999 rezultate për

zhbllokon

I doli një puçër në ballë, i riu nuk zhbllokon dot celularin Një djalë i ri nga Ilionis bëri një kërkesë interesante në lokalin e Apple, pasi për 24 orë nuk kishte çasje në telefoni
Si ta zhbllokoni gypin e guzhinës me sende rrethanore Bllokimi i gypit të kuzhinës është një nga problemet më të zakonshme dhe të bezdisshme që mund të keni në familjen tuaj.
Roma zhbllokon sfidën ndaj Sampdorias (VIDEO) Skuadra e Romës ka zhbllokuar ndeshjen në minutën e 19 përballë Sampdorias. Gabriel Jesus ishte autori i golit për v
Messi fal “Miss Bum Bum”, e zhbllokon në Instagram (FOTO LAJM) Për mbi 2 vite ka zgjatur inati i Leo Messit ndaj Suzy Cortez, apo siç e njohin të gjithë “Miss Bum Bum”. Ylli argjen
Mbappe zhbllokon ndeshjen, Franca kalon në avantazh ndaj Holandës (VIDEO) Franca ka kalaur në avantazh ndaj Holandës në "Stade de France". Ai që ka shënuar është Kylian Mbappe që ka realizua
Facebook gabon sërish: Zhbllokon 800,000 përdorues Facebook ka bërë një tjetër gabim. Facebook sapo ka njoftuar se rreth 800,000 përdorues janë prekur nga një gabim kod
Bayerni zhbllokon shumë shpejtë ndeshjen kundër Dortmundit (VIDEO) Bayern Munich ka shënuar gol kundër Dortmundit në "Allianz Arena". Goli u shënua nga mbrojtësi gjerman, Jerome Boaten
Milan e sheh veten në disavantazh, Verona zhbllokon sfidën (VIDEO) Milani i Gattusos e gjen veten në disavantazh falën golit të Caracciolos në minutën e 24. Goli erdhi si pasojë e një
I përhershmi zhbllokon rezultatin për Liverpoolin kundër Evertonit (VIDEO) Është sërish i njëjti, është sërish Muhamed Salah ai i cili i ka dhënë epërsinë Liverpoolit në minutën e 42 kundër Evert
Manchester City me një super aksion zhbllokon sfidën kundër Leicesterit (VIDEO) Filozofia e Guardiolës është kudo që ai shkel. Këtë e ka vërtetuar dhe ditën e sotme Manchester City. Në minutën e 44
Shokohet Inter, Torino kalon në avantazh (VIDEO) Ecuria pozitive e Inerit sapo përsoi një goditje të madhe. Goditja vjen nga torinezët të vilët në minut të 60 arritë
Barcelona zhbllokon rezultatin (VIDEO) Barcelona ka kaluar në avantazh kundër Bilbaos në "Estadio San Mammes". Goli htë shënuar nga pleshti, Leo Messi, pas
Rodriguez zhbllokon rezultatin në "Allianz Arena" (VIDEO) Bayern Munich ka kaluar në avantazh përballë Leipzigut ndeshja e cila po luhet në "Allianz Arena". Është kolumbiani
Trofetë e Snapchat, lista e plotë 2017 dhe si t'i zhbllokoni të gjitha (FOTO LAJM) Snapchat aplikacioni i mesazheve dhe i videove është kryesisht një shërbim i mesazheve që ka risitë e caktuara që e kanë
Dorëzohet TVSH, zhbllokon sinjalin për mediat në vend Pas debatëve që shpërthyen në Kuvend, RTSH është dorëzuar dhe ka shpërndarë sinjalin e Kuvendit për të gjitha mediat në
Ja si t’i zhbllokoni hundët e zëna kur jeni me rrufë Ndryshimet e motit gjatë këtyre ditëve të fundit janë reflektuar edhe në shëndetin e shumë njerëzve. Janë shfaqur ras
Manchester United kryeson në Premier League, zhbllokon rezultatin ndaj Swanseas (VIDEO) Manchesher United ka arritur të gjejë rrugën e rrjetës në minutën e fundit të kohës së rregullt në pjesën e parë nëpërmj
Zhbllokoni lavamanin me këto tre produkte që i keni në shtëpi Shpesh kur lahen enët ndodh që mbeturinat e ngelura hidhen padashje në lavaman derisa arrin një moment që ai bllokohet f
Zhbllokoni lavamanin e kuzhinës me produkte të lira dhe që i keni në shtëpi Pakujdesia gjatë larjes së enëve duke bërë shpeshherë që mbetjet e ushqimeve të depërtojnë brenda në lavaman, mungesa e
Zhbllokoni lavamanin e kuzhinës me produkte të lira dhe që i keni në shtëpi Pakujdesia gjatë larjes së enëve duke bërë shpeshherë që mbetjet e ushqimeve të depërtojnë brenda në lavaman, mungesa e