999 rezultate për

zene

Sherr i dhunshëm mes prostitutave shqiptare në Itali Sipas mediave italiane një përplasje e dhunshme ka shpërthyer mes dy prostituatve me origjinë shqiptare në sheshin "Stup
Ndodh në SHBA, futbollistja stërvitet 5 muaj e gjysëm shtatzënë Dëshira për të zbritur në fushë nuk e ndalon as shtatzania. Episodi i veçantë vjen nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës,
Kjo është gjyshja që lindi në moshën 50 vjeçare Një gjyshe 50-vjeçare, që mendonte se kishte hyrë në menopauzë, zbuloi se kishte mbetur shtatzënë. Michele Hall dhe b
Vildane Zeneli super seksi në setin fotografik (FOTO LAJM) Në këto fotografi Vildane Zeneli ekspozon gjoksin e saj tepër seksi takes shihet se është në një suitë të shtrejtë në SH
Po shkëlqen në Francë, futbollisti shqiptar zgjidhet në formacionin e javës në Europë (FOTO LAJM) Sulmuesi i Reims dhe i përfaqësueses së Kosovës, Arbër Zeneli, është zgjedhur si një ndër 11 lojtarët më të mirë të kësa
Kjo është nota e Arbër Zenelit pas ndeshjes kundër Montpellier (FOTO LAJM) Talenti i Kombëtares së Kosovës, Arbër Zeneli, ka vazhduar me formën e mirë në Francë. Në ndeshjen e parë si titullar
Fantastik Arbër Zeneli, shënon golin e parë me fanellën e Reims (VIDEO) Arbër Zeneli e ka nisur mjaft mirë aventurën e tij tek Reims. Kosovari ka shkëlqyer në ndeshjes që Reims po zhvillon
Shtatzënë me Albi Nakon? Alba Hoxha sqaron zërat (VIDEO) Balerina e njohur Alba Hoxha është përfolur tashmë prej kohësh për një lidhje me Albi Nakon. Por kjo nuk e ka penguar
Zeneli i lumtur me asistimin e parë te skuadra franceze Arbër Zeneli është i lumtur për asistin e tij të parë me klubin e tij të ri, Stade de Reims, i cili ishte kontribut i mj
Banorët e Lezhës i zënë rrugën me protestë Edi Ramës Banorët e zonës së Lezhes, mëngjesin e sotëm e kanë nisur me protesta. Dhjetëra qytetarë janë vendosur në rrugën kry
Momente tensioni, diplomatët e BE dhe SHBA i "zënë" zyrën Ramës Pas vendimi të Partisë Demokratike për djegien e mandateve të deputetëtve, nismës i kanë dalë në krahë edhe aleatët e tj
Vidane Zeneli shfaqet mjaft provokuese (FOTO LAJM) Vildane Zeneli është një nga modelet shqiptare më të komentuara dhe më të ndjekura në rrjetin social “Instagram”. Vil
Eliza Dushku, shtatzënë për herë të parë Eliza Dushku dhe bashkëshorti i saj Peter Palandjian janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Vetë Eliza ka konfirm
Vjen një lajm trishtues nga këmbësorja që u godit nga makina Të shtunën në Prishtinë ka ndodhur një aksident trafiku, ku është përfshirë një këmbësore e cila ishte shtatzënë. Polici
EMRI/ Humb jetë shqiptarja shtatzënë në Itali, dyshimet e para Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku raportohet se një nënë e re shqiptare ka humbur jetën se bashku me embrionin
Orinda Huta shtatzanë? Fotoja e Turit bën lëmsh gjithë rrjetin (FOTO LAJM) Kur Orinda Huta u shfaq në studion e Dua të të bëj të lumtur, të gjithë e morën sikur Orinda e pranoi hapur se ishte sht
Trajneri i Reims lavdëron Zenelin Trajneri i Reims ka pasur vetëm fjalë të mira për Arbër Zenelin. Trajneri David Guion e ka lartësuar Arbër Zenelin, i
Flet Turjan Hyskaj, kush i hoqi nga puna Ermal Mamaqin e Gent Zenelajn Aktorët e show-t “Duplex” ishin të ftuar mbrëmjne e djeshme në emisionin “Xing me Ermalin”. Producenti Turjan Hyska,
Debutim fantastik për Arbër Zenelin, i merr 3 pikë Marseille Arbër Zeneli e ka nisur me këmbë të mbarë eksperiencën në Ligue 1. Mesfushori-sulmues i kombëtares kosovare ka luajtur p
Për herë të parë, si dukej Alketa Vejsiu 5 muajshe shtatzënë (VIDEO) Alketa Vejsiu prej kohësh është kthyer në një nga moderatoret që preferohet nga të gjithë shqiptarët. Ajo është nënë