zhbllokon

Barcelona zhbllokon rezultatin përballë Getafes (VIDEO) Barcelona ka zhbllokuar më në fund rezultatin përballë Levantes. Është Suarez i cili tundi rrjetën 3 minuta nga mbyl
Milani zhbllokon rezultatin përballë Torinos (VIDEO) Milani ka arritur të zhbllokojë ndeshjen përballë Torinos. Një penallti e fituar nga Leao në minutën e 17’ kthehet në
Brescia befason Juventusin, zhbllokon ndeshjen (VIDEO) Brescia ka befasuar Juventusin që në minutën e 4 të ndeshjes. Sulmuesi Donnarumma ka arritur të dërgojë topin në rrjet
Reali zhbllokon ndeshjen përballë Sevillas (VIDEO) Reali ka arritur të zhbllokojë ndeshjen përballë Sevillas në shtëpinë e këtyre të fundit. Është sulmuesi kryesor i lo
Liverpool zhbllokon rezultatin përballë Chelsea (VIDEO) 14’ minua i janë dashur djemve të Klopp të kalojnë në avantazh përballë Chelsea në shtëpinë e ktyre të fundit. Një go
Bayern Munich zhbllokon rezultatin përballë Crvena zvezdas (VIDEO) Bayern Munich ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Crvena zvezdas në minutën e 34’ me sulmuesin anësor Coman pa
PSG zhbllokon rezultatin përballë Realit (VIDEO) Vetëm 14 minuta lojë i kanë mjaftuar PSG që të zhbllokojë ndeshjen përballë Realit të Madridit. Është ishi i madrilen
Befasohet Chelsea, Valencia zhbllokon rezultatin në "Stamford Bridge" (VIDEO) Chelsea është befasuar në "Stamfrod Bridge" nga Valencia teksa spanjollët kanë kaluar në epërsi në me anë të sulmuesit R
Milani zhbllokon rezultatin përballë Veronës (VIDEO) Milani ka kaluar në epërsi kundër Veronës në ndeshjen që po zhvillohet në “Marc’Antonio Bentegodi”, Ishte sulmuesi, K
Interi zhbllokon rezultatin përballë Udineses (VIDEO) Interi ka arritur të zhbllokojë rezultatin përballë Udineses në fundin e pjesës me mesfushorin Sensi. Vetëm pak minut
Bayern zhbllokon rezultatin përballë Leipzigut (VIDEO) Bayerni Munichu ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 1:0 në ndeshjen kundër RB Leipzigut, në kuadër të Bundesligës
Manchester United zhbllokon rezultatin përballë Wolves (VIDEO) Manchester United ka kaluar në epërsi kundër Wolves Ishte një aksion briliant i ndërtuar nga Lingard dhe Rashford ku
Chelsea zhbllokon rezultatin përballë Licester (VIDEO) Blutë e londrës e kanë filluar në mënyrën më të mirë të mundshme sfidën e dytë të Premier Leagur përballë Licester. T
Liverpool zhbllokon rezultatin përballë Southampton (VIDEO) U mendua se skuadrat do ti drejtoheshin dhomave të zhveshjeve me rezultatin e barabartë 0-0 por sulmuesi më në formë i L
KLGJ zhbllokon Gjykatën e Lartë për ekstradimet Ditën e sotme KLGJ ka zhbllokuar Gjykatën e Lartë për ekstradimet. Ka caktuar si gjyqtarë të përkohshëm Albana Boksin d
Super Kosova, zhbllokon ndeshjen përballë Bullgarisë (VIDEO) Kosova ka arritur të kalojë në avantazh përballa Bullgarisë në shtpëinë e këtyre të fundit. Milot Rashica ka arritur
Sane zhbllokon rezultatin për Gjermaninë (VIDEO) Gjermania po fiton 0-1 në udhëtim te Bjellorusia. Ishte anësori i Manchester City, Leroy Sane, ai që shënoi për mysaf
Spektakolar Ronaldo, Portugalia zhbllokon ndeshjen ndaj Zvicrës (VIDEO) Portugalia ka arritur të zhbllokojë ndeshjen përballë Zvicrës fal një super goli nga kapiteni Cristiano Roanaldo në minu
3 hapa si të zhbllokoni lavamanin e kuzhinës me produkte shtëpie Një lavaman i bllokuar është një stres për gjithë familjen, por më shumë për të zonjën e shtëpisë. Tani mund ta zhblloko
Finalja e Kupës, Kukësi zhbllokon rezultatin përballë Tiranës (VIDEO) Kukësi ka zhbllokuar rezultatin në finalen e Kupës së Shqipërisë përballë Tiranës. Topin në rrjetën e ka dërguar Shkurta