999 rezultate për

zgjohu

Zgjohu me lule, dita jote do jetë plot pozitivitet Tulipanë, trëndafila, margarita: mjafton të shohësh ngjyra të larmishme për t’u ndier më në humor Studimi i Harvard U
Ralf Gjoni bën propozimin e fortë, por Majko nuk bindet: Plasin të qeshura në sallë Po vijon me batuta seanca e sotme plenare, ku krahas faktit se për herë të parë ajo drejtohet nga deputeti Myslym Murriz
Zgjohuni herët në mëngjes dhe përfitoni këto benefite Siç edhe kishte thënë Benjamin Franklin, fjetja dhe zgjimi herët e bëjnë një njeri të shëndetshëm, të pasur e të mençur.
Thirrja e Sonila Meços: Zgjohuni, aksi Tiranë-Durrës do të bëhet me pagesë! Ndërkohë që oponioni publik zien nga debati për aktorët e teatrit Kombëtar, moderatoja Sonila Meço rikthen në vëmendje n
"Zgjohu mami"! Rinoceronti i vogël i prek të gjithë me sjelljen e tij (VIDEO) Ky është momenti prekës, ku një viç i vogël rinoceronti u filmua ndërsa përpiqej të zgjonte nënën e tij e vrarë. Vide
"Zgjohu mami", elefanti i vogël mahnit me sjelljen e tij (FOTO LAJM) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Parkun Kombëtar të Jugut Luangwa . Ky është momenti i adhurueshëm që një elefant f
Rama thirrje opozitës: Zgjohuni, s’do ketë kurrë qeveri teknike! Edi Rama ditën e sotme ashtu siç do të dielë ka mbajtuar komunikimin e tij javor me ndjekësit në Facebook. Gjatë fja
De Biasi "zgjohu"! I ke parë këto statistika të tmerrshme? (FOTO) Statistikat e ndeshjes e mbrëmshme mes Shqipërisë dhe Spanjës janë vërtet një kambanë alarmi për kuqezinjtë tanë, për sh
Si të zgjohemi të lumtur Mëngjesi është pjesa më delikate e ditës ku ne nga një qetsi fillojmë aktivitetin e ditës që shpesh mund të jetë shumë i
Basha për përmbytjet: Qeveri zgjohu dhe bëj detyrën që të takon Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka reaguar në Facebook në lidhje me situatën e përmbytjeve në jug të vendit.
Zgjohu: Shkupi, qyteti i përmendorëve të turpit Lëvizja Qytetare "Zgjohu" ka reaguar ashpër ndaj vendosjes së pesë përmendorëve të reja në Shkup. "Po vendosen përmen
Reagon "Zgjohu!": Ndaj shqiptarëve, gjyqe politike Lëvizja Qytetare ZGJOHU! reagon ashpër ndaj vendimit të Gjykatës Shkupi 1, i cili dënoi me një vit burg Omer Bunjakun pë
Zgjohu: Kush po e kontrabandon Car Dushanin?! Car Dushani po kontrabandohet për herë të dytë në Shkup. Edhe sot e kësaj dite nuk dihet se kush e vendosi përmendore
ZGJOHU!: Të ndëshkohen policët që ushtruan dhunë Lëvizja ZGJOHU! reagon pas ngjarjeve të djeshme në Shkup ku dënon dhunën e organeve shtetëtore duke e cilësuar atë si nj
Zgjohu: Tregoni fakte për rastin "Monstra" Lëvizja qytetare "Zgjohu" ka reaguar ndaj dënimit të 6 shqiptarëve me dënim të përjetshëm në rastin "Monstra". Përfaq
Lëvizja Zgjohu kërkesë në prokurori për rastin "Monstra" Lëvizja qytetare "Zgjohu" ka dorëzuar sot një kërkesë zyrtare në Këshillin Republikan të Prokuorisë për ngritje të proce
Lëvizja Zgjohu për rastin "Monstra": Shqiptarët diskriminohen Lëvzja joqeveritare Zgjohu ka reaguar ndaj procesit "Monstra", duke e cilësuar si të padrejtë fjalën përmbyllëse të prok
Arrin në 52 numri i viktimave nga mbytja e tragetit në Kore Vijon nxjerrja e trupave të pajetë nga trageti i mbytur koreano-jugor. Të gjithë trupat e nxjerrë këtë të dielë nga trag
Lëvizja Zgjohu: Politikanët të mos përdorin fjalor skandaloz Lëvizja Zgjohu ka ndjekur fushatën elektorale presidenciale dhe atë të parakohshme parlamentare. Kjo lëvizje ka bërë
Lëvizja Zgjohu: Pa votat e shqiptarëve Maqedonia nuk mund të ketë president legjitim Lëvizja Zgjohu në Maqedoni ka bërë thirrje që shqiptarët të bojkotojnë zgjedhjet presidenciale. Kjo lëvizje deklaroi se