999 rezultate për

zedhenesja

Nga sot, nuk ka më kumar në Kosovë Sot (e premte), zyrtarisht hyn në fuqi Ligji për Ndalimin e Lojërave të Fatit, i miratuar nga Kuvendi i Kosovës më 28 ma
"Siç q*** qartë"! Erla thotë se paska edhe më keq (VIDEO) Gafa e ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj po bën xhiron e mediave online. Një lapsus në të folur, po i kushton as
Zëdhënësja e Putinit mbërrin në Beograd, pyetet nëse mështesin ndarjen e Kosovës Zëdhënësja e Ministrisë së Punëve të Jashtme të Rusisë Maria Zakharova, e cila po qëndron për një vizitë në Beograd, ka
Fillon takimi i shumëpritur Ka nisur takimi ndërmjet Përfaqësueses se BE'së, Frederika Mogherini dhe Presidentit serb Aleksander Vuçiç, ne kuadër te
Zëdhënësja e PD jep lajmin e bukur, në pritje të ëmbël për të dytën herë Erla Mëhilli, këshilltarja e ish-kryeministrit Sali Berisha mesa duket është në pritje të ëmbël për të dytën herë. Er
Rama merr vendimin e pazakontë në prag të protestës Nesër, opozita e bashkuar pritet të mbushë për herë të dytë sheshet me protestues kundër qeverisë së Edi Ramës. Pak
Urren myslimanët dhe fenë Islame, zëdhënësja e Trump kandidon për guvernatore (FOTO LAJM) Një pronare e një dyqani armësh e cila në vitin 2014 i ndaloi myslimanët të hynin në biznesin e saj si një çështje e "si
BE: Dyshime serioze për pluralizmin politik në Rusi Kundërshtimi i kandidaturës së opozitarit numër një të Kremlinit ngre dyshime serioze për pluralizmin politik në Rusi, p
Zëdhënësja e FSHN-së e thotë troç: S'dua të martohem! (FOTO LAJM) Prej disa kohësh martesat tek të rinjtë kanë rënë ndjeshëm kjo për shkak se ndoshta nuk e ndjejnë vetën gati për një hap
Serbët në delir: Zëdhënësja seksi e Partizanit ua mbylli gojën shqiptarëve (FOTO & VIDEO) Mediat serbe janë duke i bërë jehohë sot ndeshjes së mbrëmsmhme mes Partizanit të Beogradit dhe Skënderbeut, gjatë të ci
Zëdhënësja seksi e Partizanit të Beogradit (FOTO LAJM) Biljana Obradoviç është drejtoresha e zyrës për shtyp në skuadrën e Partizanit të Beogradit që prej vitit 2013. Zëdh
Zëdhënësja e Partizanit: Stadiumi “zvogëlohet” prej policisë, do të ketë masa ekstreme Në një intervistë për Supersport, zëdhënësja për shtyp e klubit të Partizanit, Biljana Obradoviç, ka deklaruar të gjitha
Ish-zëdhënësja e Ramës merr postin e drejtoreshës së ATSH-së Kryeministri Edi Rama ka shpërblyer me një post shumë të rëndësishme ish-zëdhënësen e Partisë Socialiste. Ajo është
Po ndodh ajo që pritej! Shqipëria po monitorohet për rikthim vizash Paralajmërim shqetësues për shqiptarët vjen nga zëdhënësja e Komisionit Europian, Tove Ernst. Ajo pohon se tashmë, ed
SHBA-të kërkojnë zgjidhje paqësore për Korenë e Veriut Sekretari amerikan i Mbrojtjes, Jim Mattis, theksoi sot nga kryeqyteti i Indisë, Nju Delhi, se Shtetet e Bashkuara kërko
Berisha degjeneron Grida Dumën: Është thjesht zëdhënesja e grupit Ish-kryeministri Berisha ka folur sot në “Fakt” me Çim Pekën edhe për debatin që ka patur në mbledhjen e grupit parlamen
Ish-zëdhënësja e PD-së, prezantuesja më e re e "Wake Up" Vetëm pak ditë më parë u fol se do të kishte ndryshime në formatin e ‘Wake Up’, emisionit të mëngjesit në Top Channel p
Ish-zëdhënësja e PD-së e bukur, por ja kujt i ka ngjarë (FOTO LAJM) Ish-zëdhënësja e Partisë Demokratike Erla Mëhilli ka treguar gjithnjë se ka mjaft stil në paraqitjen e saj. Por këtë
Zëdhënësja e ish-kryeministrit "ndez" rrjetin me këto fotografi (FOTO LAJM) Zëdhënësja e ish kryeministrit Sali Berisha duket më në formë se kurrë më parë. Erla Mëhilli duket super sexy me bik
Zëdhënësja e FSHF-së "djeg" Saint Tropenë (FOTO LAJM) Jona Dervishi e cila është gjithashtu edhe zëdhënësja e FSHF-së, është shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo poston t