999 rezultate për

zgjidhja

Fillon zgjidhja e problemit të deponisë në Strugë Komuna e Strugës ka filluar me zgjidhjen e problemit të deponisë, e cila shkaktoi reagime të qytetarëve raporton Kanal 5
Zbuloni kush është dyshi i partisë së Koço Kokëdhimës “Zgjidhja” e themeluar nga ish deputeti socialist Koço Kokëdhima është një parti e re, por me ambicie të mëdha të shfaqu
Ish-presidenti Sejdiu: Zgjidhja ideale për shqiptarët, bashkimi kombëtar Ish-presidenti i Kosovës ka deklaruar se bashkimi kombëtar do të ishte zgjidhja ideale për shqiptarët. Thekson se më 191
Kompania e sigurimit nuk ju paguan dëmshpërblimin? Kjo është zgjidhja për të marrë paratë 100% Të humbësh jetën apo të pësosh dëmë fizike dhe psikologjike nga një aksident automobilistik në Shqipëri është njëra anë
Rio Ferdinand "mallkon" ekzisencën e Messit Rio Ferdinand ka thënë se po të mos ishte Lionel Messi, Manchester United, do t’i kishte dy Liga të Kampionëve më shumë.
Albano Bogdo: Të fortët e lagjes me rrihnin me grushta e shkelma Albano Bogdo është një ndër aktorët më të dashur të humorit në Shqipëri. Ndryshe nga herët e tjera, aktori ka zgjedh
U ndanë për virgjërinë? Xheni: Do të të zgjidhja edhe 1000 herë të tjera! Benardi dhe Xheni janë padyshim një ndër çiftet më të pëlqyera në Big Brother. Por vetëm pak kohë pas daljes nga spe
Braktisja e vendit mbetet zgjidhja e vetme për të papunët Sipas të dhënave zyrtare të Ministrisë së Punës dhe Mirëqenies Sociale, numri i të papunëve të regjistruar me shkollë të
Tronditet Tirana: Rama të dorëhiqet, Tahiri të arrestohet! Koço Kokëdhima kërkon që kryeministri Rama të japë dorëheqjen, ndërsa ish-ministri i Brendshëm, Tahiri të arrestohet.
Kjo është zgjidhja kandidatit të PDSH-së për rregullimin e bulevardit "Bllagoja Toska" Kandidati i PDSH-së për kryetar të komunës së Tetovës, Bardhyl Dauti, së bashku me kandidatët për këshilltarë komunal si
Kjo është zgjidhja e duhur për erën e keqe të këmbëve Era e këpucëve dhe këmbëve pas një dite të lodhshme pune është shumë e pakëndshme. Përveç faktorëve të jashtëm që ka
Thaçi: Zgjidhja e Veselit është një lajm i mirë Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka uruar Kadri Veselin për edhe një mandat, Kryetar i Kuvendit. Ai e ka quajtur k
Zgjidhja më e mirë për këmbë të enjtura Nëse këmbët ju janë lodhur ose janë enjtur nga ecja e gjatë ose këpucë të ngushta ka disa zgjidhje natyrale për ti shpët
"Zgjidhja" thirrje Ramës: Lër tumanet dhe atletet, vish çizmet dhe shuaj zjarret! Në reagimin e saj, Partia Zgjidhja, flet për atë që ajo quan paaftësi të qeverisë “Rama”. Reagim i plotë i partisë:
“Zgjidhja” del kundër Bashës për zhbërjen e reformës territoriale Pas deklaratave të bëra nga kreu i opozitës Lulzim Basha se do të zhbëjë reformën Territoriale, ka ardhur dhe reagimi i
"E vdekura"plas nga vapa, ja zgjidhja që ka gjetur (VIDEO) Sana Marta është një traditë e çuditshme fetare pelegrinazhi që festohet në nder të të vdekurve në vende të ndryshme të
Daçiç: Zgjidhja e përhershme mes Kosovës e Serbisë, e mundshme (VIDEO) Ministri i Punëve të Jashtme të Serbisë, Ivica Daçiç, vlerësoi se përcaktimi në atë se “çfarë është shqiptare e çfarë ës
Dhembje të shpatullës? Ja zgjidhja për shqetësimet tuaja! nga Massimiliano Capuano, Ilir Binjaku, Benard Veliu, Klajdi Seidi Qendra më e madhe e fizioterapisë në Shqipëri, në
Rama përsërit "Beratin": Zgjidhja hallin zotërisë ose shkarkohesh (VIDEO) Kryeministri Edi Rama është duke zhvilluar një dëgjesë me banorët e Shkodrës, ku ndër të tjera ka spikatur ultimatumi që
Doni të hani picë por pa shtuar kile? Kjo është zgjidhja Nëse e adhuroni picën por në fakt organizmi nuk jua lejon që të vazhdoni t'i hani rregullisht, ka diçka për të bërë.