999 rezultate për

zbulon

Capital T zbulon projektin e ardhshëm, dedikim për njeriun e shtrenjtë (FOTO LAJM) Me postimin e fundit në rrjetet sociale, këngëtari i njohur kosovar, Capital T ka njoftuar se shumë shpejt do të sjellë
Prestigjozja italiane zbulon vendimin për ndeshjen Juventus - Napoli Sipas mediave Italiane, ndeshja midis Juventusit dhe Napolit do të zhvillohet në një datë tjetër, por skuadra e Gattusos
Para 2 milion ndjekësve, Enca zbulon lidhjen me personazhin e famshëm të showbizit (FOTO LAJM) Enca ka vendosur t'i kthejë përgjigje pyetjeve të fansave të saj kuriozë të cilëve u ka zbuluar gjithçka për veten. Pyet
Panucci zbulon prapaskenat me Kumbullën: E thirra kur s’luante fare te Verona, është mbrojtës modern Marash Kumbulla është lojtari i momentit në Kombëtaren tonë. Pas vetëm një sezoni në Serie A me Veronën ai i bëri të gji
Si të zbuloni nëse ish-in tuaj e ka marrë malli për ju Marrëdhëniet nuk janë gjithmonë një vijë e drejtë. Shumicën e kohës jeta na mëson se është e kotë të ndjekësh udhëzimet
Zbuloni arsyen se përse ndiheni të lodhur në një ditë me shi Arsyeja kryesore që zgjimi në mëngjesin me shi është më i vështirë se zakonisht vjen si shkak i ndryshimeve hormonale, t
Shtatzënë për herë të parë, Afërdita Dreshaj zbulon gjininë e bebit (FOTO LAJM) Afërdita Dreshaj së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë. Bukuroshja shqiptare dhe bashkëshorti i saj çek, Jakub Ki
Deschamps zbulon një të vërtetë të hidhur: Griezmann nuk është i lumtur te Barcelona Antoine Griezmann nuk është i kënaqur me vendimin e trajnerit të ri të Barcelonës Ronald Koeman që e fut atë në një rol
Drejtori sportiv i Werderit zbulon pse dështoi shitja e Rashicës Milot Rashica u mendua se sivjet do të ndërrojë ekip por kjo nuk ndodhi dhe vërtet u duk një befasi e madhe, pasi shumë
I prekur nga COVID-19, Shtëpia e Bardhë zbulon kur Trump lë spitalin Gjendja e presidentit të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, vazhdoi të pëmirësohet gjatë natës dhe Shtëpia e Bardhë ës
Në koma prej 78 ditësh, kur zgjohet zbulon se bashkëshorti ishte lidhur me nënën e saj Braziliania Kamylla Wanessa Cordeiro de Melo u takua, sipas saj, me burrin e ëndrrave të saj, kur ishte 25 vjeç. Ai i
Me pamjet më të ëmbla, Miriam Cani zbulon për herë të parë portretin e djalit (VIDEO) Në fillim të këtij viti, këngëtarja Miriam Cani u bë nënë për herë të dytë. Ajo solli në jetë një djalë, të cilin bashkë
Një tatuazh me kuptim prekës, Lori Hoxha zbulon çfarë ka të shkruar në krahun e saj (FOTO LAJM) Trashëgimtarja e “Top Channel”, Lori Hoxha, ka vendosur t’i kushtojë disa momente ndjekësve të saj për t’i shuar kuriozi
Don Xhoni zbulon emrin e profesoreshës që ia kaloi vitin Reperi Don Xhoni dje në emisioin "Shiko kush luan" zbuloi emrin e profesoreshës së famshme. Reperi që mori famë të ma
Egjipti zbulon arkivole antike 2.500 vjet të vjetra Egjipti zbuloi 59 arkivole antike që u përkisnin priftërinjve dhe nëpunësve, në një nekropol të gjerë në jug të Kajros.
U largua Besa Shahini, ministrja e re e Arsimit zbulon si e mësoi për detyrën e re Ministrja e Arsimit Evis Kushi ka treguar se si kryeministri Edi Rama e kishte thirrur në zyrë dhe i kishte propozuar të
Shtatzënë për herë të dytë, Chiara Ferragni zbulon momentin e parë kur mori lajmin (VIDEO) Vetëm pak ditë më parë, blogerja e njohur italiane, Chiara Ferragni dha lajmin se ishte në pritje të ëmbël me fëmijën e
OBSH miraton testin që zbulon COVID-19 brenda 30 minutash Organizata Botërore e Shëndetit ka miratuar të premtën, testin e dytë të shpejtë, i cili tregon nëse je i infektuar apo
Meta sulmon Ramën dhe zbulon një tjetër "bombë" për xhepin e shqiptarëve: 100 milion euro padi Presidenti Ilir Meta, në një konferencë për mediat këtë të premte është shprehur se kryeministri Edi Rama nuk e merr dot
Aurela Gaçe zbulon djalin hero që e ndihmoi përballë një grupi "hajdutësh" (FOTO LAJM) Këngëtares Aurela Gaçe i kanë vjedhur Facebook-un pak ditë më parë. Fenomeni i piraterise kibernetike ka ndjekur dhe per