999 rezultate për

zemren

Regjisori i njohur rrëfen si ia rrëmbeu zemrën Majlinda Bregut: U bë shkak kolera Regjisori i njohur, Namik Ajazi ka ndarë me publikun në emisionin “Rudina”, disa detaje pikante nga jeta e tij personale
Njihuni me modelen që i ka "rrëmbyer" zemrën Mbappe-s (FOTO LAJM) Kylian Mbappe është i dashuruar me modelen dhe njëkohësisht Miss Francën 2017, Alicia Aylies. Bukuroshja franceze shp
Nga e qeshura me "shpirt" deri tek rrahjet e saj, 10 fakte interesante për zemrën Ilaçi më i mirë i zemrës është e qeshura Një e qeshur ‘me shpirt’ mund të qarkullojë 20% më shumë gjak në të gjithë t
"Më shkriu zemrën", vogëlushi kërcen dhe këndon në mënyrë epike këngën e Elvana Gjatës (VIDEO) Kënga "Me Tana" e Elvana Gjatës e cila është konkurente në "Festivalin e 58 të Këngës" është pritur mjaft mirë nga publi
I dënuari me vdekje merr propozim për martesë, gruaja që i ka vjedhur zemrën çudit me atë që thotë Një burrë 33-vjeçar nga Nebraska e Shteteteve të Bashkuara, i dënuar me vdekje për vrasjen e katër personave brenda dhje
Tjetër dedikim Loredanës? Mozzik hapi zemrën dhe na e bëri mishin kokërr! (VIDEO) Sapo akrepat kanë shënuar 00:00 dhe ka hyrë mesnata, reperi Mozzik ka lançuar këngën e tij më të re të tilluar “Zemra im
Të gjithë personat me hipertension, keni kujdes nga këto ushqime Tensioni i lartë i gjakut mund të jetë fatal për zemrën, trurin dhe veshkat. Përpos kësaj, hipertensioni mund të shkakto
Mikesha i vdiq nën rrënoja, Greg Rama si rrallëherë flet për zemrën e burrit (FOTO LAJM) "Zemra e një burri është shumë e ngjashme me detin Ka stuhitë e veta, ka tërheqjet e veta Dhe në thellësitë e veta gje
Vdiqën nën rrënoja, Ermal Fejzullahu hap zemrën për gjashtë jetimët e dy vëllezërve nga Kosova Familja Fejzullahu nuk është ndalur me dhurimet për të prekurit nga tërmeti. Pasi vetë këngëtari Ermal Fejzullahu dhuroi
Shqiptarët vazhdojnë tregojnë zemrën e madhe, dikush dhuron LIVE 1.5 milion euro Shqiptarët vazhdojnë të tregojnë zemrën e tyre të madhe duke dhuruar vazhdimisht shuma për të prekurit nga tërmeti në Du
"Të pranosh të papranueshmen", Evi Reçi me zemrën plagë për të afërmit që i mori tërmeti (FOTO LAJM) Tërmeti që tronditi Shqipërinë mëngjesin e së martës, rrënjosi dhimbjen në zemrat e njerëzve, pasi la pas shumë viktima.
Të thyejnë zemrën, fëmija dhe nëna nxirren nga rrënojat të pajetë Trupat e një fëmijë dhe një gruaje janë nxjerrë pak më parë nga rrënojat e një banese në Thumanë. Gjatë transmetimit
Tifozja joshëse e Del Piero bën me "dhimbje koke" fansat me pozat e fundit (FOTO LAJM) Vivien Rubin është një nga modelet më të nxehta të Instagramit. Rubin shfernon fantazinë e çdo mashkulli me linjat e saj
Më në fund bëhet publike, kush është bukuroshi që i vodhi zemrën Genta Ismajlit (VIDEO) Të gjithëve na bëri përshtypje video ku Genta Ismajli kërcente pranë partnerit të saj. Teksa të gjithë u bëmë kuriozë
Pranoi që është i dashuruar, Bruno zbulon kush ia ka marrë zemrën (FOTO LAJM) I ftuar pak javë më parë në "Klanifornia", kur Marina e pyeti nëse i rreh zemra për ndonjërën, Bruno pranoi se është i d
Bukuroshja franceze që i mori zemrën mesfushorit të PSG (FOTO LAJM) Julian Draxler ka një të dashur të re. Mesfushori i PSG-së është ndarë nga Lena Stiffel dhe është në lidhje me bukuro
Zbulohet vajza që i ka rrëmbyer zemrën reperit MC Kresha: Në dhjetor do të martohen Përgjatë verës u përfol se reperi MC Kresha do të kurorëzojë dashurinë në Shtator teksa më pas dyshimet u shtuan edhe ng
Po kalon një moment fantastik, ylli i Superiores ka probleme me zemrën (FOTO LAJM) Sulmuesi i Lacit, Kirian Nuabueze wshtw lojtari i momentit nw kompionatin tonw duke qenw nw krye tw golashwnuesve me 11
Stresi habit me deklaratën për Noizyn: Ne reperët e kemi zemrën e madhe! Noizy dhe Stresi nuk janë aq armiq sa fansat e tyre i mendojnë. Të paktën kështu është shprehur reperi Stresi. Kohët
Ka ende shpresë? Me varsen që mban akoma Loredana na bëri zemrën mal (FOTO LAJM) Mozzik dhe Loredana i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre, megjithatë duket se ende ka shpresa për ribashkim. Në njo