999 rezultate për

zeqiri

Dafina Zeqiri poston foto me të dashurin për Shën Valentinin (FOTO) Këngëtarja nga Kosova, Dafina Zeqiri është shumë e famshme për shkak të stilit të veçantë që ka. Ajo thuajse kurrë n
Kosovarët shesin qelizat seksuale për 500 euro Shitje sistematike e materialit gjenetik (qelizave seksuale) besohet që ka ndodhur në klinikën "Global Hospital", pronar
EULEX e mori Sami Lushtakun me forcë nga QKUK-ja (VIDEO) Në një intervistë për Klan Kosova, mjeku Nexhmi Zeqiri ka deklaruar se Sami Lushtaku është marrë me dhunë nga EULEX në Q
Zeqiri: S’ka para, ekonomia drejt kolapsit Ekonomia e Maqedonisë gjendet buzë humnerës. Arka shtetërore nuk posedon para as për të realizuar transferet sociale d
Zeqiri: Na helmojnë natën se jemi "kope bagëtie e paorganizuar" (FOTO) Helmimi i Tetovës dhe rajonit te Pollogut nga qeveria e Nikolla Gruevskit dhe Ali Ahmetit fillon natën. Keshtu shkruan n
Ja kush është i dashuri i Dafina Zeqirit Kohët e fundit, Dafina Zeqiri është treguar gjithmonë e rezervuar në lidhje me partnerin e saj. Por duket se edhe pritje
Zeqiri: Opozita shqiptare të bashkohet, pa përjashtim Ish deputeti i RDK-së dhe akademiku më i ri i shqiptarëve, Izet Zeqiri, në një postim të tij në Facebook reagon kërkon m
Zeqiri: Gratë shqiptare më të diskriminuara se edhe ato rome Ish-deputeti i RDK-së, Izet Zeqiri, tregon se në bazë të Analizës së Bankës Botërore, gratë shqiptare janë më pak të pun
Ja çfarë thotë menaxheri i Dafina Zeqirit për romancën e saj Jeta personale e Dafina Zeqirit është me shumë rëndësi për fansat e saj, por edhe menaxheri i saj ende nuk ka konfirmuar
Ja kush është dashuria e Dafina Zeqirit Për këngëtaren Dafina Zeqiri ekziston një lidhje më e fortë, e cila është ajo me nënën e saj. Në profilin e saj në I
Ministri Neziri do të padisë gazetarin Muhamed Zeqiri Në intervistën e dhënë për "Fokus", Muhamed Zekiri ka adresuar akuza ndaj ministrit të Ekonomisë, Bekimi Neziri, të cili
Zeqiri: Deputetët shqiptar i votojnë ligjet pa i lexuar Akademiku dhe ish-deputeti i RDK-së, Izet Zeqiri ka reaguar ndaj veprimit tinzar të VMRO-DPMNE për ndryshimin e Ligjit p
Kupa e Shqipërisë, rezultatet e ndeshjeve të para Sot janë zhvilluar të gjitha ndeshjet e para të Kupës së Shqipërisë të cilat kanë prodhuar këto rezultate: Grupi A T
Propozimi i Izet Zeqirit: Në zyrën e Prokurorit Special edhe tre shqiptarë Ish deputeti dhe anëtari i Akademisë së Shkencave dhe Arteve të Republikës së Maqedonisë, Izet Zeqiri, nëpërmjet një pos
"Skuqet" Dafina Zeqiri (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri ka postuar së fundmi në rrjetet sociale ku shfaqet shumë joshëse me një fustan të kuq. Këngëtarja njihe
Ja gafa e Thaçit me notaren Rita Zeqiri (VIDEO) Zëvendëskryeministri Hashim Thaçi ka bërë një gafë përsa i përket pjesëmarrjes së Rita Zeqirit në Botërorin e notit që p
ǒpo dyshohet në tragjedinë e Tetovës?! Dyshimet lidhur me atë se si ndodhi tragjedia në Shipkovicë dhe rajonin e Tetovës, i kanë shtuar edhe informatat zyrtare
Zeqiri jep alarmin: Lumi i Porojit do të gllabërojë një pjesë të Bjeshkëve të Sharrit Akademiku Izet Zeqiri jep alarmin në lidhje me lumin e Porojit. Sipas tij, shumë shpejt ai do të gllabërojë një pjesë të
Ja dhurata speciale për Dafina Zeqirin (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj një dhuratë tejet speciale që ka marrë nga një fanse e saj. Bëhe
Dafina Zeqiri sjell hitin e radhës (VIDEO) Ashtu sikundër flitej edhe më herët, Dafina Zeqiri ka prezantuar projektin e saj më të ri muzikor. Këngëtarja sapo ka pu