999 rezultate për

zerat

Avril Lavigne: Zërat e rehabilitimit janë qesharake! (FOTO LAJM) Teksa flitej se këngëtarja Avril Lavigne kishte probleme me shëndetin dhe se këtë lajm ajo e kishte përcjellë në rrjetet
Skënderbeu, dy goditje nga Flamurtari (FOTO LAJM) Kur pritet që të hidhen idetë e para në lidhje me merkaton bardhekuqe, pas një takimi kokë më kokë mes Takajt dhe Josës,
Thohir paralajmëron Mazzarrin: Flasim pas 2 ndeshjesh Thohir është i vetëdijshëm se zërat rreth Interit të tij janë të shumtë dhe një gjë e tillë mund të trazojë ambientin.
Robert Downey Jr: Nuk do ketë Iron Man 4 Aktori 49-vjeçar Robert Downey Jr. ka pranuar publikisht se nuk do të ketë "Iron Man 4”. Një ditë më parë, në emisionin
Munir shuan zërat, gati rinovimi Munir El Haddadi nuk ka ndermend të largohet nga Barcelona. Talenti i "La Masia" kërkohet nga Arsenal, Bayern Munchen dh
Lista Serbe: Jemi kundër Vetëvendosjes, s'kemi marrëveshje me PDK-në Subjekti më i madh politik serb në Kosovë, Lista Serbe ka hedhur poshtë zërat se mund të ketë një marrëveshje të mundshm
Bojkoti, shtohen zërat kundër Bashës brenda PD-së Disa deputetë të Partisë Demokratike nuk e kanë pritur mirë vendimin për bojkotimin e parlamentit. Një prej tyre është I
Konkurencë edhe në lidhje, duel i hapur mes këngëtareve Bukuroshja Adelina Tahiri po shijon një romancë të re. Ajo nuk ka hezituar aspak të dalë në një foto me të dashurin dhe
Miranda Kerr hedh poshtë zërat për shtatzëni Supermodelja Miranda Kerr ka hedhur poshtë të gjitha thashethemet se ajo është shtatzënë dhe pret fëmijën e saj të dytë.
Mourinho ndal zërat: Nuk na intereson Benatia "Jo, nuk jemi të interesuar", Jose Mourinho i përgjigjet kështu pyetjes rreth interesimit të Chelseat për qëndrëmbrojtës
Martohet vajza e Bamir Topit, ja fotot e dasmës Mbrëmjen e djeshme, Nada, vajza e madhe e ish presidentit të Shqipërisë, Bamir Topi, ka lidhur kurorë në një ceremoni ma
Konfirmohet zyrtarisht, Shakira pret fëmijën e dytë (FOTO LAJM) Pas shumë zërave, tashmë është e konfirmuar se Shakira është në pritje të një fëmije të dytë. Pak ditë më parë, qarkullo
Mohon zërat për një martesë, Francois Hollande ironizon gazetarët Të gjitha zërat që qarkullonin se presidenti francez do të martohej në 12 gusht kanë rënë poshtë, pasi në një intervistë
Shtohen zërat për ndarje, heshtin Beyonce dhe Jay Z (FOTO LAJM) Ende nuk dimë nëse Beyonce e Jay Z do të ndahen së shpejti, ama thashethemet sërish po shtohen dita ditës. Pak kohë më p
Përgënjeshtrohen zërat: Vermalen qëndron te Arsenal Mbrojtësi i kombëtares belge Tomas Vermalen ka përgenjeshtruar zërat lidhur me një kalim të tij tek “djajtë e kuq” të Ma
Kunis hedh poshtë zërat për ndarje Në një intervistë për mediat amerikane, aktorja Mila Kunis ka deklaruar se ajo nuk ndjehet e bukur dhe se marrëdhënia me
Bieber lidhet me modelen e Victoria’s Secret (FOTO LAJM) Justin Bieber duket se nuk është i qëndrueshëm rreth lidhjeve që ai krijon. Zërat e fundit që qarkullojnë, flasin për nj
Milan, kontakte me Spallettin, Conte mister Milan është vënë në lëvizje, madje po kërkon gjithandej. Për pankinën e kuqezinjve, këto janë ditët decizive. Në fundjav
Rihanna mohon zërat e shtatzanisë (FOTO LAJM) Javën e kaluar u gjend në qendër të raportimeve se ishte shtatzënë dhe po priste fëmijën e saj të parë. Por Rihanna rrëz
Shqiptarët që shkëlqyen në “zërat e botës” (VIDEO) Janë ngjitur në skenat e "talentshow"-t më spektakolar "The Voice" në Evropë. Elhaida Dani, Marsela Cibukaj, Albulen