999 rezultate për

zeqiri

Dafina Zeqiri nuk ndalet, ia fut "twerkut" në tarracë (VIDEO) Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, po vazhdon të shijojë suksesin e projektit të saj muzikor më të fundit, “La Reina”.
Dafina Zeqiri provokon keq fare fansat (VIDEO) Dafina Zeqiri fundmi ka publikuar një video disa sekondëshe në llogarinë e saj në Instagram duke u shfaqur mjaft provakt
Kur zhvishet Dafina Zeqiri (FOTO LAJM) Këngëtarja nga Kosova, Dafina Zeqiri, ka sjellë në tregun muzikor këngën më të re, të titulluar “ La Reina”, që do të th
Zaev i shkarkon të gjithë, edhe Zeqiri e pëson Sipas mediave maqedonase, në mbledhjen e sontme, lideri i LSDM-së, Zoran Zaev ka shkarkuar të gjithë nënkryetarët e part
Dafina Zeqiri bën gjestin epik, kujt i drejtohet vallë? (VIDEO) Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të dashura për publikun. Ajo numëron një numër të madh projektesh në repertor
Dafina Zeqiri bën deklaratën e papritur, e ka për Noizyn apo për Dhurata Dorën? ( FOTO LAJM) Ditë më pare u shkruajt gjatë në media se miqësia midis dy këngëtarëvë të njohur Dafina Zeqiri dhe Noizyt kishte marrë f
Dritan Zeqiri transportohet i vdekur në spital, reagon Berisha Pas lajmit se 40 vjeçari, Dritan Zeqiri, i denuar në burgun e Fierit u transportua i vdekur në spitalin e Fierit ka reag
Piktorja turke fiksohet me Dafina Zeqirin, i jep një dhuratë (FOTO LAJM) Dafina Zeqirit po i ecën mirë punët në karrierën artistike muzikore. Ajo është një nga artistet që numëron shumë fans
Varroset veterani i UÇK-së që u dogj në Skenderaj Vdekja tragjike e ish-ushtarit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Ilir Zeqirit ka tronditur gjithë opinionin. Zeqiri
48 vjeçari i vrarë në mënyrë makabre në Skënderaj, ishte dëshmitar i vrasjes së një polici Taksisti nga Skenderaj, Ilir Zeqiri, që u vra dhe u dogj brenda veturës së tij, një natë më parë në fshatin Rezallë, kis
Olti Curri godet me fjalët për Dafina Zeqirin (FOTO LAJM) Një nga Bloggerët më të njohur në vendin tonë Olti Curri njihet për kritikat e shumta ndaj personazhe publikë por edhe f
Dafina Zeqiri del në shesh për të protestuar (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri i është bashkuar protestës në Drenas kundër dhunës ndaj vajzave dhe grave, e organizuar nga iniciativa e t
Pas akuzave për kopje, reagon ashpër Dafina Zeqiri Një fans ka akuzuar Dafinën se po kopjon Dua Lipën dhe kaq ka mjaftuar që Daffy të shpërthejë pas akuzave. “Po bëhesh
Çfarë ndodhi: Rita Ora falenderon publikisht Dafina Zeqirin Një nga këngëtaret e para që bëri bujë në gjithë botën, është padyshim Rita Ora. Pikërish këtë detaj e ka rikthyer në
Dafina pjesë e OTR? Këngëtarja nxjerr bllof Noizyn (FOTO LAJM) Në fillim kishin një konflikt të hapur midis tyre, madje nuk mungonin edhe "diss-e" kundrejt njëri tjetrit. Por sot
1 milion ndjekës në instagram, Dafina Zeqiri "tërbon" fansat me foton e fundit (FOTO LAJM) DAfina Zeqiri padyshim që është një nga këngëtaret më të mira të estradës shqiptare. Këngët e saj pothuajse të gjith
Regjisorët nga Kosova, drejt nominimit për Oscar Tri regjisoret kosovare, Blerta Zeqiri, Lendita Zeqiri dhe More Raça, kanë hyrë në garë për tu nominuar për ndarjen e çm
Dafina Zeqiri i heq të gjitha në shtrat (FOTO LAJM) Dafina vjen sërish me poza të nxehta. Ajo ka marrë shumë vëmendje gjatë kësaj fundjave, kur ka publikuar videoklipin
Dafina Zeqiri shoqërohet me rreperin super të njohur shqiptar pas ndarjes nga i dashuri (FOTO LAJM) Vite më parë Noizy i bëri diss Dafinës duke e akuzuar për afera të shumta në këngën “Na jena OTR” kur Dafina ishte në li
Rrinte lakuriq, por tani Dafina Zeqiri mbulohet me shami Dafina Zeqiri ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave me rikthimin e bujshëm që bëri në muzikë me këngë që u kthyen në