999 rezultate për

zedhenesja

Votohet raporti i Marty, BE: Thaçi të hetohet për trafiqe KiE dhe BE kanë votuar sot pro rezolutës së përgatitur nga Dick Marty në të cilën ish-kryeministri i Kosovës Hashim Thaç
Gjykohet ish-zedhenesja e Tribunalit te Hages Një prokuror u ka bërë thirrje gjykatësve të Tribunalit të Hagës të dënojn&