999 rezultate për

zbardhur

Ja ku fshihej 33 vjeçari që shkaktoi masakrën në Dajç (FOTO LAJM) Pas përcjelljes së lajmit se është vënë në pranga autori i masakrës në Dajç të Shkodrës, tashmë janë zbardhur edhe pamje
Rëndohet bilanci, shkon në 38 numri i viktimave Tërmeti që shkatërroi mëngjesin e sotëm Italinë, e ka çuar në 38 numrin e viktimave që kanë humbur jetën nën rrënoja.
PSP dorëzon të dhëna për ta zbardhur vdekjen e Kosta Kërpaç Prokuroria Speciale Publike ka lajmëruar se për rastin e vdekjes së personit Kosta Kërpaç i është drejtuar institucionit
Bora në Pogradec (FOTO LAJM) Nga i ftohti që ka mbajtur këta ditë, një pjesë e mirë e qyteteve shqiptare janë mbuluar me borë. Qyteti jug-lindor i
Ministri Neziri do të padisë gazetarin Muhamed Zeqiri Në intervistën e dhënë për "Fokus", Muhamed Zekiri ka adresuar akuza ndaj ministrit të Ekonomisë, Bekimi Neziri, të cili
Basha: Nuk do ketë qetësi pa zbardhur aferën CEZ Nga selia blu, kreu i PD-së Lulzim Basha deklaroi mesditën e sotme se nuk do të ketë qetësi e stabilitet pa u zbardhur ç
Ja kush janë dy të rinjtë e atentatit në kryeqytet (VIDEO) Pas njoftimit të policisë, janë zbardhur edhe pamjet se kush janë dy të rinjtë e atentatit në Tiranë. Hetimet e kryera n
Kultura shqiptare e zbardhur në ilustrime grafike (FOTO LAJM) Ngjarjet e ndryshme që kanë ndodhur në shqipëri në periudha të ndryshme kohore duket se kanë gjetur një pasqyrim në vepr
Hashim Thaçi luan shah me pleqtë e Prizrenit (FOTO LAJM) Hashim Thaçi ka vizituar qytetin e Prizrenit. Ndryshe nga se bëjnë politikanët përgjithësisht, të cilët flasin për po
Vendimi i paargumentuar, FSHF: Edhe 10 ditë kohë UEFA-s UEFA nuk ka dhënë ende argumentimin e saj në lidhje me vendimin që mori më datë 24 tetor për ndeshjen Serbi-Shqipëri. Ed
Ja disa truke për dhëmbë të bardhë Pas konsumimit të një sasie të konsiderueshme lëngjesh me ngjyrë, kafeje, ndodh që dhëmbët tona të marrin një ngjyrë të
Meta: Prokuroria të kryejë hetim të plotë për vjedhjen e thesarit Vjedhja e 713 milionë lekëve nga Thesari i Bankës së Shqipërisë është cilësuar si një rast i pakëndshëm nga kreu i Kuven
Unioni i Gazetarëve reagon për djegien e makinës së gazetarit Unioni i Gazetarëve Shqiptarë reagon ndaj djegies së makinës së gazetarit të “Ora News”, Gentian Bellajn duke i kërkuar
“21 Janari”, Rama: Ka ardhur koha që drejtësia të bëjë drejtësi UPDATE- Kryeministri Edi Rama gjatë fjales së mbajtur në ceremonine perkujtimore për 21 janarin dhe kater protestuesit e
Gjysma e rasteve të dhunës ndëretnike nuk janë zbardhur Gjatë vitit 2013 në Maqedoni janë regjistruar 160 incidente ndërmjet të rinjve maqedonas dhe atyre shqiptar. Incidente k
Rama niset drejt Laçit: Nuk votoj pa u zbardhur ngjarja Pas incidentit të rëndë ku një simpatizant i LSI-së humbi jetën në Laç, si dhe u njoftua për kërcënime me armë të komisi
Shkodër, ekzekutohet 51 vjeçari Një 51-vjeçar është ekzekutuar mëngjesin e sotëm në qytetin e Shkodrës. Sipas policisë ngjarja është shënuar në lagjen ‘
Durrës, 140 dosje të pazbardhura në Gjykatën e Shkallës së Parë Gjyqtari Neritan Tabaku nuk është i vetmi gjyqtar i Gjykatës së Shkallës së Parë, në Durrës i cili ka abuzuar me detyrën
Dëbora e parë troket në Europë (FOTO-LAJM) Ashtu sikurse parashikohej nga metereologët fundjava ka nisur me një ndryshim të kushteve atmosferike. Reshjet e shiut k
Tiranë, grabitet makina e zv.ambasadorit të Kuvajtit Grabitësit kohet e fundit nuk po kanë frikë të grabisin as makinat e zyrtarëve. Pas makinave të politikanëve, avokatëve