999 rezultate për

zhgenjyer

Lu: Të zhgënjyer nga Basha Ambasadori i SHBA, Donald Lu është shprehur i zhgënjyer nga përgjigjja e kreut të PD, Lulzim Basha, lidhur me Reformën n
Wisner: Jam i zhgënjyer me ngecjet në Kosovë Diplomati amerikan dhe ambasadori, Frank Wisner, ish-përfaqësues i presidentit të SHBA-së në negociatat për statusin e K
Yjet që kanë shkëlqyer dhe zhgënjyer në "Euro 2016", mes tyre një shqiptar (FOTO) Europiani ka hyrë në një fazë shumë të rëndësishme, teksa në disa grupe do të luhen ndeshjet e dyta, dhe jemi në pritje
Hysaj: Nuk kishim fat Elseid Hysaj ka komentuar ndeshjen me Francën, ku Shqipëria humbi me rezultat 2-0 pas një lojë fantastike. Mbrojtësi,
Sadiku: U zhgënjyem shumë nga kjo humbje Armando Sadiku ka mbetur shumë i zhgënjyer nga fundi i ndeshjes me Francën, që na mori një fitore shokuese. “Jemi të
SHBA e zhgënjyer nga politika: Qeveria shfaqi fleksibilitet, opozita s'bëri të njëjtën gjë! UPDATE - Ambasada e Shteteve të Bashkuara shpreh zhgënjimin e saj që takimi i 6 qershorit mes kryeministrit Rama dhe lid
Bunjaki shfrytëzon rastin, fton të gjithë të "zhgënjyerit" nga De Biasi Trajneri i Kosovës, Albert Bunjaki ka shfrytëzuar situatën te Shqipëria për t'u dërguar një ftesë të gjithë futbollistët
Kapiteni i Tiranës i zhgënjyer me vendimin e Disiplinës Gentian Muça ka reaguar ndaj vendimit të Komisionit të Disiplinës që e ka dënuar atë me 1 vit pezullim nga të gjitha akt
"Kylie Jenner, mos tento të këndosh" Kylie Jenner, e kritikuar ndjeshëm për përdorimin e bisturisë, duket se edhe për një kohë të gjatë do të qëndrojë vetëm
Zbulohet lista e gjatë e dëshirave të Contes te Chelsea (FOTO LAJM) Fundi i sezonit do ta gjejë në mesin e tabelës Chelsean, njëlloj si Juventusin 6 vite më parë. Në fakt për ta ringritur
Totti përmbys Torinon, Genoa "rreh" Interin (VIDEO) Totti ka qenë heroi i Romës sonte duke e shpëtuar nga humbja dhe duke i dhurruar fitore. Roma ka qenë duke humbur me
Kitaroviç letër në OKB kundër Sheshelit, ja çfarë shkruan Presidentja e Kroacisë, Kolina Grabar Kitaroviq, i ka dërguar një letër Sekretarit të Përgjithshëm të OKB-së, Ban Ki-Moo
Gattuso i zhgënjyer: Milan pa identitet Legjenda e Milanit, Gennaro Gattuso, është shprehur shumë i zhgënjyer për situatën që po ndodhet ish-klubi i tij. Mil
De Biasi: I zhgënjyer për lojën, pa kartonin do kishim barazuar Trajneri i kombëtares Gianni de Biasi pas humbjes me Austrinë ka deklaruar për mediat se ndihet shumë i zhgënjyer nga lo
Limaj: Thaçi dhe Mustafa kanë zhgënjyer edhe votuesit e tyre (VIDEO) Lideri i Nisma për Kosovën, Fatmir Limaj, në fjalimin e tij në tubimin mobilizues të opozitës, ka thënë se, Hashim Thaçi
Gjyshi i zhgënjyer (FOTO LAJM) Një gjysh i vetmuar ftoi gjashtë nipërit dhe mbesat e tij për një darkë. Ai gatoi 12 hamburgerë të shijshëm mirëpo në fu
Ja çfarë thotë McClaren për shkarkimin Steve McClaren ka treguar se është ndjerë shumë i zhgënjyer me shkarkimin si menaxher i Newcastle Unitedit. Ish-menax
Një lushnjar i shkruan Morattit, i zhgënjyer nga Manaj (FOTO) Një video e përhapur vetëm në disa sekonda në profilin e Rey Manaj dhe një "screenshot" i bërë, kanë pushtuar rrjetet so
Vasili kërkon mbështetje nga Bashkia për Tiranën Kreu i Grupit Parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, njihet si një mbështetës i “bardhebluve” d
Klopp largon dy lojtarë, afron një (FOTO LAJM) Jurgen Klopp do të bëjë disa ndryshime në skuadrën e Liverpoolit në sezonin e ardhshëm. Humbja në finalen e Capital Cupe