999 rezultate për

zene

I humbi nënës nga sytë, varroset në Ferizaj 4 vjeçari që vdiq në Zvicër Gati një javë nga vdekja e tij, dje në fshatin Kosine të Ferizajit është varrosur 4 vjeçari kosovar, Zenel M. Lajmi r
Statistikat trgojnë se shqiptarët vdesin më shumë nga sëmundjet e qarkullimit të gjakut Në një raport të INSTAT, referuar të dhënave të sëmundshmërisë dhe vdekshmërisë duket se sëmundjet e aparatit të qarkul
Para 10 vitesh u bë e njohur për tetënjakët, ja si janë sot fëmijët (FOTO LAJM) Nadia Suleiman ishte në faqet e të gjitha mediave në vitin 2009, kur ishte shtatzënë me tetë bebe. Ajo mbeti shtatzën
Jam shtatzënë! Momenti kur gruaja vritet nga polici në Teksas (VIDEO) Një grua mund të dëgjohet duke bërtitur ‘Unë jam shtatzënë’ para se të qëllohej nga policia. Bëhet fjalë për pamje që
Zeneli futet nga stoli dhe shënon (VIDEO) Ylli kosovar i Stade de Reims, Arbër Zeneli, e dëshmoi veten në ndeshjen kundër Caen, duke shënuar gol pasi u inkuadrua
Deputetja bukuroshe e Kosovës: Kam agjëruar edhe shtatzënë Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje, ishte e ftuar pasditen e sotme në studion e “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon,
Anna Likën e zenë mallkimet e Fifit: Jam bërë si fuçi Anna Lika është një aktore që gjithmonë di të tërheqë vëmendjen e publikut. Kohë më parë ajo bëri një deklaratë duke
Më le shtatzënë, dua 5 mijë euro! Vajza shqiptare i nxin jetën italianit Një vajzë shqiptare, që punonte si prostitutë në Asti të Italisë është arrestuar nga policia për shkak se ishte kthyer n
Arbër Zeneli zgjidhet lojtari i muajit mars të Reims Arbër Zeneli i cili kaloi te Reims vetëm gjatë muajit janar po shkëlqen në Francë. Kosovari është shpallur lojtari i
Bashkëshortja e Iscos: Mendoja se nuk do të mbetesha shtatzëne (FOTO LAJM) Isco Alcorcon, së shpejti do të bëhet baba. Bashkëshortja e tij, aktorja spanjolle Sara Sálamo, do të sjellë në jetë
Minatorët shkojnë të protestojnë te Rama por përfundojnë duke u zënë me njëri-tjetrin Në ditën ndërkombëtare të punës, minatorët janë mbledhur përpara kryeministrisë për të kërkuar miratimin sa më shpejt të
Dhëndrri shqiptar, që po e përzënë nga Franca Çifti Valérie dhe Olsion, të martuar një vit më parë, janë habitur nga vendimi i prefekturës Doubs, Francë. Prefektura k
Gent Zenelaj revoltohet me Veliajn: Që je hajdut e kam ditur por... Pas ‘vjedhjes’ që i’u bën gërmave të Teatrit Kombëtar, mes artistëve të revoltuar, Gentian Zeneli, nëpërmjet jë statusi
Gentjan Zenelaj-Veliajt: Të dija hajdut, por qënke edhe burrec (FOTO LAJM) Aktori dhe moderatori Gentjan Zenelaj ka reaguar ashpër ndaj heqjes së gërmave të Teatrit Kombëtar duke e bërë atë gati
Grabitësit bënin kërdinë në Rinas, Aviacioni Civil paska qenë i zënë duke bërë para Pas grabitjes në Rinas, një tjetër hije skandali po qëndron rreth Autoritetit të Aviacionit Civil. Përveç sigurisë ky au
Modelja 22-vjeçare pozon nudo shtatzënë (FOTO LAJM) Tina Kunakey është në pritje të fëmijës së parë me aktorin e famshëm italian Vincent Cassel. Dhe supermodelja ka treg
81-vjeçari aksidentohet me motor në Gjirokastër, niset me urgjencë drejt Tiranës Një i moshuar 81-vjeçare me iniciale H.SH është aksidentuar në rrugët e fshatit “Asim Zeneli” në Gjirokastër duke lëvizu
Zeneli përzgjidhet në "top 11"-shen e javës në Francë Futbollisti i Kosovës, Arbër Zeneli, vijon të dhurojë paraqitje të mira në kampionatin francez të futbollit. Revista
A është Meghan vërtetë shtatzënë? Plas konspiracioni në Angli Sipas teorive konspirative të cilat së fundmi po pushtojnë rrjetin, dukesha Meghan Markle të cilën e ndajnë vetëm disa j
Princesha akuzohet se nuk është shtatëzane, a ka vënë jastëk? Megan Markle është bërë viktimë e teorive konspirative, sipas të cilave, ajo akuzohet se nuk është fare shtatzënë dhe se