999 rezultate për

zhakun

Ju kujtohet Zhaku? Mësoni çfarë bën sot këngëtarja (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e mbani mend Zhakun, vajzën e guximshme që bënte bujë me deklaratat e saj. Prezantuesja dhe këngëtar
Ju kujtohet Zhaku? Mësoni çfarë bën sot këngëtarja (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e mbani mend Zhakun, vajzën e guximshme që bënte bujë me deklaratat e saj. Prezantuesja dhe këngëtar
Fyerjet dhe alkooli nxjerrin Zhakun nga “ Vip Shpija” Abuzimi me alkoolin dhe fyerjet e rënda në adresë të Dr. Florit dhe disa anëtarëve të tjerë të “Vip Shpija”, ka detyruar