999 rezultate për

zeqiri

Një gjarpër që del nga..., Dafina bën tatuazh në zonën intime (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur kosovare, Dafina Zeqiri, njihet edhe për pasionin e saj për tatuazhet. Prej 13 vitesh ajo ka pikt
E zhveshur dhe me veprime provokuese, del videoja intime e Dafina Zeqirit (VIDEO) Dafina vjen e nxehtë nga dhoma e gjumit. Kohët e fundit Dafina Zeqiri është vazhdimisht në vëmendjen e publikut, si për
Zeqiri sot dëshmon për sulmin ndaj Selës dhe Zaevit Në Gjykatën Penale në Shkup sot në orën 12:00 duhet vazhdojë gjykimi për 33 të akuzuarit për dhunën në Kuvend. Lënda ësh
E kush e dinte? Dafina Zeqiri e paska thyer ligjin tërë kohës Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të preferuara të publikut shqiptar. Ajo shpesh është parë në videoklipe apo
Blerona bën selfi por sytë menjëherë të shkojnë poshtë Prezantuesja e njohur nga Kosova, jo rrallë herë provokon me asetet e saj. Së fundi, Blerona Zeqiri ka ekzpozuar më s
Ermal Fejzullahu ka një kritikë publike për Dafina Zeqirin Ermal Fejzullahu ishte i ftuar në emisionin “Mirage” ku ndër të tjera u bë pjesë edhe e rubrikës “Kë zgjedh”. Mes shumë
Upss! E dashura e "braktis" Ledrin kur ai nis të këndojë me Dafina Zeqirin Ditëlindja e Ermal Fejzullahut bashkoi shumë nga emrat më të njohur të shoëbiz-it shqiptar. Dhe mes tyre nuk mund të mun
Ledri Vula mes zjarresh, Dua Lipa dhe Dafina Zeqiri e vënë në siklet Ledri Vula është padyshimnjë nga meshkujt shqiptarë më të kërkuar nga vajzat. Këtë herë në në qendër të Prishtinës, n
Gazeta e madhe zvicerjane: Dikur, shqiptarët blinin BMW, rriheshin dhe u fishkëllenin grave Për ne Kupa e Botës ka marrë fund. Por jo edhe diskutimi për shqiponjën e bërë në ndeshjen kundër Serbisë. Shqiptarët ja
Dafina Zeqiri vjen me pamje të re, duket simpatike (FOTO LAJM) Këngëtarja Dafina Zeqiri është emër shumë i dashur për publikun. Prej disa kohësh, Dafina është zhvendosur në Amerikë.
Dafina Zeqiri po përgatit një surprizë për fansat (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri është duke vazhduar me sukses karrierën e saj ndërkombëtare që ka nisur. Këngëtarj
Aco Toshta e tërhoqi Selën nga turma, dëshmon Muhamed Zeqiri dhe ish-polici Alimi Pak ditë pas ngjarjes së dhunshme të 27 prillit në Kuvend, i akuzuari Aleksandar Janevski, i njohur si Aco Toshta, tha s
Nebiu, babai i Dafina Zeqirit: Ajo me refuzon! Rrefimi rreqethes i Nebiut, babait te kengetares Dafina Zeqiri: Ma mori ish-gruaja kur isha ne burg “Dafinen nuk e kam
Dafina Zeqiri bën ndryshimin drastik (FOTO LAJM) Kur flitet për këngëtare me stil në Shqipëri, emri i saj kryeson listën dhe me të drejtë. Një galeri më vetë ka qenë
Dafina po bashkëpunon me yllin botëror, fjalët e mira për të nuk mungojnë Dafina Zeqiri tashmë po synon tregun ndërkombëtar dhe duhet thënë se është në rrugë të mbarë. Pasi u shfaq në videokl
Bëhen bashkë Dafina Zeqiri dhe Emina Çunmulaj në Amerikë (FOTO LAJM) Dy të famshmet shqiptare, modelen Emina Cunmulaj dhe këngëtaren Dafina Zeqiri i bashkoi Amerika, pasi kanë kaluar një di
Dafina Zeqiri poston foton me partnerin e saj dhe i thotë të dua siç ajo di (FOTO LAJM) Këngëtarja e bukur Dafina Zeqiri, kohë më parë kishte prezantuar të dashurin e saj, e që nuk ishte shqiptar. Dafina k
Dafina Zeqiri shfaqet me një trup për tu pasur zili (FOTO LAJM) Pas një qëndrimi të gjatë ne SHBA, dhe pasi publikoi disa këngë në anglisht këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri është rikt
Rezultatet fantastike të palestrës, Dafina Zeqiri tregon se si duket (FOTO LAJM) Njihet si një nga këngëtaret që praktikon palestrën më së shumti. Këtë e tregojnë linjat dhe muskujt e trupit të saj.
Kështu uron Dafina Zeqiri 10 vjetorin e Pavarësisë (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri është e njohur për stilin e saj të veçantë në muzikë. Sot vip-at kanë filluar ur