999 rezultate për

zbulon

A do të dalin pensionistët nesër? Rama zbulon vendimin e fundit A do të mund të dalin pensionistët ditën e nesërme? Ashtu si javën e kaluar, kryeministri Rama ka deklaruar se pensi
Rama zbulon dy bashkitë që u frikësohet për COVID-19: Dibranët dhe pogradecarët të kenë kujdes! Gjatë një komunikimi në Facebook kryeministri ka treguar dy bashkitë sipas tij problematike, që i kishte më merak. Ra
COVID-19/ E zbulon Rama, kaq shqiptarë e kanë përfituar deri tani "pagën e luftës" Kryeministri Edi Rama ka zbuluar se sa shqiptarëve u ka kaluar në llogari "paga e luftës". Rama, gjatw njw komunikimi
49 vjeç dhe në super formë, Naomi Campbell zbulon dietën "e egër" (FOTO LAJM) Naomi Campbell dhe pse është 49 vjeçe ajo vazhdon të jetë një nga ikonat e pasarelave. Linjat e saj trupore janë perf
Partnerja e Dj Vikit në pritje të ëmbël, zbulon gjininë e bebushit (FOTO LAJM) Dj i njohur Vik Kraja shumë shpejt do të bëhet sërish baba. Partnerja e tij, Amanda, është në pritje të ëmbël të fëmi
Van Persei zbulon si përfundoi ekpserinca te United: Ishte Van Gaal që më largoi pa mëshirë Robin van Persie ka folur për largimin e tij nga Manchester United. Holandezi ka këmbëngulur se ishte trajneri i Manc
E zbulon bashkëkombasi i tij: James Rodriguez drejtë Manchesterit James Rodriguez duhet të synojë që të transferohet tek Manchester United, sipas bashkëkombasit të tij, Faustino Asprilla
Maradona zbulon idhujt e tij, mes tyre edhe një brazilian Diego Armando Maradona mori pjesë në një sfidë virale në Instagram dhe zbuloi gjashtë lojtarët që e bënë atë të dashuroh
Maradona zbulon për herë të parë publikisht emrat që e bënë të dashurohej me futbollin (FOTO LAJM) Argjentinasi Diego Armando Maradona ka zbuluar 6 lojtarët të cilët e bënë që të dashurohej me futbollin, ku ai vetë më p
"Lëvizte lirshëm", gazetarja zbulon çfarë u gjet në banesën e vrasësit nga Lushnja Në banesën e Orgest Bilbilit, i cilësuar si "killeri" nga Lushnja pasi është i dyshuar për disa ngjarje të rënda krimina
COVID-19/ Zyrtarisht nis hapja e Shqipërisë: Rama zbulon kur dhe bizneset që nisin punë Më 20 prill do të hapen bizneset e kategorisë së parë, ato me rrrezik të ulët. Më 27 prill do të hapen bizneset e r
Një studim i ri zbulon vendet e punës më të rrezikuara nga ndikimet e menjëhershme nga coronavirusi Reagimi ndaj coronavirusit të ri – përmes urdhrave dhe udhëzimeve të qëndrimit në shtëpi dhe distancimit shoqëror – mund
Rama zbulon kur mund të hapen qendrat estetike: U kërkoj ndjesë grave Kryeministri Edi Rama deklaroise tashmë kanë një plan paraprak për të përcaktuar strategjitë e hapjes së vendit, mbi baz
Shqipëria drejt hapjes, Rama merr shembullin e Suedisë dhe zbulon 3 bizneset që do të nisin punë Mbrëmjen e sotme në Opinion kryeministri Edi Rama ka deklaruar se në Shqipëri do të nisë pak nga pak hapja. Kryeministr
COVID-19/ 400 mije lekë në dorë, Rama zbulon kur do të paguhen nga shteti shqiptarët "Sipas informacionit të fundit, në fillim të javës së ardhshme do të jenë të gjithë të likuiduar dhe po atëherë, në fill
Shumë ndryshe, Getoari zbulon nga karantina si duket me flokë të gjata (FOTO LAJM) Koha e gjatë në vetizolim dhe mungesa e stilistëve të flokëve i ka bërë të gjithë njerëzit të gjejnë një sërë mënyrash p
Policia zbulon detajet nga arrestimi i të "fortit" që ekzekutoi Santjago Malkon Efektivët e komisariatit nr.2 në Tiranë arrestuan pak orë pas mesditës së sotme Ilir Selmanin, i dyshuar për ekzekutimin
Ministri i Ramës zbulon vendimin: Për të vajtur në plazh, do të merrni leje! Nëse mendoni se duhet marrë leje vetëm për të dalë në pazar, e keni gabim. Shumë shpejt do të mund të merrni leje ed
Gary Neville zbulon pse Fergusoni nuk e bëri asnjëherë kapiten Ronaldon Gary Neville ka zbuluar arsyen pse Sir Alex Fergusoni nuk u kishte dhënë shiritin e kapitenit katër lojtarëve të tij, du
Kanë vajzë dhe djalë, Ciara dhe Wilson zbulon gjininë e fëmijës së tretë (VIDEO) Këngëtarja shumë e famshme amerikane, Ciara njoftoi në mediat sociale në fund të janarit se ajo dhe burri i saj qendërmb