999 rezultate për

zene

Kjo lopë është e pabesueshme, arratiset si në filma por supriza vjen më pas (FOTO LAJM) Një lopë shtatzënë ka lindur një ditë pas ikjes nga një kamion që ishte drejtuar për në një thertore. Lopa, e quajtur
Arbër Zeneli afër kalimit te skuadra turke Sipas mediave truke, futbollisti kosovar Arbër Zeneli, dhe Galatasaray janë në bisedime të vazhdueshme për kalimin e tij
Shikoni kur Sanchez i ze vendin Solsjakerit, dhe mënyrën si regon trajneri (VIDEO) Alexis Sanchez ka brë një gafë të pazakontë teksa i ka zëndë vendin trajnerit Ole Gunnar Solskjaer pa dashje. Sanch
Klopp: Shaqiri nuk është ende gati për zënë vendin e Coutinho-s Jurgen Klopp ka treguar se Xherdan Shaqiri do të ketë mundësinë një ditë të luajë në të njëjtin pozicion si ish-ylli i t
Arbër Zeneli merr lajm fantastik për vitin 2019 (FOTO LAJM) Arbër Zeneli ka zënë vend në formacionin më të mirë të pjesës së parë të sezonit në Eredivise. Viti 2018, ka qenë i m
Zeneli, futbollisti që nderoi Kosovën në vitin 2018 Gjatë këtij viti të mrekullueshëm për Kombëtaren e Kosovës, ylli dhe golashënuesi më i mirë i skuadrës së drejtuar nga B
Rezarta Shkurta shtatzënë? Fotoja që nxiti dyshimet Rezarta Shkurta mohoi disa herë fjalët se ishte shtatzanë edhe pse dukej me barkun e fryrë. Këngëtarja reagoi me një
Banorët e Astirit përzënë deputetin e PD-së: Na çatë trap*in me politikë Vazhdon akoma protesta të Astiri dhe banorët nuk kanë ndërmend të heqin dorë. Atyre u është bashkuar edhe deputeti i
Zeneli: E kam ëndërruar një çmim të tillë Arber Zeneli është shpallur futbollisti i vitit në Kosovës, nga Federata e Futbollit të Kosovës. Ylli nga Mitrovica k
Arbër Zeneli shpallet lojtari më i miri i Kosovës për vitin 2018 Futbollisti Arbër Zeneli, është shpallur futbollisti më i mirë i Kosovës për vitin 2018 nga Federata e Futbollit e Kosov
Enca shtatzënë? Këngëtarja tregon vetë për pritjen e ëmbël vetëm pak orë më parë Enca i bëri lëmsh të gjithë, duke treguar me një emoji shtatzanie se ishte në pritje të ëmbël.
Studentët përzënë nga protesta militantët e partive (FOTO LAJM) Mijëra studentë janë mbledhur ditën e sotme para Kryeministrisë, për të kërkuar plotësim e 8 kërkesave të tyre. Ndër
Fytyrë ëngjëlli, këto janë vrasëset seriale të trafikantëve në Kolumbi Ato njihen si “sicarias”, ose vrasëse me pagesë. Në jetën e përditëshme të gjithë e dinë që janë shtëpiake të zakonsh
Theu tabutë vite më parë, modelja shqiptare shtatzënë Ish-miss Kosova, shtatzënë për herë të parë! Ajo shquhet për pozat e saj të guximshme shumë vite më parë kur të tjerë nu
Shtatzënë? Si ishte para pesë viteve Marina Vjollca (FOTO LAJM) Ajo është një nga vajzat më të bukura të ekranit. Marina Vjollca, tashmë bashkëshortja e reperit kosovar, Getoar Seli
E pazakontë në Itali, helikopteri ndërpret lojën prej gruas shtatzënë Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një stadium të ndodhur në Itali, gjatë një ndeshje futbolli të Kupës së Italisë me
Banorët e "Unazës së Re" me hunj në dorë: Hajdeni shembini po ua mbajti (VIDEO) Përmes një postimi në rrjetin social facebook, banorët e “Unazës së Re” dhe mbështetësit e tyre kanë shpërndarë një vide
Serbët bëhen copë duke u zënë me njëri-tjetrin Në Graçanicë dje është raportuar për një rrahje ku janë përdorur edhe mjete të forta. Policia e Kosovës ka bërë të di
Studentët "përzënë" nga protesta ish-zv.ministrin e Arsimit (FOTO LAJM) Protestës së mijërave studentëve ditën e sotme i është bashkuar edhe ish-zv.ministri i Arsimit, Taulant Muka. Por st
Sëmundja misterioze e bëri si shtatzënë, zbuloi shkakun nga miku i saj Një sëmundje misterioze nënkuptonte që një grua mund të shkonte në tualet një herë në javë, ndërsa krijonte idenë tek mi