999 rezultate për

zedhenesja

Zëdhënësja e Olldashit akuza gazetarëve: Unë nuk kam qenë në atë makinë Ish-zëdhënësja e ish-ministrit të Transportit Sokol Olldashi, Arminda Qylafku e cila u përfol si personi i dytë në makin
PD përshëndet integrimin e plotë të Shqipërisë në NATO Partia Demokratike uroi sot Forcat e Armatosura të Republikës së Shqipërisë për përfundimin me sukses të integrimit të p
Tirana fajëson gjyqtarin për humbjen me Partizanin Drejtuesit e klubit të Tiranes kanë fajësuar gjyqtarin Lorenc Jemini për humbjen në derbin e kryeqytetit me Partizanin.
Dorëhiqen 18 këshilltarët e Berishës, në punë vetëm zëdhënësja Urdhrit të kryeministrit Berisha për të dhënë dorëheqjen deri në 31 gusht i janë përgjigjur dje 18 këshilltarë dhe 5 dre
Mehilli: Gazetarë pa lajme, merruni me ndonjë që ka vrarë pulën "Del njeriu ne foto duke shkruajtur dhe disa "gazetare" thone: Ka fotografuar veten duke dhene doreheqjen. hahahahah. Pa
Zëdhënësja e PD-së, nga pistoleta te thika (FOTO LAJM) Laura Vorpsi pas fotove të publikuara ditë më parë ku shfaqej me pistoletë këtë herë pozon me një thikë. E veshur me një
FRD, e shqetësuar për listat e zgjedhesve Fryma e Re Demokratike ka reaguar për problemet në listat e zgjedhësve. Në një deklarate për mediat, zëdhënësja kësaj pa
Pronat e bashkëshortes, PD i kërkon Ramës transparencë Partia Demokratike ka kërkuar sërish sot nga kreu i Partisë Socialiste, Edi Rama, të bëjë publike origjinën e parave të
Investimet e CEZ në Shqipëri, policia çeke nis hetimet Policia çeke ka nisur hetimet për katër marrëveshje të kompanisë CEZ sa i përket investimeve në Shqipëri. Zëdhënësja e C
Zëdhënësja e re e PD, jo vetëm një "zëdhënëse seksi" Pas shfaqjes së saj në ekran si përcjellëse e deklaratave të Partisë Demokratike, fotot e zëdhënëses më të re të selisë
SHBA: Shfrytëzoni vizitën e Nimiç Shtetet e Bashkuara të Amerikës shpresojnë se krerët e Maqedonisë dhe Greqisë do të mund të gjejnë një zgjidhje të përba
Reagon MM: Braçe të denoncojë bashkëpunëtorët e tij Zëdhënësja e Ministrisë së Mbrojtjes, Lorisa Ylli, dha sot ne mesdite një deklaratë për shtyp, ne pergjigje te akuzave t
PD: Rama kërkon të bllokojë sërish statusin Partia Demokratike ka akuzuar sërish kreun e PS-së Edi Rama se kërkon të bllokojë statusin e vendit kandidat për të tret
PD: Rama të votojë heqjen e imunitetit, të ndjekë shembullin sllovak Partia Demokratike i ka bërë sërish thirrje që partia Socialliste të votojë heqjen e imunitetit me 6 gusht.Në një konfer
PD: Rama kërkon pazare me çështjen e imunitetit Partia Demokratike ka kërkuar sërish sot nga Partia Socialiste që të votojë në datën 6 gusht heqjen e imunitetit. Në një
Dyshohen për korrupsion, Bukoshi dhe 10 zyrtarë nën hetim Prokuroria ka ngritur një aktakuzë ndaj zëvendëskryeministrit Bukoshi dhe dhjetë zyrtarëve të Ministrisë së Shëndetësisë
Femrat e politikës dhe Euro 2012 (FOTO LAJM) I kemi parë serioze dhe njëkohësisht shumë zyrtare, kjo për shkak të profesionit të tyre. Emra të njohura të politikës,
Ish-zëdhënësja e Berishës kërkon divorcin Juela Meçani, ish-zëdhënësja e kryeministrit Sali Berisha, në prag divorci. Ish-konkurrentja e “Miss Albania”, e cila do
Rusia shkurton furnizimin me gaz për Europën Përveç të ftohtit të acartë, Evropa po përballet edhe me mungesën e gazit pasi vendi kryesor që furnizon me gaz Rusia ka
Fansi i Adelinës kërcënon: O takohem me të, o vras veten Një fans i zjarrtë i këngëtares Adelina Ismajli, është bërë objekt i nje çështje serioze në FaceBook, pasi ka kërcënuar