999 rezultate për

zbulon

Ç'mund të bëjnë muzikantët në kushte shtëpie? Eneda Tarifa e zbulon me një video (VIDEO) Vetizolimi ka bërë që personazhet e njohur të gjejnë një sërë formash për të kaluar kohën dhe për t’u ndjerë mirë. Kë
I infektuar me koronavirus, bashkëshortja zbulon gjendjen e Mikel Artetas Trajneri i Arsenalir, Mikel Arteta u infektua me koronavirus pak ditë më parë. Bashkëshortja i tij ka zbulaur se spanjol
Shahini zbulon nëse do të shtyhet Matura Shtetërore: Përsëritni leksionet! Ministrja e Arsimit Besa Shahini në një komunikim virtual në rrjetet sociale u është përgjigjur interesit të nxënëseve n
Në karantinë për 2 javë, Kumbulla zbulon si mbijeton me "dashurinë" e tij (FOTO LAJM) Ashtu si të gjithë futbollistët e Veronës edhe Marash Kumbulla, ka përfunduar në karantinë këtë javë pasi u mësua se fut
Mjekja italiane zbulon kërkesat e pacientëve në momentet e fundit të jetës "Ata janë të kthjellët, nuk hyjnë në narkolepsi. Është sikur të jenë duke u mbytur, por me kalimin e kohës e kuptojnë at
Rama zbulon vendimin, sa shkolla e godina studentësh do të rindërtohen (FOTO LAJM) Kryeministri Rama përmes një postimi në Facebook ka njoftuar se sapo është firmosur Vendimi i Këshillit të Ministrave, p
"Rrezikon jetën çdo ditë", spikerja shqiptare zbulon sakrificën e babit doktor (FOTO LAJM) Njerëzit në të gjithë botën po kalojnë ditë të vështira dhe janë izoluar në shtëpitë e tyre për shkak të koronavirusit i
Si të zbuloni vetë nëse mund të jeni infektuar me Covid-19 Një doktor dhe fizikant japonez na jep një këshillë se si të parandalojmë koronavirusin dhe një mënyrë për të zbuluar ve
E zbërtheni dot? Fifi zbulon tatuazhin më të fundit (VIDEO) Fifi ka zbuluar tatuazhin më të ri që ka bërë në trup. Këngëtarja e njohur ka publikuar pamjet e fundit të tatuazhit
Klopp zbulon planin për të përmbysur Atleticon Jurgen Klopp ka folur në prag të sfidës së dytë me Atleticon. Trajneri i Liverpool u ka kërkuar lojtarëve të tij të
Shqipëria nën "ethet" e koronavirusit, mjeku zbulon edhe sa do jetë prezent Mjeku i njohur infeksionist, Tritan Kalo ka theksuar edhe njëherë kujdesin që qytetarët duhet të kenë për koronavirusin,
E infektuar mes të sëmurëve në spital, mjeku zbulon skandalin me koronavirusin në Durrës Profesor doktor Pëllumb Pipero ka folur mbrëmjen e sotme për rastin e denoncuar ku një paciante prej ditësh ndodhet në S
Rama zbulon detajet: Kush është durrsakja e infektuar me koronavirus? Ditën e sotme ka shkuar në 10 të prekurit nga koronavirusi në Shqipëri. E prekura e fundit mësohet të jetë një grua
Haaland zbulon mbrojtësin me të cilin nuk dëshiron të përballet Erling Haaland e ka përshkruar Virgil van Dijk si një "lojtar të pabesueshëm", dhe shpjegoi pse e kishte të vështirë për
Të gjithë të friksuar, Sara Hoxha zbulon si e lufton koronavirusin (FOTO LAJM) Paniku nga koronavirusi i ka prekur thuajse të gjithë. Informacioni lidhur me masat parandaluese nuk mungon, megjithatë
Brodhi nëpër Itali, Silva Bino zbulon kush është pacienti "0" në Shqipëri Pacienti "0" në Shqipëri është 28-vjeçari që udhëtoi në disa vende të Italisë. Shefja e Departamentit të Sëmundjeve
Në ditën e lindjes së saj, këngëtarja shqiptare zbulon se është shtatzënë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Ryva Kajtazi ditën e sotme ka ditëlindjen, por ka një arsye më shumë për të festuar. Ryva është sht
Të gjithë "sy e vesh", Arilena Ara zbulon titullin e ri të këngës përfaqësuese në Eurovizion (FOTO LAJM) Arilena Ara është fituesja e festivalit të 58-të në RTSH. Kënga “Shaj” do të përfaqësoj Shqipërinë në Eurosong. Prej
I thonë "tigri", Arian Çani zbulon ministrin që po "pajton" Ramën me Metën Ish kreu i LSI-së, Petrit Vasili ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emison “Zonë e Lirë”. Gjatë diskutimit në studio,
L’Equipe zbulon prapaskenat: Mbappe dhe Neymar "injorojnë" Icardin Eksperienca e Mauro Icardit te Paris Saint Germain startoi në mënyrën më të mirë të mundshme, me bomberin argjentinas