999 rezultate për

zerat

Rooney shuan zërat, përjetë me "Djajtë e Kuq" Telenovela Wayne Rooney mbërrin në fundin e saj. Sipas asaj që shkruan sot e përditshmja britanike "The Sun", sulmuesi a
Arsenal, shtohen zërat mbi rikthimin e Van Persie-t Pas zërave të një dite më parë, vijnë të tjera konfirmime. Sulmuesi i Manchester United Robin Van Persie mund të riktheh
Falcao: Te Real Madrid? Jam i lumtur te Monaco Radamel Falcao i shpreh dashurinë Monacos duke hedhur poshtë njëherë e përgjithmonë zërat për një transferim të mundshëm
Marotta siguron: Nuk ka asnjë "çështje" Pirlo Drejtori i Përgjithshëm i Juventusit, Giuseppe Marotta vendos një gur mbi zërat polemikë të ditëve të fundit rreth çësht
Falcao: Zërat për moshën time, mashtrime I menjëhershëm ishte reagimi i Radamel Falcaos, pas publikimit të lajmit se ai mund të ketë gënjyer për moshën e tij të
Guardiola: Mario Gomez do të jetë në skuadrën time Zërat për një transferim të mundshëm në Itali të sulmuesit të Bayernit Mario Gomez kanë detyruar Guardiolën të shprehet
Zgjedhje të parakohshme në Maqedoni? Në Maqedoni po hamendësohet mundësia e mbajtjes së zgjedhjeve të parakohshme parlamentare. Debatet po zhvillohen në qarq
Puyol "i mbyll derën" Milanit Nuk ka Milan për Carles Puyol: pas qarkullimit të lajmeve se kapiteni 35-vjeçar i Barcelonës kishte kërkuar nisjen e neg
Anzhi: Asnjë ofertë për Valdes Nuk është Anzhi e ardhmja e Victor Valdes, të paktën siç bënë të ditur klubi rus. Në ditët e kaluara, u përfol se shoqër
Dy rikthime për të zëvëndësuar Allegrin (FOTO LAJM) Pavarësisht përgënjeshtrimit nga vetë presidenti Silvio Berlusconi për një largim të Massimiliano Allegrit nga stoli i M
Thaçi hedh poshtë zërat për shkarkimin e Krasniqit Kryeministri Thaçi ka mohuar zërat për nisjen e procedurave për shkarkimin e Sekretarit të kësaj partie, Jakup Krasniqi
Wenger te Reali, Klopp te Arsenal? Problemet dhe zërat e shumta të ditëve të fundit për raporte të tensionuara mes trajnerit të Real Madrid Jose Mourinhos
Janullatos: Ballkani shpeshherë ka vuajtur nga nacionalizmat Kryepeshkopi i Durresit, Tiranës dhe gjithë Shqipërisë, Anastas në një intervistë për gazetën greke “Kathimerini” shpreh
Mdvedev përgënjeshtron zërat mbi sëmundjen e Putin Kryeministri i Rusisë Dimitri Mdvedev përgënjeshtruar lajmin mbi një sëmundje të presidentit Vladimir Putin. Ai ka thënë
Ronaldo: PSG? Mendoj vetëm Realin Cristiano Ronaldo nuk do të shkojë te Paris Saint Germain. Talenti portugez në fillim dhe më pas drejtuesit e klubit fra
PSG mohon zërat për dyshen Mourinho-Ronaldo "Nuk kam folur me askënd nga Real Madridi. Cristiano Ronaldo është lojtar i madh por i përket Real Madridit". Është kjo
Protestat e VV, Thaçi: Zëra të izoluar me agjendë kundër pavarësisë Kryeministri Hashim Thaçi në mbledhjen e Qeverisë duke folur për zhvillimet e fundit të lëvizjes “Vetëvendosje” i ka qua
Allegri: Mendjen te Zenit, jo te Inter Duhen marë ndeshjet njëra pas tjetrës, dhe në Rusi nuk duhet menduar për derbin. Massimiliano Allegri kërkon qetësi dhe
Messi: Asnjë problem me Villa-n Sulmuesi i Barcelonës, Lionel Messi, ka deklaruar pas ndeshjes ndaj Granadas se ai nuk ka probleme me sulmuesin David V
Hamilton mohon zërat: I lumtur te McLaren Lewis Hamilton i ka dhënë fund zërave mbi atë që do të ishte transferimi më i bujshëm në Formula 1. Piloti anglez i skud