999 rezultate për

zbulon

Gjërat qenkan serioze, ky detaj zbulon shumë për marrëdhënien e Sarës me mamin e Ledrit (FOTO LAJM) Ledri Vula njihet gjërësisht për marrëdhënien e ngushtë që ka me të ëmën e cila nuk është e panjohur për publikun. Ma
Në karantinë me kunatën, moderatorja shqiptare zbulon marrëdhenien në një video (VIDEO) Moderatorja e njohur, Jona Spahiu ka treguar me anë të postimeve të ndryshme se gëzon një raport shumë të ngushtë me mot
Sara Hoxha zbulon eksperiencën e "çmendur", por të gjithëve u mbetën sytë te foto me Ledrin (FOTO LAJM) Këtë muaj, Ledri Vula zgjodhi ta nisë ndryshe. Ai pranoi për herë të parë publikisht historinë e shumëpërfolur të das
COVID-19/ Frikë për përhapje në masë, ministrja zbulon sa kite testimi kemi në Shqipëri Ministrja Manastirliu në një lidhje direkte me emisionin “Opinion” deklaroi se aktualisht në Shqipëri ka 2 mijë kite tes
Cassano kthehet të flas për jetën e tij si futbollist, zbulon detaje me Capellon si trajner Antonio Cassano ndër vite është konsideruar si talenti më i madh italian, por asnjëherë nuk i përmbushi pritshmëritë e t
Bundesliga zbulon planin e rinisjes, dyer të mbyllura me 239 persona në stadium Ndeshje me dyer të mbyllura, me akses të lejuar për 239 persona të seleksionuar. Është kjo hipoteza – që publikohet nga
"I kemi thyer rregullat", Robert Berisha zbulon se çfarë ka ndodhur gjatë karantinimit Në emisionin e mëngjesit, ‘Ora shtatë’ në ekranin e ‘Klan Kosova’, këngëtari Robert Berisha ka treguar se si e ka kaluar
Kini kujdes! OBSH zbulon 3 fakte të reja për COVID-19 dhe duhen lexuar OBSH ka bërë me dije disa fakte të reja për COVID-19, pas lajmeve të shumta nga mediat e huaja. Një prej tyre thekson
L'Equipe zbulon të ardhmen e Neymar-Mbappe Neymar Junior është përfolur shumë për një rikthim të mundshëm të Barcelona, njësoj si Kylian Mbappe, i cili ndryshe nga
Rezarta zbulon si rrallëherë detaje nga dashuria me Ermalin: Desh u përplasëm me makinë (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta i përdor rrjetet sociale gjithmonë për çështjet e punës dhe biznesit, por duket se karantina ka "ndërhyr
"Dua të lidhem virtualisht", Enca zbulon publikisht kriteret e të dashurit ideal nga karantina (VIDEO) Këngëtarja e dashur për publikun, Enca, ishte në një lidhje live me emisionin “Pop Culture” në Top Channel, ku tregoi si
Me bikini dhe joshëse, Luana Vjollca zbulon ku do dëshironte të karantinohej (FOTO LAJM) Emergjenca Covid-19 i ka mbyllur të gjithë në shtëpi, ndaj çdokush ka gjetur kohë të merret me veten, me personat e dash
Robinho zbulon përplasjen Ibrahimovic-Gattuso Është një fakt i njohur brenda futbollit që Zlatan Ibrahimovic i do artet e tij marciale dhe në të kaluarën i ka praktik
"Rrezikon jetën çdo ditë", spikerja shqiptare zbulon sakrificën e babit doktor (FOTO LAJM) Njerëzit në të gjithë botën po kalojnë ditë të vështira dhe janë izoluar në shtëpitë e tyre për shkak të koronavirusit i
Karantina u prish përvjetorin, Genci zbulon planet e "dështuara" me Eni Koçin (FOTO LAJM) Ditën e sotme, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj festojnë përvjetorin e tyre të dashurisë. Ata po shijojnë prej vitesh roma
19 ditë në izolim, mbrojtësi i Kombëtares zbulon 5 aktoret pornografke të preferuara Në këto ditë të vështira karantinimi, klubi letonez i Rigës, iu ka kërkuar futbollistëve që të zgjedhin 5 gjërat e tyre
Duke e tundur mbi tavolinë, Morena zbulon si e priti 27-vjetorin (VIDEO) Morena Taraku ka festuar ditëlindjen e saj të 27-të në formën më të mirë të mundshme. Këngëtarja ka publikuar së fundmi
Mbërrin në Kosovë testi amerikan që zbulon koronavirusin brenda pak minutave Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë miratuar disa teste për COVID-19, në mesin tyre kemi edhe testin e shpejtë (rapid t
Kampionat në qershor dhe ndeshje teke në Kupë, FSHF zbulon planin Koronavirusi ka pezulluar gjithçka momentalisht, teksa futbolli ende nuk dihet se kur do të rinisë duke parë se situata
Scolari zbulon se Drogba dhe Anelka e shkarkuan nga Chelsea Luiz Felipe Scolari ka zbuluar se prishja e marrëdhënieve me Didier Drogba dhe Nicolas Anelka çuan në shkarkimin e tij s