999 rezultate për

zeqiri

Ardit Gjebrea, fans i Dafina Zeqirit Ardit Gjebrea, mbetet një fans i madh i këngëtares Dafina Zeqiri. Këtë gjë ai e ka bërë publike edhe mbrëmjen e djeshme,
Pas Beyonces, Dafina Zeqiri me gërsheta (FOTO LAJM) Pas Beyonces e cila mori nismën për ti bërë flokët me gërsheta, e më pas u kopjua nga shumë artiste shqiptare si Elvana
Dafina Zeqiri s'ka Facebook, alarmon në Twitter Dafina Zeqiri bën pjesë në kategorinë e këngëtarëve të cilët nuk kanë një faqe zyrtare në Facebook, por në fakt shumë
Familja Zeqiri bën roje natën nga frika e huliganëve Familja shqiptare e dhunuar në Radishan të Shkupit ka pohuar se bën roje natën që të jenë më të mbrojtur ndaj ndonjë sul
Faik Zeqiri: Falenderoj për protestën shqiptarët, IGFM, OVL-UÇK dhe Ziadin Selën Kryefamiljrai i familjes shqiptare të dhunuar në Radishan, Faik Zeqiri është shprehur i kënaqur me protestën e zhvilluar
Mc Kresha dhe fansja e zjarrtë Dafina Zeqiri Me publikimin e albumit të tij më të fundit, Mc Kresha ka marrë shumë urime jo vetëm nga fansat e tij, por edhe nga kole
Sot në Shkup protesta në mbrojtje të familjes Zeqiri Sot në Shkup do të protestohet kundër dhunës së ushtruar ndaj familjes Zeqiri në Radishan. Protesta e organizuar nga
Llatinovski në familjen Zeqiri: Të mos përsëriten më akte të tilla dhune Kryetari i komunës së Butelit, Petre Llativnovski ka vizituar sot familjen Zeqiri në Radishan të Shkupit. Ai kërkoi q
Skandal, familja shqiptare në Radishan: Policia na tha të mos flasim Kryefamiljari Faik Zeqiri është takuar me prefektin e komunës së Butelit dhe me dy përfaqësues të Ministrisë së Brendshm
'Genocidi mbi familjen shqiptare në Radishan të kujton kohën e Çubriloviçit' Familja Zeqiri nga Radishani u largua nga vatra e shtëpisë si pasojë e politikës shoviniste e demonike maqedonase, duke
Rrëfimi i Sherife Zeqirit: Ma kalbën trupin e po na lënë pa bukë Sherife Zeqiri është 80-vjeçe dhë shtë një anëtaret e familjes shqiptare që ka rënë pre e dhunës së maqedonasve në këtë
Maqedonia si në 2001-shin, bombë në familjen Zeqiri në Radishan Një bombë është hedhur sot në familjen Zeqiri në Radishan të Shkupit. Kjo familje ka qenë ditët e fundit në qendër të
Dafina Zeqiri serioze, poston fotot në Instagram (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri ka publikuar disa foto të Instagram, ku tregon look-un e saj në një mbrëmje që kishte marrë pjesë në Prish
'Largimi i familjes Zeqiri është vazhdë e spastrimit etnik të shqiptarëve' Anëtarë të familjes Zeqiri nga Radishani i Shkupit u shpërngulën nga vatrat e tyre stërgjyshore për të ikur larg dhe kjo
'Më shumë po mbrohet statuja e Car Dushanit se jeta e shqiptarit!' Asnjë reagim nga spektri politik në Maqedoni për një nga ngjarjet më të dhimbshme të këtyre ditëve, si largimi i familje
Mehmeti: Familja Zeqiri shpëtoi veten, por ne kush do na shpëtojë?! Publicisti nga Shkupi, Kim Mehmeti ka reaguar pas largimit të familjes Zeqiri nga Radishani. "16 anëtarët e familjes
Familja Zeqiri nga Radishani strehohet nga familja Dibrani Familja Zeqiri e shpërngulur nga Radishani i Shkupit e ka gjetur një strehë larg vendbanimit ku ndiheshin të kërcënuar.
Izet Zeqiri replikë me Ivanovin dhe Pendarovskin: Si mund të jeni më të fortë se unë në fshatin tim?! Profesori Izet Zeqiri, që garoi për deputet nën siglën e RDK është shprehur në një shkrim, se është aq i habitur që edhe
Faik Zeqiri: Radishani do braktiset nga shqiptarët, jetojnë me frikë dhe pasiguri Njëzetë anëtarë të familjes Zeqiri janë larguar përfundimisht nga shtëpia e tyre për të ikur drejt shteteve të Evropës.
Me lot në sy largohet familja shqiptare në Radishan Me lot në sy janë larguar nga shtëpia ku si familje kishin 40 vite. 16 nga 50 anëtarët e familjes Zeqiri nga Radisha