999 rezultate për

zerat

Rivaliteti me Metën/ Rama forcon pozitat e PDIU-së në koalicion Vjollca Braho, ish-drejtoresha e ISSH-së dhe FSDKSH-së do të emërohet zv/ministre e Mirëqenies Sociale dhe Rinisë. K
Pacolli mohon zërat për kandidimin e tij për kryetar të Prishtinës Behgjet Pacolli i ka mohuar zërat për një kandidim të mundshëm për kryetar të Komunës së Prishtinës. “Kurrë në jetë
PDK dhe LDK mohojnë zgjedhjet e parakohshme Problemet e brendshme të koalicionit qeverisës për ta votuar demarkacionin, kanë vënë në pah mundësinë që vendi të shkoj
Acarohet Taulant Xhaka, ja si reagon për zërat për largim nga Shqipëria Taulant Xhaka do të mbetet pjesë e Kombëtares, madje acarohet kur pyetet për diçka të tillë, ndoshta dhe me të drejtë.
Interi në kaos, Mancini shpëton për momentin Nuk kanë fund trazirat në shtëpinë e Interit. Pas humbjes 3-1 kundër PSG-së, trajneri aktual i Interit, Roberto Mancini
Zyrtarizohet lidhja, Lewis Hamilton në krahët e Rita Orës Rita Ora dhe kampioni i Formula 1, Lewis Hamilton, po konfirmojnë zerat për një romancë. Ylli i Formula 1 është fotograf
Ja çfarë thotë Gashi për zërat te Peskara Në një intervistë të dhënë për median zvicerane “blick.ch”, Shkëlzen Gashi përgënjeshtron zërat për një rikthim të munds
Bologna dyfishon ofertën për Memushajn Bologna nuk ka ndërmend të heq dorë nga Memushaj. Skuadra emiljane ka rritur ofertën nga 2 në 4 milionë për 29-vjecarin
Çiljeta shuan zërat për probleme në gjoks Çiljeta Xhilaga ka hedhur poshtë spekulimet mediatike se ajo ka shfaqur probleme pas operacionit në gjoks. Këtë e ka
Ana Lika sqaron zërat për lidhjen me Xhakën Aktorja e "pa limit" Ana Lika është bërë protagoniste për shkak se është përfolur për një lidhje të mundshme me futbolli
Taulant Xhaka sqaron zërat për largimin nga Kombëtarja Prej dy ditësh, portalet kanë qarkulluar në formë virale një lajm mbi të ardhmen e Taulant Xhakës në Kombëtare. Ajo shis
Përgjuesi në zyrën e Tahirit regjistronte vetëm zërat Dje u faktua se statusi i bërë më herët nga ish kryeministri për një përgjues në zyrën e Tahirit ishte mëse e vertetë. P
Gruaja "kasape" shuan zërat: Ja e vërteta për konfliktin me fqinjin Një tjetër rrjedhë mer ngjarja shokuese ku pretendohej se një grua ka dëmtuar në organet gjenitale personin për të cilën
Benitez përgjigjet për zërat që e shohin te Spanja Rafael Benitez nuk besoj se do të jetë pasuesi Del Boskes në pankinën e Spanjës. Trajneri spanjoll është cilësuar së fun
Gjermania shënon golin e dytë kundër Italisë (VIDEO) Gjermania po fiton kundër Italisë, teksa ka shënuar edhe golin e dytë. Ekipi gjerman ka shënuar golin e dytë në minut
Kjo është super aktorja që i ka vjedhur zemrën Neymarit (FOTO LAJM) Ylli i Barcelonës, Neymar ka simpat i të madhe për një aktore të Hollywood-it, Chloe Grace Moretz. 19 vjecarja ka një të
Verrati zgjat "martesën" me PSG-n Marco Verrati nuk do të transferohet në asnjë skuadër tjetër në verën e ardhshme. Mesfushori italian zgjati kontratën me
Capello: Une te Reali ose Milani? Jam në pension "Une te Real Madrid? Tani jam ne pension. Dhe Florentino Perezit nuk i pelqen te shohe pas dhe te marre nje trajner qe k
I ati i Neymar mohon zërat për kalimin te Reali Lajmi se Reali i Madridit po planifikon blerjen e Neymar bëri shumë shpejt xhiron e Botës duke e detyruar të atin e sulm
Sukaj reagon për zërat e merkatos Pas lajmeve për një largim të Xhevahir Sukajt nga Partizani, ka reaguar edhe ky i fundit. Sulmuesi shkodran ke vendosur