999 rezultate për

zemren

Kini kujdes kë njihni! Njerëzit e kësaj shenje horoskopi do të ju thyejnë zemrën Në horoskop mund të zbuloni edhe cila është shenja që ju “thyen” zemrën. Portali i njohur “zodiacmind.com” ka publik
53 vjeçari i vë flakën vetes për një "Po" nga gruaja që i vodhi zemrën (FOTO LAJM) Të gjithë përpiqen që propozimi për martesë të jetë i veçantë e i paharruëshm për partnerin, ku nuk mungojnë as veprimet
Erion Veliaj fiton betejën me COVID-19, por ka një brengë Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj ka fituar betejën me koronavirusin pas dy javësh në izolim e trajtim mjekësor.
Rita Ora nis një lidhje të re, kush është 39-vjeçari që i ka vjedhur zemrën (FOTO LAJM) Rita Ora duket se ka gjetur dashurinë me regjisorin dhe drejtuesin artistik greko-francez, Romain Gavras. Tabloidët brit
Kledi Kadiu publikon foto me të bijën dhe të gjithë u fiksuan (FOTO LAJM) Balerini i famshëm shqiptar, Kledi Kadiu, është edhe një baba tejet i përkushtuar. Ai është baba i një vajze mjaft b
Në vetëm 3 hapa! Mësoni si t’ia fitoni zemrën vjehrrës! (FOTO LAJM) Vjehrrë-nuse është dhe një ndër marrëdhëniet më të ndërlikuara që mund të përjetojë secili. Ky është raport shumë de
Shkoi në spital pas problemeve me zemrën, si u vu në pranga Kajmaku Detaje të reja lidhur me arrestimin e ish-kreut te Bashkise se Vores, Agim Kajmaku, qe ndodhet tashme ne pranga pas 8 mu
Biznesmen dhe zeshkan, kush është personi që i ka vjedhur zemrën Libertës (FOTO LAJM) Moderatorja Liberta Spahiu ka zgjedhur të mos japë shumë të dhëna përsa i përket jetës së saj private. Pas lidhjes me
Ardian Bujupi bën publike lidhjen, vajza që i ka "rrëmbyer" zemrën qenka një yll (FOTO LAJM) Ardian Bujupi ka vendosur të bëjë publike lidhjen e dashurisë me një vajzë me emrin Sabrine. Këngëtari shqiptar ka postu
"N’zemren e tina aty o Dafina", çfarë paralajmërimi ishte postimi i fundit i këngëtares? (FOTO LAJM) Një nga këngëtaret më aktive gjatë pandemisë, por edhe më parë është pa dyshim Dafina Zeqiri. Ajo ka publikuar projekte
Para Jolie dhe Aniston, kush është Sinitta që i rrëmbeu zemrën Brad Pitt (FOTO LAJM) Sinitta Malone, këngëtarja britanike e lindur në Seatle (SHBA), 56 vjeçare dhe është në super formë ku bën foto provokue
I shkuli zemrën 77 vjeçarit, jepet vendimi për vrasësin makabër në Poliçan Gjykata ka vendosur ‘burg pa afat’ për Hamza Çela, i cili pasditen e së hënës masakroi për vdekje 77-vjeçarin Ramadan Çe
Nipi i viktimës në Skrapar tregon tmerrin: Xhaxhait i kishte shkulur zemrën nga vendi Një ngjarje makabre tronditi mbrëmjen e djeshme Skraparin, ku një një 77-vjeçar u vra nga një fqinj i tij. Ramadan Çe
Nipi i viktimës në Skrapar rrëfen tmerrin: Autori i kishte prerë fytin dhe nxjerrë zemrën Një ngjarje e rëndë me pasojë vrasjen, "tronditi" Poliçanin pasditen e sotme. Një 37-vjeçar dyshoet se qëlloi për vde
Dj Sardi konfirmon lidhjen e re të dashurisë, cila është vajza që i rrëmbeu zemrën (FOTO LAJM) Një ndër Dj më të famshëm në Shqipëri është padyshim Sardi. Dj Sardi është përfolur jo pak në media për jetën e tij p
Justin dhe Hailey hapin zemrën me fansat, flasin për ndarjen e hidhur të 2016-ës (VIDEO) Tani që të gjithë e dimë që Justin Bieber dhe Hailey Baldwin janë çift lumturisht të martuar, mund të flasim pak për nda
Mimoza e "Big Brother" prezanton të dashurin, kush është djali që i ka marrë zemrën (FOTO LAJM) E mbani mend Mimozën e “Big Brother”? Ish-banorja bukuroshe prej vitesh është shkëputur nga ekrani, por ka mbetur një ng
Probleme me zemrën, shtrohet në spital trajneri legjendar Trajneri i Kombëtares së Holandës, Ronald Koeman, është shtruar me urgjencë në sptial këtë të diel, shkaku i problemeve
Balotelli: Ishta shumë pranë transferimit te Juventusi, por dëgjova zemrën Mario Balotelli ka rrëfyer se ishte shumë pranë kalimit te Juventusi pas aventurës te Manchester City. Sulmuesi i Br
Shkuan në spital për zemrën: Gruaja rezulton me COVID-19, në karantinë stafi mjekësor në Elbasan Dy raste me COVID-19 janë konfirmuar ditën e djeshme në Elbasan. Ata janë një çift bashkëshortësh dhe burri 62 vjeç i