999 rezultate për

zemren

Rrëfehet Olsi, kjo është vajza që më rrëmbeu zemrën Ai është përfolur shpesh jo vetëm kur ka qenë pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, ''Big Brother'', kur ishte çif
Ushqimet me vitaminë A – për sytë, zemrën dhe veshkat Specat e kuq Vitamina A është emri që përdoret për një grup substancash të quajtura retinoide. Shumë njerëz e marrin
Can u thyen zemrën në dysh juventinëve, kërkon rinovimin me Liverpoolin Emre Can është i hapur që të rinovojë me Liverpoolin dhe që të qëndrojë në Anfield përkundër spekullimeve që deklaronin
Rozana Radi e lënduar: Sot për herë të parë nuk ndoqa zemrën (FOTO LAJM) Rozana Radi ka bërë një tatuazh mjaft domethënës, që shpreh shumë. Dashuria e pamasë për të atin e saj, aktorin Ferdina
Kristi i riu që mori kupën në “C’est la Vie” Një spektakël kushtuar muzikës së vërtetë, i cili e njohu publikun me disa nga emrat e njohur që kishin një talent të fs
Prindërit vrasin djalin 7 vjeç, doktori gjen letrën e tij që të thyen zemrën (FOTO) Letra e tij: Emri im është Ivan dhe unë jam 7 vjeç. Unë e dua nënën dhe babanë, por unë gjithashtu jam shumë i frikës
Përdorni arra vendi për zemren dhe nervat, do të jeni në formë Kur shohim arra në treg asnjëherë nuk e dimë me siguri sa të mira do të jenë brenda. Por nëse siguroheni që janë prodhi
Dëshira që të thyejnë zemrën, vajza kërkon ushqim dhe batanije për Krishtlindje Dëshira e Krishtlindjeve e një vajze shtatëvjeçare për nevojat themelore në vend të dhuratave të shtrenjta ka frymëzuar
Ky është milioneri rus 50-vjeçar që i ka rrëmbyer zemrën Adelina Tahirit (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun Adelina Tahiri i ka dhënë fund beqarisë duke u fejuar me një burrë "misterioz".
Ky është burri që i ka vjedhur zemrën Adelina Tahirit Këngëtarja shkupjane ka arritur ta mbajë të fshehtë lidhjen me dikë që supozohet se është shumë, po shumë i pasur! Me
Këto foto do të ngrohin zemrën me mirësinë e tyre! (FOTO LAJM) Kur ka lajme të këqija në TV dhe jeta në përgjithësi lë shumë për të dëshiruar, është e lehtë të humbësh besimin në këtë
Para dhe pas luftës, pamje që të thyejnë zemrën nga Aleppo (FOTO LAJM) Vitin e kaluar, presidenti sirian Bashar al-Assad nisi sulmin përfundimtar në Aleppo. Sot, mund të reflektojmë në atë
Foshnja me zemrën jashtë trupit ia doli mbanë të jetojë (FOTO LAJM) Një foshnje e cila lindi me zemrën jashtë trupit, ka arritur t'ja dalë mbanë një operacioni të vështirë dhe të rrezikshë
Një yll i vërtetë, kjo është bukuroshja që i ka marrë zemrën Gaz Pajës (FOTO LAJM) Gazmend Paja është një ndër aktorët më të dashur të humorit në Shqipëri. Pavarësisht se ai është gjithmonë nën fokus
Modelja e njohur fjalë të ndjera për Ergin: Do jesh gjithmonë në zemrën time Një vit nga largimi i Ergi Dinit duket një përjetësi për familjarët dhe miqtë e tij. Një prej mikeshave të tij e cila
"Ajo buzëqeshje" i ka marrë zemrën Klea Hutës (FOTO LAJM) Pak javë pasi e pranuan publikisht se janë bashkë, moderatorja simpatike Klea Huta ka zgjedhur këtë herë të bëjë një ded
Një arsye e fortë për të ngrënë mëngjes: Është e shëndetshme për zemrën tuaj Mëngjesi është vakti më i rëndësishëm i ditës, pasi ristarton metabolizmin tuaj, rregullon nivelin e sheqerit në gjak, i
Një tjetër "kanibal", 36-vjeçari vret dhe ha zemrën e të dashurës (FOTO) Një burrë nga Indiana akuzohet për vrasjen e ish të dashurës së tij dhe ngrënies së pjesëve të trupit të saj por që mend
Pamje që të thyejnë zemrën, shihni si vuajnë fëmijët nga keq ushqyerja (FOTO LAJM) Fotot e tmerrshme të një fëmije sirian që vuan nga keq ushqyerja po tregon pasojat e rënda të betejës kundër ISIS-it që
"Lëre mamin të të puthë se është hera e fundit", historia e kësaj gruaje do t’ju thyejë zemrën Kanceri është cilësuar si sëmundja e shekullit dhe brenda një dekade ka marrë me mijëra jetë. Së fundmi historia e Sa