999 rezultate për

zbulon

Ronald Koeman zbulon planin për një Barcelonë defensive Ronald Koeman ka testuar dje skuadrën e Barcelonës. Barcelona luajti kundër Gimnastic dhe mund të thuhet se dora e Ko
Marca zbulon dy formacionet e mundshme të Zidane për sezonin e ri (FOTO LAJM) Zinedine Zidane gjithmonë ka ditur të befasojë me formacionet dhe rreshtimin e lojtarëve të Real Madridit në fushë dhe d
Ka veshur disa herë Georgina Rodriguez stilistja shqiptare zbulon si lindi gjithçka (FOTO LAJM) Pasionin për stilimin e ka nisur që në vegjëli, pasi e ka të trashëguar nga mamaja e saj dhe gjithmonë ka treguar intere
Me foton dhe dedikimin romantik, Seldi zbulon papritur të dashurën (FOTO LAJM) Dy vite pas ndarjes nga Mimoza Shkodra, Seldi Qalliu duket se ka gjetur një dashuri të re. Ai ka zgjedhur ditën e lin
Vetëvrasjet te Sanatoriumi, Pipero zbulon arsyen që i çon pacientët drejt aktit tragjik Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero ka bërë një përshkrim më të detajuar të situatës së Covid-19 në Shqipëri, si po bëhet
Më e lumtur se asnjëherë, Fjolla Morina zbulon shtëpinë e re super luksoze (FOTO LAJM) E kush nuk do ishte kaq i lumtur sa Fjolla Morina pasi është bërë me shtëpi të re. Madje, këtë lumturi ajo s’ka mundu
"Babai vrau vajzën se u nda nga burri", ish-funksionari i lartë i Policisë zbulon krimin makabër Ditën e sotme është zbuluar një tjetër ngjarje makabre për krimet brenda familjes. Arben Hajdarmataj, ish-funksionar
"Bjerini tavolinës dhe refuzoni kompromiset", zbuloni parashikimin e yjeve për nesër Dashi Duhet ta keni qartë që nëse dorëzoheni para problemeve të vogla këtë javë, do ju duhet të dorëzoheni edhe përba
Rama zbulon kushtin e vetëm për hapjen e listave 100% Në fjalën e tij të parë për këtë sesion parlamentar, kryeministri Edi Rama u shpreh se përmes komisionit të ligjeve dhe
Ju ka munguar? Albëria zbulon kështu rikthimin e të bijës në muzikë (FOTO LAJM) Është padyshim një ndër personazhet publik më të komentuar. Anxhelina Hadërgjonaj merr gjithmonë vëmendjen e të gjithëve
Vinicius JR zbulon ëndrrat me Real Madridin Ka ëndrra të mëdha sulmuesi i Real Madrid, Vinicius Junior. Braziliani, protagonist me fanellën e Los Blancos, ka dës
Hoti zbulon takimin e radhës me Vuçiç: Kjo nuk është marrëveshje finale Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka folur nga Amerika për nënshkrimin e marrëveshjes me dy vendet duke thënë se ësh
Me foto nga spitali, Blero zbulon se e ka kaluar Covid-19 (FOTO LAJM) Duket se edhe këngëtari i njohur Blero Muharremi, e ka kaluar virusin SARS-CoV-2 gjatë javëve që kemi lënë pas. Ai
Hoti zbulon se çfarë do të diskutojë sot me Serbinë në Shtëpinë e Bardhë Delegacioni i Kosovës është nisur për në Shtëpi të Bardhë aty ku do të mbahet takimi i parë me Serbinë me ndërmjetësimin
E zbulon prestigjozja spanjolle, Courtois del pozitiv me covid-19 Portieri i Real Madridt, Thibaut Courtois ka rezulutuar pozitiv me Covid 19, sipas gazetës së njohur franceze, "L’Equipe
Gjiko i "nxjerr sekretin" Elitës, zbulon barkun e rrumbullakosur dhe nepsin e saj (VIDEO) Vetëm prej pak ditësh media po "zien" për lajmin se Elita është në pritje të ëmbël, por deri më tani nuk kemi asnjë konf
FSHF zbulon përgjigjet e tamponëve para përballjes me Bjellorusinë Shqipëria luan më 4 shtator kundër Bjellorusisë në Nations League dhe një ditë më parë futbollistët kuqezi dhe stafi jan
"Zëri i Amerikës" zbulon prapaskenat e takimit Kosovë-Serbi në Shtëpinë e Bardhë Një këshilltar i posaçëm i Presidentit Donald Trump tha të martën se bisedimet mes Kosovës dhe Serbisë këtë javë do të p
Futbollistët e Napolit futen në kazanët e plehrave, klubi zbulon arsyen Futbolli vazhdon të sjellë skena që nganjëherë të bëjnë të hamendesh. Një e tillë ka ndodhur në skadrën e madhe itali
La emisionin e ri për "Shiko kush luan", Luana zbulon arsyen (VIDEO) Luana Vjollca ka vendosur të publikojë sot disa prapaskena nga xhirimi i spotit të ri të emisionit “Shiko Kush Luan”. Mo