999 rezultate për

zemren

Pamje që të thyejnë zemrën nga Siria, babai hedh fëmijën e vdekur në kamion (VIDEO) Një baba që i dha lamtumirën e fundit fëmijës së tij të vdekur, para se shpërthimet dhe sulmet me bombë të fillojnë përs
Vajza që ka lindur me zemrën, mëlçinë dhe zorrët jashtë trupit të saj (FOTO LAJM) Një foshnje që ka lindur me zemrën e saj në pjesën e jashtme të gjoksit është e lumtur ndërsa feston ditëlindjen e saj t
Urimi i Bill Clinton: Kosova do të ketë gjithmonë vend të veçantë në zemrën time Ish-presidenti amerikan, Bill Clinton, ka uruar Kosovën në dhjetë-vjetorin e pavarësisë, duke theksuar se ndjehet i nder
Arjon Muça tregon për herë të parë vajzën që i ka rrëmbyer zemrën (FOTO LAJM) Që pas ndarjes nga bukuroshja Viola Spiro, Arjon Muça nuk u përfol më për ndonjë lidhje. E sigurisht që gjatë gjithë
Zemrën e kujt ka prekur projekti i ri i Adelinës? Këngëtarja Adelina Berisha mbrëmë ka hedhur në Youtube projektin e ri muzikor të titulluar ‘S’ta fal’. Kjo këngë e zh
A mund ta gjeni zemrën e fshehur mes elefantëve? (FOTO) Artisti i talentuar që ndjek fotografitë të cilat bëjnë që të provokojnë trurin e njerëzve, ka publikuar një fotografi t
Kluivert: Barcelona është në zemrën time Justin Kluivert është një nga emrat më premtues në futbollin holandez, ku po shkëlqen me gjigantin, Ajax Talenti hola
Brad Pitt: Unë e humba thesarin tim Pas divorcit që pasoi 11 vite martesë, aktori Brad Pitt vendosi të jepte një “copëz këshillë” mbi martesën. “Natyris
E dashura e Noizyt tani në botën e muzikës (VIDEO) Ai është një ndër reperët më të preferuar për publikun të cilët e ndjekin hap pas hapi. Fotot e reperit me femrat, që
Ema Andrea flet plot emocion për lidhjen e re Aktorja e mirënjohur, Ema Andrea është bërë kryefjala e portaleve prej disa ditësh për mundësinë e një lidhjeje të re se
Kush është biznesmeni i pasur nga Tirana që i ka rrëmbyer zemrën aktores shqiptare ? Ajo nuk pëlqen të jetë në qendër të vëmendjes për format e saj trupore, por për projektet e saj muzikore dhe rolet në te
Sa herë ja kanë thyer zemrën? Rama rrëfen dramat e jetës Kryeministri Edi Rama ka qenë këtë herë i ftuar në Prive ku për 60 sekonda i është përgjigjur disa pyetjeve me karakter
Qumështi me yndyrë të plotë, më i mirë për zemrën Qumështi me yndyrë të plotë mund të jetë më i mirë për zemrën, sipas hulumtimeve të reja. Një ekip në Universitetin e
Kjo vajzë i ka rrëmbyer zemrën moderatorit të njohur të ''Fiks Fare'' (FOTO LAJM) Aktori dhe tashmë një ndër moderatorët e emisionit investigativ “Fiks Fare”, Dorian Ramaliu, duket se është në një lidhj
Mbroni zemrën tuaj duke konsumuar mollë Molla padyshim që është një nga frutat më të shëndetshme dhe prandaj thuhet se një mollë në ditë mban larg mjekun. M
Bakteret e gojës janë të rrezikshme për zemrën Ata kontribuojnë në formimin e pllakave të aterosklerozës Akumulimet e yndyrës që bllokojnë arteriet dhe shkaktojnë s
Një grusht me bajame në ditë mbron zemrën Një grusht me bajame në ditë ngre nivelin e kolesterolit të mirë. Sipas një studimi të fundit në SHBA, ngrënia e përd
Kur James Bond të rrëmben zemrën Në një intervistë për ''ES Magazine'' aktorja e famshme britanike Rachel Weisz ka treguar për herë të parë se para së të
Mbani lotët! Fjalët e Rozana Radit për Arielën do t'ju këpusin zemrën Vazhdon të jetë një plagë e hapur vrasja e 21-vjeçares, Ariela Murati nga ish- i dashuri Aldosen Belulaj. Ndaj kësaj
Ushqimet e shëndetshme për sytë, zemrën dhe veshkat Këto janë disa nga ushqimet më të pasura me vitaminë A. Specat e kuq Vitamina A është emri që përdoret për një grup