999 rezultate për

zerat

Rusi, “Pussy Riot” shpallen fajtore Grupi femëror “punk” Pussy Riot është shpallur fajtor për akte rrugaçërie, të motivuara nga urrejtja fetare. Është ky ve
Zërat e tyre duhet të dëgjohen Shefi i Organizatës së Kombeve të Bashkuara, Ban Ki-Moon gjatë vitites së djeshme nuk ka takuar vetëm krerët e politikës
Portieri Storari mohon zërat e largimit nga Juventusi Portieri i Juventusit Marko Storari ka përgënjeshtruar zërat për një largim të tij nga skuadra e Juventusit. Ai është sh
Zogjtë njohin fytyrat dhe zërat e njerëzve Zogjtë janë në gjendje të njohin fytyrat dhe zërat e njerëzve me të cilët janë në kontakt të vazhdueshëm. Të paktën kësh
Të drejtat e njeriut, PE kritika ndaj Azerbajxhanit Parlamenti Europian kritikoi Komisionin për qëndrime jo konseguente gjatë debatit për shkeljen e të drejtave të njeriut
Ibra: Milan nuk ka para për merkato "Do të respektoj kontratën me Milan". Zlatan Ibrahimoviç provon të shuajë zërat për një largim të tij të mundshëm nga ku
Rusmali: Grupi i Topit nxori zërat se Nano u pagua për 6 votat e 2007 Deputeti i Partisë Demokratike Ilir Rusmali, duke komentuar zgjedhjen e Bamir Topit si president në 2007 tha se nuk beso
5 emra për stolin e Milan (FOTO LAJM) Edhe pse kanë mbetur pesë javë nga mbyllja e Serisë A dhe matematikisht Milani i ka të gjitha shanset për titullin, në r
Rama mohon zërat mbi "sherrin" brenda PS Kryetari i partisë Socialiste Edi Rama ka hedhur poshtë zërat për "sherr" brenda kësaj force politike duke i quajtur inf
Zërat për kalimin e Low tek Reali, spekulime Zërat për kalimin e trajnerit të Gjermanisë tek pankina e Real Madridit janë cilësuar si spekulime nga Joachim Low. “Jam
Avril Lavigne mohon ndarjen në Twitter Në moshën e “Twitter”, ka shumë pak nevojë për deklarata zyrtare kur personazhet e famshme kanë diçka për të thënë.
Milan, shtohen zërat për largimin e Patos Me Carlo Ancelottin në krye të skuadrës së PSG, zërat për një transferim të mundshëm të Patos në Paris bëhen gjithnjë e
Ozil mohon zërat e merkatos: Jam i lumtur në Madrid Mesut Ozil kërkon të zhdukë çdo dyshim të mundshëm për një largim të tij nga Real Madrid në merkaton e ardhshme, por sip
Agjenti i Bastos: Michel në Romë vetëm për pushime Pas raportimeve të Corriere dello Sport për një akord mes Romës dhe Olimpik Lion për transferimin e Michel Bastos te ver
Harasani: Zërat kritik ndaj lidershipit të PS, nuk përçajnë socialistët Deputeti i partisë Socialiste Andis Harasani ka shprehur dëshirën për të garuar për postin e kryetarit të Partisë Social
Mourinho po na prish imazhin e Real Madridit Real Madridi nuk është një shesh me lule për Jose Mourinhon. Trofetë e munguar në sezonin e parë dhe polemikat e shumta
Eneda: Mos dëgjoni thashethemet , përsëri në “Portokalli” Eneda Tarifa rrëzon zërat se nuk do të jetë më pjesë e kaberësë së humorit “Portokalli”. Eneda Tarifa ishte prezantuese
Will Smith mohon zërat për ndarjen Will Smith ka mohuar raportet se martesa e tij me Jada Pinkett-Smith ka përfunduar. Aktori 42 vjeçar lëshoi një dekla
Principata e Monakos, princi mohon zërat e largimit të nuses Dasma mbretërore e principatës së Monakos ka qënë në vështirësi, pasi, sipas pretendimeve, nusja është përpjekur të anul
Kaka ka mohuar zërat për largimin e tij nga Reali Në një intervistë për mediat spanjolle futbollisti i Ralit të Madridit është shprehur se nuk do të largohet në fund të s