999 rezultate për

zene

Askush nuk e dalloi, Alketa Vejsiu publikon pamjet 5 muajshe shtatzënë (VIDEO) Padyshim që ajo është një nga moderatoret më të mira të ekraneve shqiptare dhe shumë e dashur për publikun. Bëhet fj
Më parë në Korçë, tani në Kavajë: Pse eskorta e Ramës përfshihet gjithnjë në aksidente? Gjatë rrugëtimit nga Tirana për në Berat, eskorta e Ramës u përfshi në një aksident në Gose të Kavajës, ku për fat të mi
Zeneli flet për transferimin në Francë Arbër Zeneli ka mbajtur sot seancën e parë stërvitore me klubin e tij të ri, Stade de Reims, pasi të shtunën e finalizoi
Arsyet pse përpiqeni por nuk mbeteni shtatzënë Faktorët kryesorë që zvogëlojnë shanset për të pasur një fëmijë janë të njohura: pirja e duhanit, konsumimi i alkoolit,
20-vjeçarja flet për dashurinë me të moshuarin: Më bleu shtëpi në Miami Një vajzë 20-vjeçare është fejuar me një burrë 30 vjet më të madh se vetja dhe ka dy fëmijë me të. Isabella Sainz thotë
Si ta lini cigaren njëherë e mirë Jeni duhanpirës? Dëshironi ta lini duhanin, por nuk dini si? Kjo kërkon durim dhe metoda të shëndosha për ta arritur qël
Zeneli falënderon klubin holandez: Kalova tre vite fantastike Mesfushori i Kosovës Arbër Zeneli, mbrëmë u zyrtarizuan si lojtar i klubit francez, Stade de Reims, duke nënshkruar kont
"Idiot, malok, i trashë", Ndocaj tregon sherrin me Ramën Ish-deputeti i Partisë Socialiste Eduard Ndocaj ka treguar në Xing me Ermalin se është zënë disa herë me Kryeministrin R
Zeneli: Jam shumë i lumtur për transferimin te Reims Arbër Zeneli është shumë i lumtur që i është bashkuar klubit të tij të ri, Stade De Reims, pas kompeltimit të transferit
Zyrtare: Arbër Zeneli transferohet në Francë Anësori i Kosovës Arbër Zeneli i është bashkuar klubit francez, Stade de Reims, duke nënshkruar kontratë pesëvjeçare.
Prindër në moshën 12-vjeçare, çifti minoren mund të përballet me drejtësinë Një vazjë vetëm 12-vjeçre në Perth të Australisë perëndimore është bërë nënë duke shokuar opinionin publik. 12 vjeça
Një yll i vërtetë, kështu duket Almeda Abazi 6-muajshe shtatzënë Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi, është një nga modelet dhe aktoret më të preferuara në Shqipëri por edhe në Turqi.
Pas Encës, Noizy bën sherr edhe me Oriola Marashin (FOTO LAJM) Noizy dhe Oriola Marashi u bënë miq të ngushtë rreth dy vite më parë, pasi Noizy prishi miqësinë me Encën. Në fakt du
Arbër Zeneli pranë kalimit te skuadra franceze (VIDEO) Arber Zeneli sipas të gjitha gjasave do të jetë futbollist i Reims në Ligue 1. Zeneli ka arritur marrëveshje personale m
Këto janë skuadrat e Interesuara për Arbër Zenelin Top golashënuesi i Përfqësueses së Kosovës, njëherit futbollisti kosovar i vitit, Arbër Zeneli ka zgjuar interesin e dis
Aktori i njohur injoron keq Bleonën dhe Çiljetën I ftuar në “Xing me Ermalin”, aktori shumë i dashur për publikun shqiptar, Xhevahir Zeneli i ka argëtuar të gjithë me hi
Nxori shtëpinë në shitje, Agron Llakaj i bën të papriturën Xhevahir Zenelit Dy aktorët shumë të dashur për publikun shqiptar, Agron Llakaj dhe Xhevahir Zeneli përveçse kolegë të të njëjtit profesi
"Të eksiton", aktori i njohur nuk përmbahet kur sheh Kejvinën Aktori shumë i dashur për publikun, Xhevahir Zeneli i ka bërë të gjithë të qeshin me historitë e tij, humorin e batutat
E bujshme / Chelsea interesohet për mesfushorin kosovar Një lajm i bujshëm është duke qarkulluar në mediat italiane dhe jo vetëm. Bëhet fjalë për shqiptarin e Kosovës, Arbër Ze
Bonucci flet për "shpërthimin" e Higuain ndaj arbitrit pas ndeshjes (VIDEO) Finalja e superkupës mes Milanit dhe Juventus-it u mbyll në shifrat 1-0 dhe me tension, teksa Gonzalo Higuain u konflikt