999 rezultate për

zgjidhja

Nikolic do vizitojë Kroacinë pasi Serbia të përmbush pesë kushtet Sipas gazetës “Blic” të Beogradit thuhet se Serbia duhet të zgjidhë të paktën njërën nga çështjet e hapura, siç janë të
Keni probleme me pagjumësinë, ja zgjidhja Funksionimi i mirë i trupit dhe i mirëqenies së përgjithshme, do të thotë që edhe gjumin duhet ta bëni të mirë e të reha
Zgjidhja e krizës, sot takohen sërish krerët e partive politike Përfaqësuesit e katër partive politike, VMRO, BDI, LSDM dhe PDSH, do të takohen sërish sot në ora 17:30. Nga VMRO-DPM
Çudira shqiptare/ Kur ambulancës "i humbet" targa Çudirat në Shqipëri nuk kanë fund, por ndërsa shqetësohemi për bluzat e bardha që ofendojnë pacientët, apo shërbimi që l
Keni buzë të thara ja zgjidhja Gjatë stinës së dimrit buzët e thara janë një problem që mund të shfaqet herë pas here prandaj është e rëndëishme që të
Veliaj: Jo më gjela në trotuare Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, ka deklaruar sot se nuk do të lejohet që të tregtohet gjëja e gjallë në tregjet b
Keni probleme me tretjen, ja zgjidhja Lëngu i mollës është një pije që ka një rol të rëndësishëm në tretje dhe në për të shmangur problemet me jashtëqitjen. P
Pacolli: Kauzat e Opozitës, banale ​Kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli i ka quajtur banale të gjitha kauzat e opozitës për protestë dhe kundërshtim, duke
Nuk keni hapësirë në telefon, ja zgjidhja Google Photos është një aplikacion i krijuar nga Google +, i cili do të ndihmojë që të gjithë përdoruesit e telefonave t
Ke ngecur në trafik, ja zgjidhja (VIDEO) Trafiku gjithmonë është një problem për shumë drejtues mjetesh dhe shpesh ai shoqërohet nga stresi i vazhdueshëm. Ndërko
Zgjidhja e zgjuar për ngrohje nën dysheme Shkrim promocional - Një nga mënyrat më efektive për të reduktuar sasinë e energjisë që konsumojmë, është shfrytëzimi
Keni dhimbje fyti, ja zgjidhja Stina e dimrit është afër dhe ne tashmë fillojmë të shfaqim dhe problemet e para me shëndetin, sidomos me virozat kryeso
Zgjidhja eksperimentale Nga Kushtim Gashi - Pothuajse çdo qeveri e Kosovës duke pasur prioritet mbi prioritete negociatat me Serbinë, e kanë bër
Ja zgjidhja ideale për dhëmbë të bardhë Sipas një studimi të realizuar së fundmi, rezulton se qumështi i përzier me çaj është një mënyrë e mirë për të mbajtur d
Zgjidhja për Asociacionin, më 25 gusht Sipas autoritetet e Kosovës brenda muaji do të arrihen katër marrëveshje me Serbinë, ndër to dhe ajo që është më e rëndë
Keni stres në punë? Ja zgjidhja ... Ambjenti i punës çfarëdo profesioni të zotërojmë është një ambjent i cili në vetvete krijon stres. Disa nga momentet që
Ja zgjidhja ideale për zgjimin në mëngjes (VIDEO) Zgjimi në mëngjes është një problem për shumë persona, prandaj duket se Colin Furze nga emisioni "Gadget Geeks", e ka gj
Nuk ke shkop "selfie", ja zgjidhja (FOTO LAJM) Selfie është kthyer në një trend vitin e fundit, për ta bërë sa më të lehtë realizimin e saj është krijuar dhe shkopi se
"Vitrimers", zgjidhja e duhur për ekranin e thyer të telefonit "Vitrimers" është një lloj plastike e cila do ju vijnë në ndihmë për të mbrojtur ekranin e telefoni tuaj. Materiali i pl
LSDM: Një qeveri kalimtare pa Gruevskin zgjidh problemet sistematike LSDM përshëndet konkluzionet e Këshillit të ministrave të BE-së dhe shprehet se, Bashkimi Evropian porositë që prioritet