999 rezultate për

zemren

Nuk mund të mungojnë në tryezë, ushqimet që forcojnë zemrën Cilat janë ushqimet që thjesht nuk mund të mungojnë në tryezën tonë? Padyshim ato ushqime "miqësore" të zemrës si salmon
Ushtari bën propozimin e pazakontë për martesë, përdor tanket për të formuar zemrën (VIDEO) Një ushtar në Rusi, e ka shfrytëzuar ditën e të dashuruarve që t’i propozuar të dashurës për martesë. Por, propozimi
Me apo pa Stresin? Keisi tregon si do ta festoj këtë Shën Valentin (FOTO LAJM) Edhe pse u bënë muaj që janë ndarë, Stresi dhe Keisi vazhdojnë të jenë shumë të komentuar në media. Sidomos ditët e fund
Si ia rrëmbeu zemrën burrit me 2 fëmijë dhe e braktisi biondja nën moshë: S’i thashë dot jo! Në studion e emisionit me “Zemër të Hapur” në News24 u trajtua historia e trishtë 65-vjeçarit nga Tirana, Faik Çekrezi.
U ndanë sa doli nga burgu, Stresi tregon çfarë ndodhi mes Kejsin në këngën e re? "Zemrën maje" titullohet kënga e re e reperit Stresi, i cili thuhet se është dedikim për ish-partneren e tij Kejsi. F
Zbulohet lidhja e dashurisë së DJ Sardit, kush është vajza që i ka marrë zemrën (FOTO LAJM) Dj Sardi është prej vitesh tashmë një nga personazhet më të pëlqyer nga publiku e sidomos nga femrat dhe një nga dj-t më
Pranoi se është i dashurar, kush është biznesmenia që i "vodhi" zemrën Arbër Çepanit (FOTO LAJ M) Mbrëmjen e djeshme agjenti i emisionit “Thumb on”, zbuloi se e dashura e Arbrit quhet Evi Gjikuria, biznesmene në fushën
"Plasën çokollatat", kush është biznesmenia që i ka "vjedhur" zemrën Arbër Çepanit (FOTO LAJM) Ish-fituesi i Big Brother 1, por edhe moderatori i disa prej emisioneve të ndryshme Arbër Cepani ka folur për jetën e ti
"E kam gjetur dashurinë", kush eshtë vajza që i ka marrë zemrën Landit (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme në ekranin e Top Channel-it është zhvilluar një puntatë speciale e emisionit ‘Shiko kush luan’ me plo
Letra e Charlie Chaplin për të bijën: Mos e shit zemrën tënde për ar e flori Çarli Çaplin, 76 vjeç, babai i 12 fëmijëve, në vitin 1965, vit në të cilin vdiq, shkroi këtë letër vajzës së tij njëze
Pas divorcit flet Eneda Tarifa: Po, është dikush në zemrën time! (FOTO LAJM) Pas divorcit nga bashkëshorti, Eneda Tarifa ka folur për herë të parë për jetën e saj private! E ftuar këtë të mërkur
Të kesh një qen është mirë për zemrën dhe të zgjatet jeta Shkenca dhe shëndeti shpesh shkojnë paralelisht dhe u japin përgjigje pyetjeve të zakonshme. Më e habitshme është ajo që
10 fakte interesante për zemrën: E qeshura na zgjat jetën Ilaçi më i mirë i zemrës është e qeshura Një e qeshur ‘me shpirt’ mund të qarkullojë 20% më shumë gjak në të gjithë t
Regjisori i njohur rrëfen si ia rrëmbeu zemrën Majlinda Bregut: U bë shkak kolera Regjisori i njohur, Namik Ajazi ka ndarë me publikun në emisionin “Rudina”, disa detaje pikante nga jeta e tij personale
Njihuni me modelen që i ka "rrëmbyer" zemrën Mbappe-s (FOTO LAJM) Kylian Mbappe është i dashuruar me modelen dhe njëkohësisht Miss Francën 2017, Alicia Aylies. Bukuroshja franceze shp
Nga e qeshura me "shpirt" deri tek rrahjet e saj, 10 fakte interesante për zemrën Ilaçi më i mirë i zemrës është e qeshura Një e qeshur ‘me shpirt’ mund të qarkullojë 20% më shumë gjak në të gjithë t
"Më shkriu zemrën", vogëlushi kërcen dhe këndon në mënyrë epike këngën e Elvana Gjatës (VIDEO) Kënga "Me Tana" e Elvana Gjatës e cila është konkurente në "Festivalin e 58 të Këngës" është pritur mjaft mirë nga publi
I dënuari me vdekje merr propozim për martesë, gruaja që i ka vjedhur zemrën çudit me atë që thotë Një burrë 33-vjeçar nga Nebraska e Shteteteve të Bashkuara, i dënuar me vdekje për vrasjen e katër personave brenda dhje
Tjetër dedikim Loredanës? Mozzik hapi zemrën dhe na e bëri mishin kokërr! (VIDEO) Sapo akrepat kanë shënuar 00:00 dhe ka hyrë mesnata, reperi Mozzik ka lançuar këngën e tij më të re të tilluar “Zemra im
Të gjithë personat me hipertension, keni kujdes nga këto ushqime Tensioni i lartë i gjakut mund të jetë fatal për zemrën, trurin dhe veshkat. Përpos kësaj, hipertensioni mund të shkakto