999 rezultate për

zemren

Zidane përlot fansat e Real Madridit: U kam dhënë zemrën time! Zidane ka pikëlluar fansat e Realit gjatë konferencës për shtyp ku lajmëroi dorëheqjen e tij nga ekipi. "Nuk do trajn
Mërgim Mavraj në lidhje, kush është bukuroshja që i ka rrëmbyer zemrën (FOTO LAJM) Njëri ndër emrat më të përfolur të futbollit shqiptar është padyshim, Mërgim Mavraj. Por përpos karrierës së tij ai k
Kush është Anna që i ka thyer zemrën Zerkës? Djali nga Korça me theksin e tij xhamajkan dhe me flokët e dendura kaçurrela, është bërë tashmë një artist i pangatërrue
“Si ia fitoi zemrën labes?”, Aurela Gaçe rrëfen sesi Skerdi e bëri për vete Kënga e saj e fundit titullohet "Të dua". Nisur nga kjo moderatori Ermal Peçi pyet Aurela Gaçen, e ftuar në "Një kat
Bakteret e gojës janë të rrezikshme për zemrën Ata kontribuojnë në formimin e pllakave të aterosklerozës. Akumulimet e yndyrës që bllokojnë arteriet dhe shkaktojnë
E qeshura ndihmon zemrën, trurin dhe mushkëritë E qeshura ndryshon jetën dhe e përmirëson atë. Shumë shpesh e marrim veten aq seriozisht, kur ne nuk kemi nevojë për të
Tmerroi botën me krimin makabër, kanibali që i hëngri zemrën gruas Një kanibal është arrestuar në Rusi pasi ka vrarë nënën e dy fëmijëve dhe më pas ka ngrënë zemrën e saj. Alexey Yastr
Midis lotësh Iniesta "plas" zemrën e botës: Ky është sezoni im i fundit, s'jam më i aftë fizikisht (VIDEO) Andres Iniesta zyrtarisht do të largohet nga Barcelona në fund të këtij sezoni. Një karrierë brilante e mbushur me sukse
Kush ishte gruaja që i kishte marrë zemrën Ramës kur nuk ia varte Ornelës "E kam dashur Edi Ramën por ai nuk ma vari kurrë" Kjo deklaratë e artistes Ornela Vorpsi pushtoi më shpejtësi mediat
Ja mëngjesi ideal për zemrën Disa ushqime bashkëveprojnë duke i përforcuar vlerat ushqyese të njëri-tjetrit, ose duke përmirësuar përthithshmërinë e
U fejua papritur, këngëtari tregon fytyrën e vajzës që i mori zemrën Pak ditë më parë, këngëtari Erik Lloshi është fejuar me një vajzë ende të panjohur për publikun, e kjo i habiti të gjith
Brad Pitt “harron” Angelina Jolie, sozia e saj i rrëmben zemrën Teksa duhen edhe pak ditë nga zyrtarizimi i divorcit me ish-bashkëshorten Angelina Jolie, Brad Bitt duket se ka gjetur n
Shenjat e pazakonshme që paralajmërojnë probleme me zemrën Zemra, një organ kaq thelbësor për jetën, fshihet nën kafazin e saj mbrojtës në kraharor, duke bërë punën pa dhënë shenj
Kripa e tepërt ju dëmton zemrën Trupi i njeriut ka nevojë për ujë për të përfunduar shumë procese metabolike, por si mungesa ashtu dhe tepricat e ujit m
Kujdesi për zemrën: Më shumë bimë aromatike dhe kanellë Ne mund të mbrojmë veten nga rreziku i sëmundjeve të zemrës duke ndjekur një mënyrë jetese të përshtatshme dhe rregullat
Vrau gruan dhe i hëngri zemrën, arrestohet kanibali i tmerrshëm (FOTO LAJM) Një kanibal është arrestuar në Rusi pasi ka vrarë nënën e dy fëmijëve dhe më pas ka ngrënë zemrën e saj. Alexey Yastr
Këto ushqime ju dëmtojnë zemrën Paralajmërimet e përhershme të shkencëtarëve për rrezikun e marrjes së trans-yndyrave nëpërmjet ushqimit nuk janë pa ars
I ngrohti po vjen, mësoni pse rrushi bën mrekulli për zemrën dhe tumoret Rrushi ndahet në dy lloje kryesore: rrush për verë dhe rrush për tavolinë. Rrushi i verës ka kokrra më të vogla dhe poth
Kishte probleme me zemrën? Zbuohet fati për të ardhmen e Mahrezit “Pas konsultimeve të fundit me shumë mjekë, unë kam vendosur që të qëndroj larg prej futbollit. Teksa kohës time si futb
Bënin fotografi para shtëpisë çdo vit, në fund çifti të thyen zemrën! (FOTO LAJM) Në vitin 1973, ky çift i moshuar doli me një ide të veçantë për të treguar historinë e tyre të dashurisë përmes fotograf