999 rezultate për

zene

Bebe Rexha shtatzënë? (FOTO LAJM) Vëmendja mbi trupin e Bebe Rexhës po rritet çdo ditë e më shumë. Në fillim të këtij vitit, këngëtarja zbuloi se disa
Georgian përsëri shtatzënë? Si përgjigjet ajo Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez disa ditë më parë u fotografua me barkun e fryrë dhe në mediat rozë u
“Stop krimit”, Ramës i zënë rrugën në Durrës Kryeministri, Edi Rama ka shkuar ditën e sotme në Durrës ku do të takoheT edhe me qytetarët. Por mesa duket rruga për
Vildane Zeneli del joshëse nga guzhina (FOTO LAJM) Bukuroshja kosovare, Vildane Zeneli ka realizuar një fotosesion shumë të nxehtë brenda një kuzhine E veshur pak më th
Zeneli: Jemi të zhgënjyer dhe të dëshpëruar Arbër Zeneli, anësori i Kosovës që shënoi golin e një pike për Kosovën në barazimin 1-1 me Bullgarinë, ka folur dhe ka t
Kosova i falet super golit të Arbër Zenelit “ngec” në barazim ndaj Bullgarisë (VIDEO) Kosova ishte e pafat në ndeshjen e parë kualifikuese EURO 2020. Ashtu si edhe në çdo ndeshje tjetër "Dardanët" krijuan s
A është zënë me Flori Mumajesin? Fifi na bëri lëmsh Prej disa kohësh Fifi nuk është më pjesë e “Max Production” dhe këtë e ka pohuar në Mos i Fol Shoferit. Përvcse e pra
Arbër Zeneli: Nuk jam vetjak, mundohem të pasoj gjithmonë Arbër Zeneli, anësori i Kosovës, në njërën anën është shprehur i lumtur për paraqitjen në stadiumin "Fadil Vokrri" kundë
Gratë e veshura me bikini dhurojnë show duke u zënë në rrugë (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë është filmuar nga kalimtarët në një rrugë në Majami. Pamjet tregojnë disa gra, të veshura me
Kylie Jenner shtatzënë për herë të dytë? (VIDEO) Miliarderja më e re në botë, 23-vjeçarja Kylie Jenner duket se është në pritje të ëmbël. Fansat dyshojnë për këtë gjë
Si mund të jetë sot Bleona Mata, dëshmia: Vajzën e kam në dorë, ka qenë edhe shtatzënë Për herë të parë nga zhdukja e Bleona Matës, në moshën 6-vjeçare, realizohet identikiti, sesi duket imazhi i saj, një 16
Dyshonin se ishte shtatzënë, mjekët bëjnë zbulimin e tmerrshëm Një 11-vjeçare është dërguar në spital pasi e ëma vuri re se po humbte mjaft peshë. Por kur ka mbërritur atje doktor
Lady Gaga është shtatzanë por nuk ia ka idenë i kujt është fëmija? Prej më shumë se një jave po qarkullon një lajm se me shumë mundësi Lady Gaga është shtatzënë. Sipas “Star”, artistja ës
300 goca në garë për ti zënë vendin, Kejvina i thumbon keq (FOTO LAJM) Pas lajmit se Kejvina Kthella u largua nga “Xingu”, rreth 300 vajza kanë aplikuar për ta zëvendësuar atë. Ditën e so
EMRAT/ Makina i merr jetën 58-vjeçares, e bija shtatzanë në gjendje kritike (VIDEO) Një grua ka humbur jetën në një aksident në aksin rrugor Shkoder-Koplik, ndërsa vajza e saj, e cila është shtatzënë ësht
Po kalon një moment magjik tek Remis, Zeneli zgjidhet në formacionin e javës në Ligue One (FOTO LAJM) Arbër Zeneli po kalon një moment të mirë tek skuadra e Reims në Francë. Sulmuesi i Kosovës i cili u transferua nga H
Mësuesja bëhet më fëmijë, babai është nxënësi i saj 14-vjeçar Një mësuese është vënë nën hetim, nën akuzën e abuzimit seksual me një nxënësin e saj 14 vjeç. Mësuesja nga Prato në
Mediat franceze thurrin elozhe për Arbër Zenelin Arbër Zeneli po shkëlqen në kampionatin francez me skuadrën e Reimm me të cilën ka vetëm 2 muaj që pas transferimti në m
Arbër Zeneli vazhdon të shënojë në Ligue 1 (VIDEO) Arbër Zeneli ka shënuar përsëri për klubin e tij, Stade de Reims, në ndeshjen kundër Dijonit, në javën e 28-të të Ligue
Burri sjellë në jetë një djalë (FOTO LAJM) Një burrë trans gjinor, i cili solli në jetë një djalë, tregoi se si njerëzit e kishin ofenduar dhe gjykuar çdo ditë për