999 rezultate për

zeqiri

Ledri Vulaj: I dashuri i Luana Vjollcës më rrahu nga xhelozia për Dafina Zeqirin (FOTO LAJM) Mediat e Kosovës rikthejnë vëmendjen te sherri më i bujshëm i vitit 2012 në Prishtinë, kur menaxheri i VIP-ave, Krenar Ç
Ledri Vula dhe i dashuri i Luanës përballen në gjykatë, shkak xhelozia për Dafina Zeqiri Ledri Vula dhe Krenar Çoçaj janë përballur në gjykatë për shkak të një zënke fizike që ka ndodhur vite më parë. Çoça
Zaevi ofron postin e kryeministrit, a do të jetë ai Muhamed Zeqiri? Formimi i qeverisë së re në Maqedoni ende nuk është bërë i qartë se nga cila parti do të formohet maxhoranca. Kjo gjendj
Dafina Zeqiri publikon foto nga spitali. Ja çfarë shkruan për fansat (FOTO) Pas koncertit të saj në Gjilan, Dafina Zeqiri ka shfaqur probleme me shëndetin. Këtë gjë ajo e ka bërë me dije në nj
De Biasi dove sei?! Talenti shqiptar shënon dhe kualifikon Juven (VIDEO) Një tjetër talent i madh me origjinë shqiptare po lë gjurmë në Europë. Andi Zeqiri është transferuar para pak muajsh te
Luana Vjollca kapet mat me biznesmenin kosovar (FOTO) Gjatë kohës që Luana ishte me pushime në Santorini apo edhe në Punta Cana në Republikën Domenikane, u përfol se ajo isht
Zeqiri: Me LSDM-në dua ta luftoj të keqen Muhamed Zeqiri ka konfirmuar tashmë se është bërë pjesë e politikës. Tashmë ai është anëtar i Këshillit Qendror dhe
Muhamed Zeqiri bëhet pjesë e LSDM-së Muhamed Zeqiri do jetë pjesë e komitetit qendror të LSDM-së. Ky vendim është marrë në partinë e Zaevit në mbledhjen që
Juventus transferon talentin shqiptar (FOTO LAJM) Juventus së fundmi është përforcuar më një futbollist shqiptar. Bëhet fjalë për Andi Zeqirin, një sulmues i talentuar
Dafina Zeqiri më e lumtur se kurrë në shoqërinë e një personi të veçantë (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri e kemi parë gjithmonë të angazhuar për famijen e saj. Madje e kemi parë dhe duke qarë në emisione në m
Dafina Zeqiri përfundon në spital( FOTO LAJM) Koncertet e shumta dhe mbrëmjet muzikore si duket kanë ndikuar negativisht në shëndetin e këngëtarës së mirënjohur Dafin
Dafina Zeqiri më në formë se kurrë vazhdon aktivitetet e saj muzikore (VIDEO) Dafina Zeqiri vazhdon mbrëmjet dhe koncertet e saj. Në disa video të postuara në llogarinë e saj në instagram ajo d
Rrëfimi i shqiptarit: Pashë autorin kur qëlloi dy persona Një dëshmitar shqiptar në sulmin e Mynihut ka deklaruar se ka parë autorin e sulmit. Sipas BBC, Luan Zeqiri, i cili isht
Dafina Zeqiri nuk zhgënjen fansat, së shpejti me albumin e ri (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri është e angazhuar për të publikuar albumin e saj të ri. Ajo momentalisht ndodhet në New York, ku po zhvill
Dafina Zeqiri është ndarë nga i dashuri? Këngëtarja Dafina Zeqiri ka fshirë thuajse të gjitha fotot nga profili i saj në Instagram, duke lënë vetëm disa me produ
Zeqiri: Nuk mund të shkojmë në NATO me BDI-në Analistët shqiptarë në Maqedoni kanë thënë se deklarata e Bujar Osmanit ka për qëllim të mbulojë dëshmtimet e partisë së
Ja si dukej Dafina Zeqiri kur nisi të këndonte (VIDEO) Dafina Zeqiri tashmë është këngëtare mjaft e afirmuar në skenën shqiptare dhe pas vetes ka një armatë fansash që e pëlqe
Izet Zeqiri: Koha për emra të ri në listat për deputet Ish-deputeti Izet Zeqiri mendon se qytetarët në zgjedhjet e ardhshme duhet të kundërshtojnë përzgjedhjen e vazhdueshme t
Arrestohet një tjetër aktivist i Vetëvendosjes Në orët e para të mëngjesit, Policia e Kosovës ka arrestuar aktivistin e Lëvizjes VETËVENDOSJE!, Alket Zeqiri. Polici
Dafina Zeqiri sjell “Liri” (VIDEO) Këngëtarja nga Kosova, Dafina Zeqiri sapo ka publikuar videoklipin e ri të titulluar “Liri”. Kënga është realizuar në