999 rezultate për

zhbllokon

Interi zhbllokon sfidën përballë Empolit dhe ngjitet në vendin e 3 (VIDEO) Interi ka cdo gjë në dorën e tij në ndeshjen përballë Empolit. Pjesa e parë përfundoi në barazim pa gola ndërsa e dy
Milani zhbllokon sfidën përballë Spal (VIDEO) Kuqezinjtë kanë arritur të zhbllokojnë sfidën përballë Spal në minutën e 18’ me turkun Calhanoglu. Milani kërkon me n
Bayerni zhbllokon rezultatin në finalen e Kupës së Gjermanisë (VIDEO) Bayern Munichu ka kaluar në epërsi me rezultat 1:0 në ndeshjen kundër Leipzigut, që po zhvillohet për momentin në kuadër
Pastroni sinuset me dy lëvizje Ky është një hap shumë i lehtë dhe efikas për relaksimin e sinuseve dhe do të zgjidhni problemin e mukozës së grumbullua
Manchester City zhbllokon finalen e FA Cup (VIDEO) Manchester City ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 1:0 në ndeshjen kundër Watfordit, e cila po zhvillohet për mo
Interi zhbllokon rezultatin përballë Chievos (VIDEO) Interi ka kaluar në epërsi ndaj Chievos në një ndeshje të Serie A, që po zhvillohet momentalisht në Milano. Matteo Po
"Olimpico" në festë, Roma kalon në avantazh përballë Juventusit (VIDEO) Pas shumë minutave lojë, asksioneve të shumta nga të dyja skuadrat dhe një goli të anulluar për Juventusin e shënuar ng
Milani zhbllokon rezultatin përballë Fiorentinës (VIDEO) Milani ka arrritur të zhbllokojë rezultatin përballë Fiorentinëas në minutën e 36’ me sulmuesin anësor Calhanoglu. Mi
Fantastik Ajax, zhbllokon rezultatin përballë Tottenham (VIDEO) Ajax nuk heq dorë nga spektakli. Vetëm pak minuta kanë mjaftuar që vendasit të zhbllokojnë rezultatin pas një presioni q
Shpërthen "Anfield", Liverpool zhbllokon rezultatin (VIDEO) Liverpool e ka nisur ndeshjen ashtu sic me pritej, duke sulmuar cdo sekond. Goli i parë erdhi shumë shpejt duke bërë që
Milani zhbllokon rezultatin përballë Bologna (VIDEO) Milani ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Bologna. Wshtë sulmuesi anësor Sosu lojtari që e ka dërguar topi
Celta Vigo "befason" Barcelonën kalon në avantazh (VIDEO) Pjesa e parë mes Celta Vigos dhe Barcelonës përfundoi në barazimin pa gola. Pjesa e dytë ka nisur më mirë për Celtan e c
Dortmund zhbllokon rezultatin përballë Wender (VIDEO) Borussia Dortmund ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 1:0 në ndeshjen kundër Werder Bremenit, e cila po zhvillohe
Shpërthen “Camp Nou”, Barcelona zhbllokon rezultatin (VIDEO) Finalja e parakohshme mes Barcelonës dhe Liverpool është zhbllokuar në minutën e 25’. Autori i golit është uruguajani
Super Ajax, "hesht" Tottenham Stadium, zhbllokon rezultatin (VIDEO) Ajax ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Tottenham që në minutën e 13’. Është mesfushori Van de Beek i cili
Barcelona zhbllokon rezultatin përballë Levante (VIDEO) Barcelona në ndeshjet e sotme ka shansin pët të siguruar matematikisht titullin kampion. Vendasit kanë arritut të dër
Liverpool zhbllokon ndeshjen në minutën e parë (VIDEO) Liverpool ka arritur ta zhbllojë shumë shpejt ndeshjen përballë Huddersfield e cila renditet në vendin e fundit të tabel
Barcelona zhbllokon rezultatin përballë Alaves (VIDEO) Barcelona ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Alves në pjesën e dytë pasi pjesa e parë u mbyll në barazim pa go
Liverpool zhbllokon ndeshjen përballë Cardiff (VIDEO) Liverpool nuk arriti dot gjente rrjetën gjatë pjesës së parë edhe pse rastet nuk munguan me Firmino dhe Mane të cilët nu
Liverpool zhbllokon ndeshjen përballë Portos (VIDEO) Liverpool pas avantazhin 2-0 në "Anfield" ka arritur të shënoj edhe në "Estadio do Dragao" duke shuar përfundimisht shpr