999 rezultate për

zeqiri

Piktorja turke fiksohet me Dafina Zeqirin, i jep një dhuratë (FOTO LAJM) Dafina Zeqirit po i ecën mirë punët në karrierën artistike muzikore. Ajo është një nga artistet që numëron shumë fans
Varroset veterani i UÇK-së që u dogj në Skenderaj Vdekja tragjike e ish-ushtarit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Ilir Zeqirit ka tronditur gjithë opinionin. Zeqiri
48 vjeçari i vrarë në mënyrë makabre në Skënderaj, ishte dëshmitar i vrasjes së një polici Taksisti nga Skenderaj, Ilir Zeqiri, që u vra dhe u dogj brenda veturës së tij, një natë më parë në fshatin Rezallë, kis
Olti Curri godet me fjalët për Dafina Zeqirin (FOTO LAJM) Një nga Bloggerët më të njohur në vendin tonë Olti Curri njihet për kritikat e shumta ndaj personazhe publikë por edhe f
Dafina Zeqiri del në shesh për të protestuar (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri i është bashkuar protestës në Drenas kundër dhunës ndaj vajzave dhe grave, e organizuar nga iniciativa e t
Pas akuzave për kopje, reagon ashpër Dafina Zeqiri Një fans ka akuzuar Dafinën se po kopjon Dua Lipën dhe kaq ka mjaftuar që Daffy të shpërthejë pas akuzave. “Po bëhesh
Çfarë ndodhi: Rita Ora falenderon publikisht Dafina Zeqirin Një nga këngëtaret e para që bëri bujë në gjithë botën, është padyshim Rita Ora. Pikërish këtë detaj e ka rikthyer në
Dafina pjesë e OTR? Këngëtarja nxjerr bllof Noizyn (FOTO LAJM) Në fillim kishin një konflikt të hapur midis tyre, madje nuk mungonin edhe "diss-e" kundrejt njëri tjetrit. Por sot
1 milion ndjekës në instagram, Dafina Zeqiri "tërbon" fansat me foton e fundit (FOTO LAJM) DAfina Zeqiri padyshim që është një nga këngëtaret më të mira të estradës shqiptare. Këngët e saj pothuajse të gjith
Regjisorët nga Kosova, drejt nominimit për Oscar Tri regjisoret kosovare, Blerta Zeqiri, Lendita Zeqiri dhe More Raça, kanë hyrë në garë për tu nominuar për ndarjen e çm
Dafina Zeqiri i heq të gjitha në shtrat (FOTO LAJM) Dafina vjen sërish me poza të nxehta. Ajo ka marrë shumë vëmendje gjatë kësaj fundjave, kur ka publikuar videoklipin
Dafina Zeqiri shoqërohet me rreperin super të njohur shqiptar pas ndarjes nga i dashuri (FOTO LAJM) Vite më parë Noizy i bëri diss Dafinës duke e akuzuar për afera të shumta në këngën “Na jena OTR” kur Dafina ishte në li
Rrinte lakuriq, por tani Dafina Zeqiri mbulohet me shami Dafina Zeqiri ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave me rikthimin e bujshëm që bëri në muzikë me këngë që u kthyen në
Një gjarpër që del nga..., Dafina bën tatuazh në zonën intime (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur kosovare, Dafina Zeqiri, njihet edhe për pasionin e saj për tatuazhet. Prej 13 vitesh ajo ka pikt
E zhveshur dhe me veprime provokuese, del videoja intime e Dafina Zeqirit (VIDEO) Dafina vjen e nxehtë nga dhoma e gjumit. Kohët e fundit Dafina Zeqiri është vazhdimisht në vëmendjen e publikut, si për
Zeqiri sot dëshmon për sulmin ndaj Selës dhe Zaevit Në Gjykatën Penale në Shkup sot në orën 12:00 duhet vazhdojë gjykimi për 33 të akuzuarit për dhunën në Kuvend. Lënda ësh
E kush e dinte? Dafina Zeqiri e paska thyer ligjin tërë kohës Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të preferuara të publikut shqiptar. Ajo shpesh është parë në videoklipe apo
Blerona bën selfi por sytë menjëherë të shkojnë poshtë Prezantuesja e njohur nga Kosova, jo rrallë herë provokon me asetet e saj. Së fundi, Blerona Zeqiri ka ekzpozuar më s
Ermal Fejzullahu ka një kritikë publike për Dafina Zeqirin Ermal Fejzullahu ishte i ftuar në emisionin “Mirage” ku ndër të tjera u bë pjesë edhe e rubrikës “Kë zgjedh”. Mes shumë
Upss! E dashura e "braktis" Ledrin kur ai nis të këndojë me Dafina Zeqirin Ditëlindja e Ermal Fejzullahut bashkoi shumë nga emrat më të njohur të shoëbiz-it shqiptar. Dhe mes tyre nuk mund të mun