999 rezultate për

zgjohu

Gjykata Kushtetuese e Maqedonise rrezon kerkesen e "Zgjohu" Gjykata Kushtetuese sot ka hedhur poshtë kërkesën e Lëvizjes qytetare ‘Zgjohu!’ për
Zgjohu mirepret qendrimin e OSBE-se Lëvizja Qytetare ZGJOHU mirëpret letrën e Komisarit të Lartë të OSBE-së, për t&e
Maqedoni: "Zgjohu", nisme per zonat e permbytura ne Shkoder Lëvizja “Zgjohu” në Maqedoni, së bashku me ambasadën shqiptare në këtë ve
"Zgjohu" reagon ndaj festimit te Vitit te Ri ne Shkup Lëvizja Qytetare “ZGJOHU!” ka reaguar sot në lidhje me kremtimin e festave të fundvitit n&eum
"Zgjohu" proteston ne Shkup: Te terhiqet enciklopedia Levizja qytetare “Zgjohu”, e mbeshtetur nga thuajse te gjitha partite politike shqiptare dhe disa OJQ, perme
"Zgjohu" reagon ndaj vendimit te qeverise per Kishen Lëvizja Qytetare “ZGJOHU!” do ta kontestojë para Gjykatës Kushtetuese vendimin e qeverisë
"Zgjohu" con mashtrimet e Veliajt në KQZ Lëvizja ZGJOHU ka denoncuar, sipas saj mashtrimet e lëvizjes MJAFT, dhe Erion Veliajt në Komisionin Q&eum
"Zgjohu" reagon ndaj qasjes joserioze te Maqedonise Lëvizja Qytetare “ZGJOHU!” dënon ashpër qasjen joserioze dhe tendencioze të autoriteteve
ZGJOHU dergon kishen ne Gjykaten Kushtetuese Ndërtimi i Kishës ortodokse në sheshin e Shkupit do të vlerësohet nga Gjykata Kushtetuese. K&eu
Zgjohu dhe historianet reagojne per kishen e Gruevskit Lëvizja Qytetare ZGJOHU! dhe Shoqata e Historianëve Shqiptar në Maqedoni shprehin brengosje dhe keqardhje
Zgjohu protestë kundër ndërtimit të kishës Në qendër të Shkupit u organizua protesta kundër propozimit të Qeverisë për ndër
Lëvizja ZGJOHU, miting për 28 Nëntorin në Shkup Lëvizja qytetare “Zgjohu” në Maqedoni me rastin e 28 Nëntorit, festës së flamurit k