999 rezultate për

zgjohu

Maqedoni, shqiptarët protestë për 28 Nëntorin Lëvizja Qytetare Zgjohu do të kremtojë festën e Pavarësisë me një formë të protestës para ndërtesës së Qeverisë së Maqed
"ZGJOHU", e shqetësuar për izolimin e Maqedonisë Lëvizja Qytetare "ZGJOHU" shprehet e shqetësuar nga mungesa e përkushtimit Euroatlantik të qeverisë së Maqedonisë dhe ng
"Zgjohu" dënon dhunën në Klan Kosova Lëvizja Qytetare ZGJOHU! dënon ashpër dhunën e shfaqur në hapësirat e TV Klan Kosova si rezultat i ndërhyrjes së vrazhdt
"Zgjohu", protesta më 28 nëntor pro NATO dhe BE Më 28 nëntor, ditën e flamurit shqiptar lëvizja qytetare “Zgjohu” fton gjithë qytetarët në një protestë para qeverisë pë
ZGJOHU shtrin aktivitetin në Prishtinë e Tiranë Lëvizja Qytetare ZGJOHU! në një konferencë për shtyp bëri të ditur se, që nga java e ardhshme do të shtrijë aktivitetin
Protesta në Shkup: Nuk lejojmë përdhosjen e flamurit Qindra qytetarë, nën organizim të lëvizjes qytetare "Zgjohu", protestuan sot qetë dhe në mënyrë dinjitoze para ambasadë
"Zgjohu" sot protestë para ambasadës së Serbisë në Shkup Pas skandalit gjatë përballjes Itali - Serbi në të cilin u dogj flamuri shqiptar, Lëvizja Qytetare ZGJOHU! Do te zhvillo
“ZGJOHU!” të shtunën protestë para ambasadës serbe Lëvizja Qytetare ZGJOHU! ditën e shtunë do të zhvillojë një protestë para ambasadës serbe në Shkup, në shenjë reagimi ku
“Zgjohu” reagon për ksenofobinë serbe Lëvizja qytetare “Zgjohu” në Maqedoni ka dënuar ashpër ksenofobinë serbe të shfaqur dje, me djegien e flamurit kombëtar
"ZGJOHU" reagon për heqjen e flamurit Lëvizja Qytetare ZGJOHU! dënon ashpër largimin e flamurit kombëtar shqiptar nga shtyllat e rrugëve dhe shesheve të Prish
Deklarata e Daçiç, reagon Lëvizja Qytetare "Zgjohu!" Lëvizja Qytetare "Zgjohu!" ka reaguar ndaj deklaratës së ministrit të Punëve të Brendshme të Serbisë Ivica Daçiç, bërë d
"Zgjohu" akuzon qeverine per sllavizim te shtetit Lëvizja Qytetare ZGJOHU! përmes një komunikate për mediar reagon ndaj tendencave të Qeveris&eum
"Komitet" kete here sulmojne nje femije, reagon "Zgjohu" Një fëmijë 11 vjeçarë ka marrë lëndime të rënda në kokë pasi nj
"Zgjohu" reagon kunder shpernguljes se shqiptareve drejt Europes Lëvizja Qytetare ZGJOHU! shprehet jashtëzakonisht e shqetësuar nga lajmet për shpërngulje t&eum
Zgjohu: Gjykimi i Kurtit eshte tendencioz Lëvizja Qytetare “ZGJOHU!” me shqetësim të thellë pranoi lajmin për fillimin e gjyk
"Zgjohu" me leter drejtuar Iljaz Halimit Lëvizja Qytetare “ZGJOHU!” me shumë interes ndoqi konferencën për shtyp të Gospodin
Zgjohu proteston kunder "Shkupi 2014" Lëvizja qytetare ZGJOHU në mesditë tek Ura e Gurit, afër sheshit Maqedonia nën moton "Mure dhe
"Zgjohu" kunder deklarates se Iljaz Halimit Lëvizja Qytetare “ZGJOHU!” me neveri të skajshme ndoqi deklaratën e z. Iljaz Halimi, dhë
"Zgjohu": Ne qender te Shkupit edhe figurat shqiptare Lëvizja Qytetare “ZGJOHU!” dhe organizatat tjera joqeveritare që janë pjesë e forumit ZG
"Zgjohu" dhe 20 OJQ denojne ashper projektin "Shkupi 2014" Lëvizja Qytetare “ZGJOHU!”, e mbështetur nga mbi 20 OJQ tjera shqiptare, dënon ashpër dh