999 rezultate për

zeqiri

Dafina Zeqiri fillon të shijojë famën ndërkombëtare Këngëtarja Dafina Zeqiri është e njohur më shumë në Kosovë dhe Shqipëri por edhe jashtë saj, pavarësisht se ky është syn
Zeqirija Ibrahimi jep dorëheqje nga posti i deputetit Kandidati i Lëvizjes BESA për kryetar të Komunës së Çairit, Zeqirija Ibrahimi ka nënshkruar dorëheqjen nga posti i deput
Zeqirija Ibrahimi: Uroj që çdo gjë të kalojë pa asnjë incident "Sapo përfundova detyrimin tim qytetar që të votoj. Uroj që çdo gjë të kalojë në mënyrën më të qetë pa asnjë incident",
Zeqiri e Shameti, mungesat afatgjate te Kukësi Sikur të mos mjaftojë humbja ndaj Skënderbeut, Kukësi përgatit sfidën ndaj Lushnjes me mungesa të mëdha. Mladen Milinkov
Muhamed Zeqiri i LSDM-së bëhet më makinë të re (FOTO LAJM) Edhe Muhamed Zeqirit ka blerë blerë një makinë të re. Ai këtyre ditëve makinën e markës BMW 7 të serisë së të prodhua
Zeqiri: Dikush po keqpërdor emrin tim Muhamet Zeqiri deputeti i LSDM-së përmes një statusi në facebook i është drejtuar qytetarëve duke i thënë se disa njerëz
Izet Zeqiri mesazh kandidatëve: Mos ndiqni shembullin tim, mos bëni programe sepse s’do fitoni vota Ish kandidati për deputet i RDK-së në zgjedhjet e vitit 2013 Izet Zeqiri, i cili humbi zgjedhjet e atij viti, u ka bërë
Zeqirija Ibrahimi kandidat i Lëvizjes Besa për Komunën e Çairit Zeqirija Ibrahimi nënkryetar i Lëvizjes Besa është zyrtarizuar si kandidat i saj për kryetar të Komunës së Çairit. Ib
Këngëtarja shqiptare vendos të bëjë ndryshimin drastik Dafina Zeqiri është këngëtarja shqiptare e cila ka disa kohë që ka nisur jetën e saj në Amerikë dhe madje çau tregun nd
Këngëtarja e njohur shqiptare koncert në New York Këngëtarja shumë e njohur Dafina Zeqiri ka disa kohë që ka çarë në tregun ndërkombëtar me kngën e saj të parë "Four Sea
Pas Tunës, edhe Dafina Zeqiri ka një urim për të bërë (FOTO LAJM) Edhe këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri sot feston një ditë shumë të vecantë. Kjo pasi sot ka ditëlindjen i dashuri i
Ditë feste për VIP-at, edhe Dafina Zeqiri ka dikë për të uruar (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri është shumë aktive në rrjetet sociale. Dhe Daffy ka treguar se sot ka një ditë shu
Zeqiri: Ligj për gjuhën shqipe “kur të vijë koha” Deputeti dhe nënkryetari i LSDM-së, Muahmed Zeqiri thotë se programi qeveritar do të realizohet dhe me këtë do të ketë e
Dafina zeqiri uron mamanë e saj në ditën e baballarëve Dafina Zeqiri është një nga ato këngëtare shqiptare që gjithmonë e ka shprehur publikisht mirënjohjen ndaj mamasë së sa
Kjo është pasuria e deputetit Muhamed Zeqiri Muhamed Zeqiri është deputet i LSDM-së i cili më herët ka punuar si gazetar në disa shtëpi informative. Gjithashtu, ai k
Dafina Zeqiri prezanton nënën e saj perfekte (FOTO LAJM) Këngëtarja Dafina Zeqiri e cila kohët e fundit po provon tregun botëror ka postuar një foto të nënës së saj në Insta Sto
HISTORIKE/ 3 000 polic shqiptar në Maqedoni, gati të mbrojnë Selën, Ahmetin dhe Zaevin Deputetët Artan Grubi dhe Muhamed Zeqiri mbrëmë në emisionin Klik Plus thanë se dhuna që u shkaktua në kuvend më 27 pril
Motra e Dafina Zeqirit për babain: Ishte i zënë duke lënë gratë shtatzëna (FOTO LAJM) Këngëtarja Dafina Zeqiri dhe motra e saj Besa nuk flasin me babain e tyre, që kur ishin të vogla. Babai i tyre tento
Shqiptari Zeqiri shënon sërish për Juven, FSHF "fle gjumë" Andi Zeqiri vijon të konfirmohet si bomberi i Jvuentusit. Futbollisti me origjinë shqiptare ka shënuar edhe sot në "Via
Nëna e Ledrit përkrah Dafina Zeqirin! (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri po provon suksesin në tregun ndërkombëtar. Ditën e djeshme ajo ka publikuar këngën