi se nuk doli i kënaqur nga barazimi ndaj Chelseat, e kj
Çuçi: I zhgënjyer nga prokuroria, nga 170 çështje vetëm dy po heton Ministri i Pushtetit Vendor dhe njëherësh koordinatori kombëtar për Antikorrupsion, Bledi Çuçi është shprehur i pakënaqu
Nacho i zhgënjyer nga Reali, kërkon të largohet Nacho Fernandez planifikohet të jetë largimi i parë nga Real Madridi gjatë këtij afati kalimtar të verës. Mbrojtësi qen
"Hysaj nuk ka zhgënjyer asnjëherë" Mario Xhiufredi i është përgjigjur interesimit të mediave pranë Napolit për paraqitjen Elseid Hysajt, lojtar të cilin e
Jahjaga: Jam e zhgënjyer nga klasa politike Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, deklarohet e zhgënjyer me spektrin politik kosovar që nuk arriti ta tejkalojë kr
Ingrit Gjoni: Aspak e zhgënjyer pse fitoi Albëria Pavarësisht se në rrjetet sociale pati pakënaqësi për triumfuesit e “Dance With Me”, një nga pjesëmarreset e edicionit t
Rummenigge: Unë e di ku do shkojë Guardiola E ardhmja e Pep Guardioles eshte shkruar tashme. Keshtu ka thene per "Bild" Karl-Heinz Rummenigge, president i Bayern Mu
Mehmeti e zhgënjyer: Mali i Zi në NATO, Maqedonia në vend numëro Mali i Zi është anetari i 29-të i NATO-s, por kjo gjë duket se i ka lënë shije të hidhur deputetes së BDI-së Ermira Mehm
Selami: Udhëheqja e re e PD më ka zhgënjyer Deputeti i Partisë Demokratike të opozitës, Eduard Selami, një nga pjesëmarrësit aktivë të lëvizjes studentore 25 vjet m
Ja koreografia që s'u lejua për Ballist Morinën (FOTO) Policia dhe Tifozët Kuq e Zi dje kanë pasur jo pak probleme vetëm për shkak të një banderole e cila ishte përgatitur për
Kush e ka zhgënjyer Stresin? Stresi duket se ka marrë zhgënjimin e radhës, ndërsa me anë të një postimi në Facebook, ka ndarë me miqtë një mesazh të
Berlusconi i zhgënjyer: Atalanta mu duk si Milani i Sacchit Në Tribunën Vip të San Sirosdje ishte i pranishëm edhe Silvio Berlusconi, i cili në përfundim të sfidës u shfaq dukshëm
Vuçiç i zhgënjyer: Askush në BE nuk po i bën trysni Kosovës Kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, është shprehur se nuk pret që Bashkimi Evropian të bëjë asnjë trysnie mbi Pris
Berlusconi i zhgënjyer, Mihajloviç në provë Zhgënjimi i radhës dhe një heshtje varri. Presidenti i Milanit, Silvio Berlusconi ,nuk e ka pritur aspak mirë humbjen e
Amerikanët të zhgënjyer: Partitë kanë shkelur afatin e marrëveshjes Ambasada e SHBA-ve në Shkup është shprehur e zhgënjyer nga partitë të cilët nuk e kanë respektuar afatin e 20 tetorit, n
Ivica Daçiç i zhgënjyer me Maqedoninë dhe Malin e Zi "Jam i dëshpëruar nga qëndrimi i Malit të Zi dhe Maqedonisë, të cilët votuan pro rekomandimit për pranimin e Kosovës në
Ambasadori amerikan i zhgënjyer nga 4 liderët politikë (FOTO) "Jam thellësisht i shqetësuar në lidhje me pamundësinë e udhëheqësve për të arritur marrëveshje. Marrëveshjet në Përzhin