999 rezultate për

zgjidhja

Probleme me Gastritin?! Ja zgjidhja për ju Dr. Redi Çapi, Mjek Gastroenterolog pranë Spitalit Amerikan Papritur, pas disa vakteve mund të ndjeni dhembje apo një
Nuk ju zë gjumi? Kjo recetë e thjeshtë është zgjidhja Nëse vuani nga pagjumësia, keni parasysh se nuk jeni të vetmit. Qindra miliona njerëz përgjatë tërë botës kanë vështirës
Nimetz mesazh qeverisë së re: Zgjidhja e emrit, prioritet i lartë i qeverisë së re Ndërmjetësuesi për çështjen e emrit mes Maqedonisë dhe Greqisë, Mattew Nimetz, ka thënë se zgjidhja e çështjes së emrit
Zgjidhja e krizës, PAA tërheq ankimimin nga Kolegji Zgjedhor Vetëm disa orë pas paktit të arritur mes kryeministrit Rama dhe kryedemokratit Basha, Partia Agrare Ambientaliste ka tër
Zgjidhja e krizës, Vangjeli zbulon pse Rama nuk shtyn zgjedhjet Sot pritet që PD të dalë zyrtarisht në një vendim mbi ofertën e zëvëndës-ndihmë sekretari Yee. I ftuar në”Opinion” Lo
Zgjidhja e krizës politike, ministri i LSI-së: Ka ende shpresë… Ministri i Bujqësisë Edmond Panariti i pyetur në lidhje me situatën politike në vend, tha se 18 qershori është një datë
Zgjidhja e krizës, LSI: Ka akoma kohë, zgjedhjet të shtyhen… Kreu i LSI-së, Petrit Vasili ka deklaruar se ka ende shanse që opozita dhe Lulzim Basha të dialogojë për të hyrë në zgje
Koço Kokëdhima shpreh dëshirën: Dua të bëhem kryeministër Gjatë një takimi me socialistët dhe mbështetësit e partisë ZGJIDHJA në Pogradec, drejtuesi i saj, Koço Kokëdhima deklaro
Gjendet zgjidhja e shumëpritur? Ja oferta e fundit e Ramës për Bashën Është zbardhur oferta e fundit e kryeministrit Rama për kreun e PD-së, Lulzim Basha. Oferta është bërë në tryezën e Pres
Takimi Rama-Basha, reagon Kokëdhima: Pazare e teatro shekspiriane Ndërkohë që në Presidencë po zhvillohet takimi mes Lulzim Bashës dhe Edi Ramën për të gjetur një zgjidhje për krizën pol
Kjo është zgjidhja e duhur për të hequr qafe aknet në fytyrë Nëse keni problem me akne dhe me pore të hapura, atëherë kjo është zgjidhja e duhur për lëkurën tuaj. Uthulla e mollës b
Zgjidhja e krizës politike, Rama takim “kokë më kokë” me Metën Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta pas takimit me ambasadorët Lu e Vlahutin, po zhvillon një takim kokë më kokë në zyrën e t
Zgjidhja e krizës është në duart e LSDM-së dhe VMRO-së Shumica parlamentare në Maqedoni e përbërë nga social-demokratët dhe dy partitë shqiptare BDI dhe Aleanca për Shqiptarët
KRIZA POLITIKE/ Aleati i Ramës: Zgjidhja në tavolinë Aleati i Partisë Socialiste, kreu i PDS-së Paskal Milo, kërkon gjetjen e zgjidhjes së krizës në tavolinën e dialogut dhe
Zgjidhja e krizës nga PPE, Basha i përgjigjet ashpër Metës Kreu i PD-së Lulzim Bash aka reaguar pas takimit Rama-Meta dhe vendimit të kërkuar asistencë nga PPE për të zgjidhur kri
Deputeti i VMRO: Zgjidhja është e thjeshtë, refuzoni Platformën Shqiptare Deputeti nga radhët e VMRO-DPMNE-së Dimitar Stevananxhija, ka thënë gjatë seancës konstituive të mbajtur sot, se zgjidhj
Ambasadorja gjermane: Zgjidhni kryeparlamentarin Ambasadorja e Gjermanisë, Kristine Althauzer, ka deklaruar se Maqedonia do të duhet të zgjedhë sa më shpejtë kreun e ri
SIRIA/ G7 nuk bie dakord për Rusinë Ministrat e G7 të cilët u mblodhën në Romë për të arritur në në marrëveshje të përbashkët për izolimin e presidentit të
Zgjidhja e krizës, 38 propozimet që ndajnë PS, PD, LSI dhe PDIU-në Kryeministri Edi Rama, kryetari i opozitës, Lulzim Basha, kryetari i LSI, Ilir Meta, ish-kryeministri Sali Berisha dhe k
Feroxhi: Zgjidhja e krizës, kusht kyç për eurointegrimet Drejtori i Institutit italian për marrëdhënie ndërkombëtare, ambasadori Ferdinando Neli Feroxhi, i cili po zhvillon një